informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 15.01.2005 r.ilość opublikowanych tekstów: 8

Roca inwestuje 18 mln. EURO w Polsce [15.01.2005] Roca podjęła decyzję o rozbudowie swojej fabryki ceramiki sanitarnej w Gliwicach. Inwestycja wyniesie blisko 18 mln. EURO i już została rozpoczęta... (info)

Victoria N - baterie po liftingu [15.01.2005] Popularna seria baterii jednouchwytowych Victoria Plus firmy Roca przeszła delikatny lifting, czego efektem jest nowa seria Victoria N. Victoria N to idealne rozwiązanie dla tych, którzy poszukują rozwiązań modnych i dobrych jakościowo, a jednocześnie niedrogich... (info)

Cicha toaleta [15.01.2005] Niejednokrotnie irytowała nas głośno opadająca deska sedesowa. Znane są też przypadki kiedy to klapa spadając, pękała pod wpływem uderzenia. Rozwiązanie problemu proponuje Roca, która do swojej oferty wprowadziła deskę wolnoopadającą... (info)

Alternatywa dla centralnego ogrzewania [15.01.2005] Nieuchronnie zbliża się zima stąd też osoby nie posiadające centralnego ogrzewania w domach oraz pomieszczeniach gospodarczych rozglądają się za alternatywnym rozwiązaniem. Pomieszczenia użytkowe można ogrzewać grzejnikiem elektrycznym, który jest niestety bardzo drogi w eksploatacji. Wyjściem z sytuacji jest przenośny ogrzewacz z katalizatorem na gaz propan-butan. Za pomocą ogrzewacza , szybko bezpiecznie i tanio można ogrzać pomieszczenie o powierzchni do ok. 30 m3... (info)

Porównanie nośników energii [15.01.2005] Gaz to uniwersalne, bezpieczne i czyste paliwo mające znaczną przewagę nad innymi źródłami energii, ponieważ można go używać wszędzie, nawet tam gdzie nie dociera gaz ziemny - jest jego substytutem, zastosowanie jest praktycznie nieograniczone: od gotowania, poprzez zasilanie małych obiektów do kompleksowego zaopatrywania w energię fabryk, od napędzania samochodów osobowych do ciężkich maszyn budowlanych jest bezpieczny pod warunkiem korzystania z profesjonalnej sieci dystrybucji i legalizowanej instalacji, spalanie jest ekologiczne, nie wymaga kosztownych urządzeń oczyszczających spaliny, ma stałą wysoką jakość... (info)

Ciepła barwa Masonite [15.01.2005] Firma Masonite wprowadza na polski rynek tłoczone płyty drzwiowe w kolorze Light Cherry. Elegancja wzoru, z której słynie Masonite, wzbogacona została nową, ciepłą barwą... (info)

HDF - płyta nie do zdarcia [15.01.2005] Coraz częściej na polskim rynku można znaleźć nowoczesne meble, drzwi i podłogi, które są wyjątkowo trwałe, a przy tym niedrogie. Jest to możliwe dzięki wykorzystaniu do ich produkcji materiałów drewnopochodnych - płyt HDF i MDF. W Polsce są one dostępne dopiero od niedawna, natomiast na świecie od wielu lat znajdują zastosowanie jako wysokogatunkowy zamiennik drewna... (info)

Drzwi i Feng Shui [15.01.2005] Feng Shui, czyli dosłownie "wiatr i woda", jest starożytną sztuką kształtowania przestrzeni. Aranżacja wnętrz w zgodzie z zasadami Feng Shui umożliwia swobodny przepływ ożywczej energii chi i jej cyrkulację wewnątrz domu. Naturalne drogi rozchodzenia się chi wyznaczane są głównie przez odpowiedni układ drzwi w pomieszczeniach. Eksperci firmy Masonite - producenta najwyższej jakości płyt drzwiowych doradzają jak właściwie rozplanować ustawienie drzwi w mieszkaniu, tak aby stało się ono miejscem relaksu, pełnym pozytywnej energii i harmonii... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...