informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 14.12.2005 r.ilość opublikowanych tekstów: 36

Apel do Ministra Sprawiedliwości - Stop śmierci na przydrożnych drzewach [14.12.2005] Publikujemy list otwarty Pana Edwarda Woźniaka skierowany do Ministra Sprawiedliwości w sprawie akcji "Stop śmierci na przydrożnych drzewach"... (info)

Skarby drewnianej architektury sakralnej zabezpieczone [14.12.2005] Podsumowanie pierwszej edycji programu „PZU dla kultury i sztuki”.. (info)

Samsung SGH-D600E w Orange [14.12.2005] Prezentacja wideo bezpośrednio z telefonu komórkowego... (info)

Portal finansowy IPO.pl wystartował [14.12.2005] Wystartował nowy portal finansowy. IPO.pl został stworzony z myślą o przedsiębiorstwach poszukujących kapitału na sfinansowanie bieżącej i inwestycyjnej działalności... (info)

Multum podróży z MultiBankiem [14.12.2005] MultiBank, detaliczna część BRE Bank SA wprowadził do swojej oferty MultiPodróżnika – ubezpieczenie turystyczne oferowane przez Internet... (info)

Padł światowy rekord podczas Mistrzostw Europy Strong Women [14.12.2005] Czwarte międzynarodowe zawody Strong Man Polska kontra reszta świata oraz Indywidualne Mistrzostwa Europy Strong Women, którym mocno towarzyszyła marka CEKOL w całości należały do zawodników z Polski... (info)

Hasła smsowe w mBanku [14.12.2005] mBank wprowadza nowy, wygodny i bezpieczny sposób potwierdzania operacji na rachunku przez Internet – hasła smsowe, które są alternatywą dla haseł jednorazowych... (info)

Dobre wyniki Banku BPS [14.12.2005] Na koniec br. roku Bank Polskiej Spółdzielczości zgodnie z planem ma wypracować zysk brutto w wysokości 36 mln zł... (info)

Inne Spojrzenie. Wielka charytatywna aukcja dzieł sztuki współczesnej w polskim Internecie. [14.12.2005] Na stronach Wirtualnej Polski odbywa się wielka aukcja dzieł sztuki współczesnej, z której dochód przeznaczony zostanie na wsparcie realizacji projektów edukacyjnych i wychowawczych realizowanych przez Grupę Pedagogiki i Animacji Społecznej Warszawa Praga Północ... (info)

Zakończenie procesu centralizacji systemu ewidencyjno-księgowego w Banku BPS SA [14.12.2005] Bank BPS zakończył proces centralizacji systemu ewidencyjno-księgowego. 3 grudnia została przyłączona do systemu ostatnia jednostka... (info)

Euro RSCG Marketing House z nową promocją dla firmy Mattel [14.12.2005] Agencja marketing services - Euro RSCG Marketing House przygotowała dla swojego nowego Klienta – firmy Mattel Poland konkurs, którego nagrodą główną jest wyjazd do Hollywood. Promocja rozpoczyna się w połowie listopada br. i potrwa do końca stycznia 2006... (info)

MER - klasyczna forma gabinetu [14.12.2005] Już od stycznia 2006 r. Mikomax wprowadza do oferty nowy system gabinetowy MER. Jest to propozycja do osób ceniących tradycyjne formy mebli oraz wygodę miejsca pracy... (info)

W Wawelu słodko od czekolad linii Premium [14.12.2005] Zakończyła się kampania czekolad linii Premium firmy Wawel. Kampanię reklamową, której pierwszy etap przeprowadzony został w październiku br., zrealizowała agencja reklamowa Opus B... (info)

Chicago Graduate School of Business zainaugurował nowy kampus w sercu londyńskiego City [14.12.2005] Po dziesięciu latach spędzonych w Barcelonie, Uniwersytet Chicago Graduate School of Business przenosi swój europejski kampus do Londynu. 91 menedżerów z 37 krajów, już rozpoczęło na nowym kampusie prestiżowy kurs Executive MBA... (info)

International University of Monaco (IUM) otrzymał prestiżową akredytację AMBA [14.12.2005] Association of MBA (AMBA) z siedzibą w Wielkiej Brytanii przyznała oficjalną akredytację programom MBA proponowanym przez International University of Monaco... (info)

Alians CEMS wznawia wydawanie czasopisma European Business Forum [14.12.2005] Europejski głos w debacie na temat globalnego zarządzania.. (info)

Wyniki finansowe Sage Group plc i Sage Symfonia Sp. z o.o. [14.12.2005] Ponad miliard euro rocznego obrotu i 4,7 miliona klientów na całym świecie... (info)

Sportowy diesel Audi startuje w Le Mans [14.12.2005] AUDI AG znów o jeden krok wyprzedza konkurencję: po raz pierwszy w historii samochód z silnikiem wysokoprężnym skonstruowany przez firmę, która stworzyła TDI, będzie walczył w 24-godzinnym wyścigu na torze Le Mans o zwycięstwo w klasyfikacji ogólnej... (info)

Nowe firewalle od D-Linka - bezpieczeństwo w firmach [14.12.2005] Zapory NetDefend zapewniają bezpieczeństwo sieci korporacyjnych oraz małych i średnich firm... (info)

Infinity Group wspiera Fundację POLSAT [14.12.2005] Infinity Group, wpisała się na listę darczyńców Fundacji POLSAT. Pomoc obejmuje m.in. długofalowe wsparcie w zakresie wykorzystania Internetu i mediów interaktywnych w działalności Fundacji... (info)

Przelewem pod choinkę [14.12.2005] Świąteczne rabaty, w przypadku płatności MultiTransferem sięgające nawet 70 procent, to specjalna oferta MultiBanku, która potrwa do 3 stycznia 2006 roku... (info)

Portfel Roku 2005 dla mPLANU [14.12.2005] mBank otrzymał nagrodę „Portfel Roku 2005” za mPLAN hipoteczny denominowany we frankach szwajcarskich. Dodatkowo eksperci uznali KREDYT ratalny plus za jeden z najlepszych kredytów konsumenckich na rynku... (info)

MediaRecovery szkoli Policję [14.12.2005] Firma MediaRecovery rozpocznie nowy cykl szkoleń z zakresu informatyki śledczej dla Policji... (info)

Nowe programy Europ Assistance w Polsce i na świecie [14.12.2005] Wśród nowych programów wprowadzonych do oferty Europ Assistance Polska znajduje się m.in. "AEGON Assistance" - program dla Klientów AEGON TU na Życie S.A. Europ Assistance we Włoszech proponuje swoim Klientom nowe ubezpieczenie podróżne przeznaczone dla uczniów i nauczycieli... (info)

Rynek o wielkim potencjale zaczyna budzić się w Polsce [14.12.2005] Programy "przedłużonej gwarancji" na sprzęt RTV, AGD oraz komputerowy na Zachodzie Europy funkcjonują od lat i cieszą się dużym zainteresowaniem Klientów. Dla przykładu, w Wielkiej Brytanii penetracja "przedłużonymi gwarancjami" detalicznego rynku domowych urządzeń elektrycznych sięga obecnie ok. 10%... (info)

Nowe logo i strony internetowe Europ Assistance na całym świecie [14.12.2005] Dnia 12 grudnia br. Grupa Europ Assistance zmieniła swój logotyp oraz wizualizację stron internetowych wszystkich firm wchodzących w jej skład na całym świecie... (info)

Sportowe Qoolqee [14.12.2005] Wyjątkowy odtwarzacz marki QoolQee trafił na sklepowe półki sieci sklepów MP3 Store. Oryginalna, odporna na wilgoć obudowa czyni z QoolQee X przyjaciela każdego sportowca... (info)

NOBO X20E - bezpieczny projektor [14.12.2005] Firma ACCO Polska wprowadzi tuż po świętach do swojej oferty nowy projektor multimedialny DLP - NOBO X20E... (info)

Dookoła Świata z NOVE i Prime Food [14.12.2005] Dookoła świata z NOVE i Prime Food. Unikalna książka kucharska opracowana wraz z Mistrzem Kuchni Schellerem... (info)

NOWY DZIEŃ przygotował reklamę dla niesłyszących [14.12.2005] "NOWY DZIEŃ" przygotował specjalną wersję swoich spotów telewizyjnych adresowaną do osób niesłyszących. To pierwsza tego typu akcja w historii polskiej reklamy... (info)

Grupa T4B współpracuje z Nowe Media PR [14.12.2005] Od grudnia agencja Nowe Media Public Relations prowadzi działania z zakresu public relations na rzecz Grupy T4B, która projektuje i wdraża najnowocześniejsze technologie informatyczne oraz elektroniczne... (info)

TradeNet Banku BPH - Indywidualnością Rynku 2005 [14.12.2005] TradeNet, nowy produkt Banku BPH do elektronicznej obsługi transakcji handlu zagranicznego, otrzymał tytuł Indywidualności Rynku - Merkury 2005 w kategorii Produkt w czwartej edycji konkursu redakcji "Rynków Zagranicznych". Pamiątkowe statuetki wręczono laureatom konkursu 12 grudnia w Warszawie... (info)

Sieć WAN Crowley dla warszawskich wodociągów [14.12.2005] Crowley Data Poland, dostawca rozwiązań transmisji danych i głosu, wygrał przetarg na dzierżawę łączy oraz dostawę urządzeń w celu zbudowania sieci korporacyjnej (WAN) dla Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Warszawie... (info)

Jeszcze wszystkiego nie wymyślono [14.12.2005] Jakość nowych mebli to rzecz konieczna i oczywista. Liczący się na rynku producenci są tego świadomi Jednak nie wszystkim klientom wystarcza odpowiednie wykonanie. Coraz częściej mebel musi być również oryginalny... (info)

dbVIP - nowy produkt inwestycyjny Deutsche Bank PBC S.A. [14.12.2005] Deutsche Bank PBC S.A. we współpracy z Union Investment TFI S.A. wprowadził do oferty nowy produkt - rejestr "dbVIP", pozwalający na inwestycje w fundusze na preferencyjnych warunkach... (info)

Trend Micro wspiera organizacje dobroczynne [14.12.2005] Skaner HouseCall czyści zainfekowane wirusami komputery w zamian za dobrowolną wpłatę na rzecz organizacji charytatywnych... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...