informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 14.12.2006 r.ilość opublikowanych tekstów: 50

Albert w duecie z Marzenką czyli Sylwester w Gościńcu Kołomyja [14.12.2006] Gościniec Kołomyja zaprasza do uczestnictwa w wybornej zabawie Sylwestrowej. Kresowe smakołyki oraz specjalnie dla Gości kapela Tiger z ukochaną przez bywalców Gościńca Marzenką w duecie z Albertem zapewnią wspaniałą atmosferę do białego rana... (info)

Pracuj na Ukrainie [14.12.2006] Nowopowstała Grupa Pracuj przejęła większościowe udziały w portalu www.rabota.ua, który jest liderem na ukraińskim rynku serwisów rekrutacyjnych... (info)

System bilingowo-raportujący firmy Astcon RI [14.12.2006] Firma Astcon Rozwiązania Informatyczne, specjalizująca się w tworzeniu dedykowanych rozwiązań informatycznych dla biznesu, wykonała system bilingowy i raportujący dla firmy Telefonix, dostawcy zintegrowanych urządzeń i sieci telefonicznych... (info)

PerformancePoint Server 2007 – nowe rozwiązanie do zarządzania wydajnością [14.12.2006] Microsoft poinformował o udostępnieniu wersji Community Technology Preview (CTP) oprogramowania PerformancePoint Server 2007... (info)


„Portrety Afryki” w Muzeum Śląskim

„Portrety Afryki” w Muzeum Śląskim [14.12.2006] HAKUNA MATATA! W czwartek, 7 grudnia, w Galerii Sztuki Pogranicza Muzeum Śląskiego odbył się wernisaż wystawy autorstwa Sebastiana Chachołka – z zamiłowania podróżnika i fotografa... (info)

10. urodziny Planete w największych sieciach kablowych [14.12.2006] Z okazji 10. rocznicy kanału dokumentalnego PLANETE przypadającej w grudniu br. stacja przeprowadzi specjalne akcje lojalnościowe we współpracy z największymi sieciami kablowymi w kraju... (info)

3-letnia lokata inwestycyjna „Podbój Azji” [14.12.2006] Do 14 grudnia br. BRE Bank prowadzi zapisy na 3 letnią lokatę inwestycyjną „Podbój Azji”, denominowaną w PLN oraz w USD. Z propozycji mogą skorzystać wszyscy Klienci Korporacyjni i Private Banking BRE Banku... (info)


iriver Clix 4GB, potrójna premiera w Polsce

iriver Clix 4GB, potrójna premiera w Polsce [14.12.2006] Firma MIP zapowiedziała na połowę grudnia premierę odtwarzacza iriver Clix. Będzie to pierwszy odtwarzacza iriver w Polsce posiadający 4GB pamięć flash... (info)


Ambientowa Prima

Ambientowa Prima [14.12.2006] Przez cały październik trwała kampania ambientowa promująca kawę z dodatkiem pobudzającej guarany – Cafe Primy Guaranesy... (info)

BT dostarczy „know-how” nowej generacji dostawcom komunikacyjnym na całym świecie [14.12.2006] Firma BT ogłosiła dzisiaj, że uruchomiła nową jednostkę biznesową 21 Global Venture (21C GV), która będzie dostarczała sieci nowej generacji dostawcom usług komunikacyjnych na całym świecie. W ciągu 5 lat rynek takich usług wyniesie ponad 38 miliardów Euro... (info)

Spotkanie z Adamem Ziemianinem w „Poezja i Muzyka w Ogrodzie” [14.12.2006] 16 grudnia o godzinie 18 Klub Artystyczno- Literacki Teatru Stygmator i Dyrekcja Ogrodu Botanicznego UJ zapraszają na spotkanie poetycko-teatralne z cyklu POEZJA I MUZYKA W OGRODZIE... (info)

Nowa odsłona platformy ARIS firmy IDS Scheer [14.12.2006] Firma IDS Scheer, specjalizująca się w dostarczaniu rozwiązań procesowych i informatycznych, zaprezentowała najnowszą wersję - 7.02 - swojej flagowej platformy ARIS, przygotowaną na wyzwania związane z implementacją nowej koncepcji firmowej informatyki – Service Oriented Architecture... (info)


Wszędzie NAGŁOS!

Wszędzie NAGŁOS! [14.12.2006] W blisko 10 000 punktów na terenie całego kraju operator nowoczesnej telefonii internetowej Gadu-Gadu NAGŁOS wprowadził możliwość doładowania konta... (info)

W cieniu choinki [14.12.2006] Święta za pasem, porządki w toku, upieczone pierniczki kruszeją w piwnicy a myśli wszystkich domowników kierują się ku choince... (info)

Nowoczesne Centrum Szkoleniowe Nissana [14.12.2006] Nissan Motor Co., uruchomiła 29 listopada b.r. Światowe Centrum Szkoleniowe (GTC) przy zakładzie produkcyjnym w japońskim mieście Oppama (miasto Yokosuka, prefektura Kangawa)... (info)


Qashqai w produkcji

Qashqai w produkcji [14.12.2006] 5 grudnia 2006 r. pierwszy egzemplarz najnowszego modelu Nissana - Qashqai zjechał z taśmy montażowej w zakładzie produkcyjnym w Sunderland... (info)

Dystrybutor farmaceutyków klientem TETY [14.12.2006] Firma PHOENIX Pharma Polska Sp. z o.o. zdecydowała się na wdrożenie systemu wspomagającego zarządzanie zasobami ludzkimi TETA Personel wraz z dodatkowym pakietem aplikacji TETA HR Management... (info)

Nero 7 gotowy na Vistę [14.12.2006] Firma ALSTOR informuje, że jeden z najbardziej znanych i cenionych pakietów do zapisu płyt CD/DVD oraz obsługi cyfrowych multimediów w pełni współpracuje z najnowszym systemem operacyjnym firmy Microsoft – Windows Vista... (info)

Mikołaj może przynieść ci wirusa [14.12.2006] Nie tylko handlowcy przygotowują się do świąt. Kolejny raport najczęściej wykrywanych wirusów przez bezpłatny skaner Panda ActiveScan ostrzega o przedświątecznej gorączce także wśród hakerów... (info)

Coraz ciaśniej na rynku kart kredytowych [14.12.2006] Santander Consumer Bank będzie kolejną instytucją finansową, która zacznie wydawać karty kredytowe - dowiedział się nieoficjalnie Bankier.pl... (info)


Uniwersalny laser rotacyjny marki Skil

Uniwersalny laser rotacyjny marki Skil [14.12.2006] Skil rozszerzył swoją ofertę elektronicznych przyrządów pomiarowych o nowy laser rotacyjny... (info)

Pierwsze własne ubezpieczenie firmy CFM na polskim rynku [14.12.2006] Na polskim rynku CFM pojawiła się pierwsza oferta ubezpieczenia komunikacyjnego świadczonego przez firmę zarządzającą flotami – Grupę LeasePlan... (info)

Umowa pełnoobsługowego leasingu operacyjnego – co warto wiedzieć? [14.12.2006] Specjaliści CFM radzą, na jakie elementy umowy pełnoobsługowego leasingu operacyjnego należy zwrócić uwagę... (info)

W jaki sposób firmy mogą zaoszczędzić na paliwie? [14.12.2006] Umiejętne zarządzanie flotą pojazdów służbowych niesie dla firm szereg korzyści związanych z oszczędnościami w kosztach funkcjonowania samochodów firmowych... (info)

Nowe możliwości w Internetowym Serwisie Pracy – JOBS.PL [14.12.2006] Poszukiwanie pracy przez Internet stało się czynnością powszechną. Korzystanie z internetowych serwisów pracy powoli zaczyna dominować nad tradycyjnymi metodami przeglądania gazet czy regularnym odwiedzaniem urzędu pracy... (info)


„Rembrandt - mistrz sztuki graficznej”. Wystawa w 400-lecie urodzin artysty

„Rembrandt - mistrz sztuki graficznej”. Wystawa w 400-lecie urodzin artysty [14.12.2006] Rembrandt van Rijn to jeden z najwybitniejszych malarzy wszechczasów. Artysta jest także uznawany za mistrza i niedościgły wzór w posługiwaniu się sztuką graficzną, szczególnie akwafortą... (info)


Opel Astra 2007: Nowa edycja udanego modelu

Opel Astra 2007: Nowa edycja udanego modelu [14.12.2006] Nowa wersja Opla Astra z nowymi, ekonomicznymi silnikami, odmłodzonym wizerunkiem, doskonałymi technologiami i poszerzoną gamą wyposażenia będzie dostępna u dealerów od lutego 2007... (info)

Sybase w wirtualnym kiosku [14.12.2006] Dzięki współpracy z ITQuest powstaje sklep internetowy z aplikacjami Sybase... (info)

Microsoft bezpłatnie udostępnia oprogramowanie na rzecz organizacji non-profit [14.12.2006] Microsoft poinformował o podjęciu nowej inicjatywy na rzecz organizacji III sektora w Polsce. W ramach oferowanych programów wsparcia technologicznego dla organizacji pozarządowych powstała inicjatywa o nazwie „Microsoft dla non-profit”... (info)


Targi w Hong Kongu – Nowości Samsung !

Targi w Hong Kongu – Nowości Samsung ! [14.12.2006] Samsung Electronics przedstawił trzy nowe pozycje w linii produktów Ultra: Ultra Music, Ultra Video i Ultra Messaging... (info)


OpenSER tworzy moduł dla FreecoNet

OpenSER tworzy moduł dla FreecoNet [14.12.2006] FreecoNet – platforma umożliwiająca darmowe połączenia pomiędzy zarejestrowanymi na niej numerami telefonów stacjonarnych od dowolnego operatora (tradycyjnego lub VoIP) – z myślą o swoich użytkownikach zleciła stworzenie nowej funkcjonalności w oprogramowaniu typu open-source o nazwie OpenSER... (info)

Sieci osiedlowe z triple play [14.12.2006] Inotel SA – lider rynku VoIP w Polsce – zapowiedział na Konferencji III Forum na Rzecz Usług Szerokopasmowych poszerzenie swojej oferty o usługę telewizji interaktywnej (IPTV). Tym samym Inotel za pośrednictwem lokalnych dostawców Internetu w całej Polsce będzie oferował pełen pakiet usług triple play... (info)

Grupa Collective segreguje odpady [14.12.2006] Poznańska agencja reklamowa Grupa Collective przygotowała elementy programu edukacji ekologicznej skierowanej do grupy uczniów szkół podstawowych... (info)

WAMED korzysta z doradztwa Optimum PR [14.12.2006] Z początkiem grudnia 2006 agencja Optimum Public Relations rozpoczęła współpracę z firmą WAMED, producentem specjalistycznego sprzętu medycznego i laboratoryjnego... (info)

Imago PR dla wszystkich centrów Fashion House [14.12.2006] Agencja Imago Public Relations rozszerzyła współpracę z The Outlet Company – właścicielem sieci centrów Fashion House Outlet Centre w Polsce. Po sosnowieckim Fashion House, konsultanci Imago PR będą zarządzali komunikacją pozostałych centrów outletowych spółki w Gdańsku i w Warszawie... (info)


Galanteria skórzana z Twoim Imieniem i Nazwiskiem

Galanteria skórzana z Twoim Imieniem i Nazwiskiem [14.12.2006] W tym miesiącu swoją działalność rozpoczął nowy sklep internetowy z niepowtarzalną galanterią skórzaną sklep.ray.pl. Oferuje on eleganckie produkty z możliwością naniesienia indywidualnego napisu... (info)


Konkurs ASTORA na najlepszą pracę dyplomową 2006 rozstrzygnięty

Konkurs ASTORA na najlepszą pracę dyplomową 2006 rozstrzygnięty [14.12.2006] Krakowska firma ASTOR, w ramach działań wspierających edukację, ogłosiła wyniki konkursu na najlepszą pracę dyplomową 2006 wykonaną w oparciu o oferowane przez firmę produkty... (info)

Klienci docenili Wirtualne Call Center [14.12.2006] Internet Group SA wdrożył już 300 stanowisk Wirtualnego Call Center.. (info)

Inter Partner Assistance Polska dla Rajdu Samochodowego Barbórka [14.12.2006] Inter Partner Assistance Polska (IPA), lider w dziedzinie assistance samochodowego, wspierał 44 Rajd Samochodowy Barbórka. .. (info)

E-biznes dla MSP [14.12.2006] We wtorek 19 grudnia br. Badzpierwszy.pl weźmie udział w konferencji pt. „E-biznes dla MSP” Rosnące zainteresowanie poprzednimi tego typu imprezami, które skupiły łącznie ponad 350 przedsiębiorców, skłoniło organizatora – Izbę Przemysłowo-Handlową w Krakowie, do kontynuacji przedsięwzięcia... (info)

Targówek zazieleni się zimą [14.12.2006] Na warszawskim Targówku powstaje Zielony Park Handlowy, którego developerem jest duńska firma TK Development. Tzw. retail park, gromadzący pod jednym dachem sklepy wielkopowierzchniowe, uzupełni dotychczasową ofertę handlowego Targówka i umożliwi kompleksowe zakupy w jednej z najliczniej zamieszkanych dzielnic Warszawy... (info)


Apple MacBook – limitowana edycja edukacyjna

Apple MacBook – limitowana edycja edukacyjna [14.12.2006] Apple IMC Poland SAD sp. z o.o. wprowadził dziś do sprzedaży limitowaną wersję kultowego komputera przenośnego Apple MacBook, przeznaczoną dla studentów i nauczycieli... (info)


Trwają zaawansowane prace na terenie budowy Galerii Białej

Trwają zaawansowane prace na terenie budowy Galerii Białej [14.12.2006] Za developerem pierwszego w Białymstoku centrum handlowo-rozrywkowego Galeria Biała blisko trzy miesiące intensywnych prac budowlanych. Jesienna aura nie pokrzyżowała planowanego tempa robót i budowa przebiega zgodnie z harmonogramem... (info)


Świąteczny maraton “SOUTH PARK” w Comedy Central

Świąteczny maraton “SOUTH PARK” w Comedy Central [14.12.2006] „South Park”, flagowy program Comedy Central już od 24 grudnia na antenie Comedy Central Polska!.. (info)

Łowy na 450 tys. klientów [14.12.2006] MBank zaczął wczoraj świadczyć usługi komórkowe. W dwa lata wirtualni operatorzy mogą zdobyć 10-12 proc. rynku... (info)

Cud mniemany na polskich drogach [14.12.2006] Z drogowego funduszu wykorzystano do tej pory tylko 3,78 mld zł z 5,85 mld zł. Grudzień ma przynieść satysfakcję... (info)

Stopy nie zareagują na zmianę szefa [14.12.2006] Ujawnienie nieznanego kandydata na prezesa NBP nie skłoniło ekonomistów do masowej rewizji prognoz dotyczących stóp procentowych... (info)

Rosjanie chcą ominąć barierę [14.12.2006] Skoro nie możemy wejść przez drzwi, wejdziemy przez okno — do takiego wniosku doszedł Intrall... (info)

Komplementarny cykl szkoleń z zakresu ryzyka kredytowego – Metody Scoringowe [14.12.2006] W module III zostaną wykorzystane jako ilustrację dla ćwiczeń praktycznych dwa zbiory danych: odzwierciedlający historię współpracy z klientem (scoring behawioralny) oraz pochodzący z aplikacji kredytowych warz ze zbiorem wniosków odrzuconych (scoring aplikacyjny). Seminarium odbędzie się w dniach 12-13 marca 2007 r. Hotel Novotel w Warszawie... (info)

Komplementarny cykl szkoleń z zakresu ryzyka kredytowego – Rekomendacja S [14.12.2006] Top Consulting zaprasza na cykl czterech szkoleń z zakresu ryzyka kredytowego. Tematem modułu IV będzie Rekomendacja S w praktyce. Seminarium odbędzie się w dniach 19-20 marca 2007 r. Hotel Novotel w Warszawie... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...