informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 14.11.2013 r.ilość opublikowanych tekstów: 40


Rafał Siewicz w zespole Avnet

Rafał Siewicz w zespole Avnet [14.11.2013] Avnet Sp. z o.o., od lipca 2013r. dostawca autoryzowanych szkoleń IBM (status IBM Global Training Provider) powiększył zespół Specjalistów Produktowych IBM o osobę Rafała Siewicza, który objął nowo utworzone stanowisko IBM Training Manager... (info)


Zima nadchodzi. Taurus ma nową propozycję dla kierowców

Zima nadchodzi. Taurus ma nową propozycję dla kierowców [14.11.2013] Polska firma Taurus poszerzyła swoją ofertę o nowe łańcuchy zimowe dla samochodów osobowych – Taurus 9 mm, wyprodukowane przez austriacki Pewag... (info)


SENSACYJNE WTORKI – ścigaj najniższe ceny!

SENSACYJNE WTORKI – ścigaj najniższe ceny! [14.11.2013] Ruszyła kampania promująca sprzedaż produktów Tani Opał w nowych, SENSACYJNIE niskich cenach. Poczuj adrenalinę promocji i w każdy wtorek kup w ciągu 24h węgiel w sensacyjnej cenie. Przyłącz się do akcji i złap najszybszą promocję w sieci!.. (info)


Mikołajkowe warsztaty szycia JUKI w listopadzie

Mikołajkowe warsztaty szycia JUKI w listopadzie [14.11.2013] listopadzie 2013 r. rusza kolejna edycja warsztatów szycia, organizowanych przez firmę JUKI – japońskiego producenta maszyn do użytku domowego... (info)


Lufthansa rośnie we Wrocławiu

Lufthansa rośnie we Wrocławiu [14.11.2013] Na wrocławskim lotnisku obsługuje się coraz większą liczbę pasażerów, zaczęła latać większymi samolotami, a na wiosnę uruchomi dodatkowy rejs na trasie do Frankfurtu. Linia lotnicza Lufthansa dynamicznie rozwijają się w Porcie Lotniczym Wrocław... (info)


Magnolia Park usłana kwiatami

Magnolia Park usłana kwiatami [14.11.2013] O tym, że kwiaty potrafią być imponującymi dziełami sztuki będzie można przekonać się w sobotę, 16 listopada, w Magnolia Park. Właśnie wtedy odbędą się I Krajowe Mistrzostwa Florystyczne Regionu Dolnego Śląska... (info)


Samodzielne odpowietrzanie grzejników krok po kroku

Samodzielne odpowietrzanie grzejników krok po kroku [14.11.2013] Głośna praca – szum, gwizdy, bulgotanie wody i nierównomierne oddawanie ciepła, to główne oznaki zapowietrzenia grzejników... (info)


BenQ – trzy krótkoogniskowe projektory biznesowe 3000 ANSI lm

BenQ – trzy krótkoogniskowe projektory biznesowe 3000 ANSI lm [14.11.2013] MS919ST (SVGA), MX620ST (XGA) i MW621ST (WXGA) to trzy najnowsze, krótkoogniskowe projektory dedykowane do zastosowań edukacyjnych i biznesowych... (info)

Spojrzenie w przyszłość [14.11.2013] Futuryzm, jako trend w projektowaniu wnętrz, zdobywa coraz większą popularność. Co ciekawe cieszy się uznaniem nie tylko wśród świadomych wielbicieli sztuki, ale również osób szukających alternatywy dla tradycyjnego wystroju łazienki... (info)

Pionierskie wdrożenie ogólnokrajowego systemu planowania Schneider Electric w Turcji [14.11.2013] Schneider Electric poinformował, że firma İGDAŞ – największy dystrybutor gazu ziemnego w Turcji – będzie korzystać z rozwiązania Schneider Electric Gas Day Operations (GDO) podczas tworzenia planów zapotrzebowania na ten surowiec... (info)


Prologis Announces Build-to-Suit Project for TOMRA in Bratislava

Prologis Announces Build-to-Suit Project for TOMRA in Bratislava [14.11.2013] Prologis, Inc., the leading global owner, operator and developer of industrial real estate, today announced it has signed a 15-year leasing agreement for a 13,900-square-metre build-to-suit facility in Prologis Park Bratislava with TOMRA... (info)


Prologis Buduje Build-to-Suit w Bratysławie

Prologis Buduje Build-to-Suit w Bratysławie [14.11.2013] Prologis, wiodący globalny właściciel, zarządca i deweloper obiektów dystrybucyjnych ogłosił podpisanie z firmą TOMRA 15-letniej umowy najmu budynku typu build-to-suit o powierzchni 13 900 metrów kwadratowych na terenie Prologis Park Bratislava... (info)


Więcej kultury i sportu w polskich firmach

Więcej kultury i sportu w polskich firmach [14.11.2013] Rok do roku o pięć punktów procentowych wzrosła ilość pracodawców oferujących zatrudnionym bilety na imprezy kulturalne i karnety wstępu do obiektów sportowych i rekreacyjnych... (info)


Kąpiel pełna piany z najnowszymi kosmetykami JOHNSON’S® Baby

Kąpiel pełna piany z najnowszymi kosmetykami JOHNSON’S® Baby [14.11.2013] Biała, lekka i puszysta – uwielbiana przez dzieci, niezbędna do udanej kąpieli, wywołuje salwy śmiechu i okrzyki radości – piana. Teraz dzięki nowym kosmetykom JOHNSON’S® Baby każda kąpiel może być pełna piany... (info)


Gra w kolory: urządzamy wnętrze

Gra w kolory: urządzamy wnętrze [14.11.2013] Kolorami można się bawić, komponując je w dowolnych zestawieniach i tworząc tym samym wnętrza o różnorodnym charakterze... (info)

Oracle Enterprise Manager 12c - nowa wersja [14.11.2013] Oracle rozszerza zakres obsługi zarządzania całym cyklem życia baz danych utworzonych w nowej technologii PDB (Pluggable Database) i udostępnianych jako usługa... (info)


Z Bonarki prosto do Akademii Pana Kleksa: casting do musicalu

Z Bonarki prosto do Akademii Pana Kleksa: casting do musicalu [14.11.2013] Kto marzy o zakosztowaniu przygody w świecie teatru, kto chciałby spróbować swych umiejętności na scenie, kto uważa, że ma aktorski talent, obowiązkowo musi stawić się na casting do musicalu „Muzyczne przygody Pana Kleksa”... (info)


Porcja wartości odżywczych - Groch Łuskany Połówki Halina

Porcja wartości odżywczych - Groch Łuskany Połówki Halina [14.11.2013] Groch Łuskany Połówki Halina to wysokiej jakości produkt, będący bazą wielu tradycyjnych polskich potraw. Prosty w przygotowaniu, bogaty w substancje odżywcze, stanowi wartościowe urozmaicenie diety... (info)


Umorzenie zaległości w składkach ZUS tylko na określonych zasadach

Umorzenie zaległości w składkach ZUS tylko na określonych zasadach [14.11.2013] O ogólnych zasadach dotyczących obowiązującej od 15 stycznia abolicji składek ZUS mówiło się sporo. Są jednak kwestie, które budzą pewne wątpliwości wśród samych zainteresowanych... (info)


Wzrost sprzedaży z zachowaniem bezpieczeństwa

Wzrost sprzedaży z zachowaniem bezpieczeństwa [14.11.2013] Niemal 107,3 mln zł przychodów ze sprzedaży zanotowała w III kw. 2013 r. Grupa Kapitałowa TIM. To niemal 25% więcej niż w analogicznym okresie roku ubiegłego... (info)


Prowadnice liniowe GN 491 i GN 492

Prowadnice liniowe GN 491 i GN 492 [14.11.2013] Firma Elesa+Ganter rozszerzyła ofertę o nowy rodzaj prowadnic liniowych z napędem na śrubie trapezowej. Nowe produkty noszą oznaczenia GN 491 i GN 492 i są przeznaczone do zastosowań w układach regulacji dużych i ciężkich urządzeń... (info)

OPPO - najlepsze odtwarzacze Blu-ray według AVS [14.11.2013] Odtwarzacze OPPO zostały ponownie uznane za najlepsze urządzenia w swojej kategorii. Tym razem możliwości odtwarzaczy tej firmy docenili redaktorzy amerykańskiego forum AVS... (info)


Ghelamco zaprezentuje 3 projekty handlowo-usługowe na targach MAPIC w Cannes

Ghelamco zaprezentuje 3 projekty handlowo-usługowe na targach MAPIC w Cannes [14.11.2013] Ghelamco, lider zrównoważonego budownictwa w Polsce od 22 lat z powodzeniem realizujący najwyższej klasy projekty biurowe, postanowił rozszerzyć spektrum swojej działalności o obiekty handlowo-usługowe... (info)


Dobry Design 2014 dla mebli i wanny z kolekcji Palomba

Dobry Design 2014 dla mebli i wanny z kolekcji Palomba [14.11.2013] 120 architektów – członków jury, 53 nagrodzone produkty w 11 kategoriach konkursowych i podwójny sukces marki Laufen... (info)


Argan Oil enzymatyczny peeling odmładzający do twarzy 3 w 1 - Eveline Cosmetics

Argan Oil enzymatyczny peeling odmładzający do twarzy 3 w 1 - Eveline Cosmetics [14.11.2013] Seria Argan Oil to innowacyjny program przeciwzmarszczkowy opracowany w laboratorium Eveline Cosmetics zapewniający spektakularny efekt odmłodzenia skóry... (info)

Szkodliwe oprogramowanie, spam i phishing: zagrożenia, które dotykają firmy najczęściej [14.11.2013] Ataki z użyciem różnych szkodliwych programów, phishing i spam to nadal najczęściej napotykane przez firmy cyberzagrożenia. W 2013 r. znacznie wzrosła liczba ataków wykorzystujących szkodliwe oprogramowanie i ilość spamu w stosunku do 2012 r... (info)


Argan Oil gruboziarnisty peeling normalizujący do twarzy 3 w 1 - Eveline Cosmetics

Argan Oil gruboziarnisty peeling normalizujący do twarzy 3 w 1 - Eveline Cosmetics [14.11.2013] Seria Argan Oil to innowacyjny program przeciwzmarszczkowy opracowany w laboratorium Eveline Cosmetics zapewniający spektakularny efekt odmłodzenia skóry... (info)


Argan Oil drobnoziarnisty peeling wygładzający do twarzy 3 w 1 Eveline Cosmetics

Argan Oil drobnoziarnisty peeling wygładzający do twarzy 3 w 1 Eveline Cosmetics [14.11.2013] Seria Argan Oil to innowacyjny program przeciwzmarszczkowy opracowany w laboratorium Eveline Cosmetics zapewniający spektakularny efekt odmłodzenia skóry... (info)

Nowe technologie komunikacji a zmiana postaw konsumenckich [14.11.2013] We wrześniu br. ruszyła kolejna edycja ogólnopolskiego badania „Komunikacja SMS w Polsce 2013”. Jego głównym celem jest sprawdzenie jak zmienia się podejście Polaków do komunikacji mobilnej... (info)

Fabryka Konstrukcji Drewnianych S.A. otrzymała premię technologiczną [14.11.2013] Fabryka Konstrukcji Drewnianych S.A. otrzymała premię na wdrożenie technologii produkcji drewna klejonego wzmacnianego włóknem. Kwota 2.105.379,01 PLN została przyznana w ramach wniosku i została przekazana przez Bank Gospodarstwa Krajowego... (info)


Premiera Axence nVision 7 Pro

Premiera Axence nVision 7 Pro [14.11.2013] Firma Axence z początkiem listopada wprowadziła na rynek oczekiwaną przez wielu użytkowników nową wersję oprogramowania do zintegrowanego zarządzania infrastrukturą IT i podnoszenia poziomu jej bezpieczeństwa... (info)

Systemy drabin, pomostów i rusztowań – nowy katalog rozwiązań firmy KRAUSE [14.11.2013] Firma KRAUSE, kierując się mottem „Bezpiecznie i … pomysłowo”, od ponad 100 lat wyznacza kierunek rozwoju produkcji i sprzedaży systemów drabin i rusztowań... (info)


Nowe tablety TB Touch aqua zachwycają ceną i intensywnymi kolorami

Nowe tablety TB Touch aqua zachwycają ceną i intensywnymi kolorami [14.11.2013] W listopadzie do oferty sklepu redcoon.pl weszły nowe modele tabletów marki TB Touch. Ta debiutująca marka wprowadza powiew świeżości do segmentu tanich i wydajnych „dachówek”. Różowe i niebieskie obudowy zachwycają intensywnymi, nasyconymi kolorami... (info)

Ocieplenie ścian zewnętrznych budynku GREEN POWER w systemie Tytan® EOS [14.11.2013] W Domu Zeroenergetycznym GREEN POWER bardzo ważnym aspektem jest ograniczenie strat ciepła. Stąd konieczność zastosowania systemu ociepleń, który przyczyni się do zmniejszenia zużycia energii oraz redukcji emisji dwutlenku węgla CO2... (info)

LTE TDD – trendy oraz globalne kierunki ewolucji technologii według Huawei [14.11.2013] Huawei był gospodarzem spotkania poświęconego technologii LTE TDD. W konferencji wzięli udział przedstawiciele regulatorów oraz operatorów z całego regionu CEE&Nordic (Europy Środkowej, Bałkanów oraz krajów Nordyckich)... (info)

Inwestycje kluczem do ożywienia gospodarki – jak to robią we Francji [14.11.2013] Spowolniona gospodarka, słaby wciąż jeszcze wzrost inwestycji i rekordowa liczba upadłości korporacyjnych to krajobraz wiodącej w Unii europejskiej (obok Niemiec) gospodarki francuskiej... (info)


Smacznie, zdrowo, naturalnie – Kiełbasa Krakowska z linii Natura marki Nove

Smacznie, zdrowo, naturalnie – Kiełbasa Krakowska z linii Natura marki Nove [14.11.2013] Produkty dietetyczne przeznaczone dla osób nietolerujących określonych składników, jak i wyroby oparte jedynie na naturalnych składnikach często odbiegają walorami smakowymi od tych sztucznie ulepszonych... (info)

Pomiary medyczne – badania zapobiegawcze i ratujące życie [14.11.2013] Pomiar szybkości impulsów nerwowych, pomiar ciśnienia i tętna krwi, pomiar rezystancji skóry, pomiar EKG to pomiary medyczne, których wykonanie jest ważnym elementem przed zbliżającą się operacją lub istotnym badaniem dla osób chorych... (info)


Dopłaty na zakup kolektorów słonecznych na ostatniej prostej

Dopłaty na zakup kolektorów słonecznych na ostatniej prostej [14.11.2013] Program dopłat do kredytów na zakup kolektorów słonecznych w latach 2010-2015 nieuchronnie zbliża się ku końcowi... (info)


Meble spod ręki mistrza – kolekcja Elegant IV firmy Unimebel

Meble spod ręki mistrza – kolekcja Elegant IV firmy Unimebel [14.11.2013] Klasyka w aranżacji wnętrz wciąż nie traci na popularności. Nic w tym dziwnego – to bardzo wdzięczny motyw, który swobodnie można kształtować... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...