informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 14.11.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 24


Jak chronić aktywa?

Jak chronić aktywa? [14.11.2008] Ochrona wartości aktywów jest teraz jednym z najważniejszych wyzwań dla zarządzających. W większości funduszy nakładają się obecnie dwa negatywne czynniki: wyniki inwestycyjne i przewaga umorzeń nad wpłatami... (info)

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 14.11.2008 [14.11.2008] Skrócony, ale emocjonujący tydzień. Ostatnia sesja w tym tygodniu zakończyła się niewielkim wzrostami. Jednak do przebiegu piątkowych notowań na GPW można mieć pewne zastrzeżenia, jeśli porównamy zachowanie naszego rynku z innymi giełdami w Europie... (info)


Tamex zdobył kolejny laur!

Tamex zdobył kolejny laur! [14.11.2008] W dniu 13 listopada 2008 roku została zorganizowana Gala Lauru Królowej Sportu. W Operze bydgoskiej, w kategorii sponsor, wyróżniono między innymi firmę Tamex Obiekty Sportowe... (info)


20 lat doświadczenia Vocollect na rynku systemów magazynowych

20 lat doświadczenia Vocollect na rynku systemów magazynowych [14.11.2008] W tym roku Vocollect świętuje 20. rocznicę na rynku, osiągając poziom ponad 100 milionów dolarów przychodu oraz miano najlepszego dostawcy rozwiązań głosowych do obsługi magazynów... (info)


Beta Glukan - pierwsza linia obrony

Beta Glukan - pierwsza linia obrony [14.11.2008] Beta Glukan to naturalny preparat pobudzający aktywność makrofagów – komórek obronnych naszego układu odpornościowego. Dzięki niemu organizm jest w stanie zwalczyć nawet poważne infekcje i choroby... (info)


Myto w Niemczech ostro w górę

Myto w Niemczech ostro w górę [14.11.2008] W dniu 07.11.2008 Bundesrat (druga izba parlamentu niemieckiego), zatwierdziła wzrost opłat za autostrady w Niemczech. Nowe stawki będą obowiązywać od 1 stycznia 2009 roku. Niektóre opłaty wzrosną nawet o 89%... (info)

3 kroki do lśniących włosów [14.11.2008] Włosy nawilżone i naturalnie miękkie? Sprężyste, mocne, lśniące? Zapomnij o kłopotliwych domowych maseczkach. Dzięki pielęgnacyjnej serii do włosów Naphera na bazie naturalnej nafty kosmetycznej tylko trzy kroki dzielą Cię do wymarzonej fryzury... (info)

Seagate przedstawia dyski sieciowe Central Axis Business Edition [14.11.2008] WARSZAWA, 14.11.2008 – Firma Seagate Technology (NASDAQ:STX) przedstawia Maxtor Central Axis Business Edition - dysk sieciowy, zaprojektowany tak, by odpowiadać na wzrastające wymagania małych i średnich przedsiębiorstw (SMBs)... (info)

Czas przemian [14.11.2008] Zarząd Investors TFI podjął decyzję o zmianie polityki inwestycyjnej funduszu Investor Bułgaria i Rumunia FIZ. Dzięki temu zostaną poszerzone możliwości inwestycyjne tego Funduszu o inne kraje Europy Centralnej i Wschodniej... (info)


Najlepsi przyjaciele na zimę – nowe opony Pirelli

Najlepsi przyjaciele na zimę – nowe opony Pirelli [14.11.2008] Czas zadbać o przygotowanie samochodu do zimowej aury. W polskich warunkach klimatycznych konieczna jest sezonowa wymiana opon. Gdy temperatura spada poniżej 7ºC opona letnia traci swoją elastyczność i staje się twardsza, bardziej podatna na poślizg... (info)


Statuetka „Najlepszy Produkt i Usługa Warmii i Mazur” dla Aeroklubu Krainy Jezior

Statuetka „Najlepszy Produkt i Usługa Warmii i Mazur” dla Aeroklubu Krainy Jezior [14.11.2008] Prestiżowa statuetka konkursu "Najlepszy Produkt i Usługa Warmii i Mazur" trafiła do Aeroklubu Krainy Jezior. Kapituła konkursu wyróżniła Aeroklub za cykl imprez lotniczych promujących region... (info)


Orły na Orlikach

Orły na Orlikach [14.11.2008] Bezpośrednio po wygranych wyborach parlamentarnych, w listopadzie ubiegłego roku, premier Donald Tusk, przedstawił rządowy program „Moje Boisko – Orlik 2012”... (info)


Najpiękniejsze pupy świata wybrane!

Najpiękniejsze pupy świata wybrane! [14.11.2008] Melanie Nunes Frąckowiak (20) z Brazylii zwyciężyła w konkursie na „najpiękniejszą damską pupę na świecie”, a Saïbie Bombowe (27) z Francji zwyciężył w rywalizacji na “najpiękniejszą męską pupę na świecie”... (info)

Rafineria Nafty Jedlicze: upgrade systemu SAP ERP do wersji ECC 6.0 [14.11.2008] 20 października br. zakończyły się prace nad upgradem systemu SAP podkarpackiej rafinerii z wersji 4.6C do wersji ECC 6.0. Projekt był realizowany przez BCC z udziałem specjalistów z firmy Raf-Bit, świadczącej usługi IT w ramach Grupy Kapitałowej RNJ... (info)

Innowacja Roku 2008 dla Interactive Intelligence [14.11.2008] Rozwiązanie Customer Interaction Center 3.0 firmy Interactive Intelligence otrzymało tytuł Innowacji Roku 2008 w konkursie przygotowanym przez Forum Biznesu... (info)


RAFAMET – Polska maszyna dla chińskich kolei

RAFAMET – Polska maszyna dla chińskich kolei [14.11.2008] Realizacja kontraktu dla producenta lokomotyw z Chin dobiegła końca. Maszyna warta ponad 3,2 mln zł została przekazana kontrahentowi. Z tej okazji delegacja z Chin przebywała na terenie RAFAMET-u i zapoznawała się z możliwościami wyprodukowanej tu tokarki... (info)


Plebiscyt na Psa Ratownika programu „Pomóżmy razem” rozstrzygnięty

Plebiscyt na Psa Ratownika programu „Pomóżmy razem” rozstrzygnięty [14.11.2008] Odnajdują zagubionych w lesie i pod lawinami, ratują tonących, alarmują o niebezpieczeństwie w miejscu zamieszkania. Mowa tu o bohaterskich czworonogach, zgłoszonych przez swoich właścicieli i opiekunów.. (info)


Logistyka w mieście

Logistyka w mieście [14.11.2008] Jakie czynniki brane są pod uwagę przy tworzeniu planów miejscowych? Co zrobić, by usprawnić transport samochodowy w mieście? I czy Kolej Metropolitalna jest rozwiązaniem dla problemów komunikacyjnych?.. (info)


NComputing wprowadza na rynek nowy terminal dostępowy X550

NComputing wprowadza na rynek nowy terminal dostępowy X550 [14.11.2008] Warszawa, 13 listopada 2008 – NComputing, światowy lider w dziedzinie wirtualizacji poinformował o wprowadzeniu na Rynek nowego terminala dostępowego, umożliwiającego jeszcze łatwiejszy i tańszy dostęp do komputera i Internetu... (info)


SmartGPS touch G66plus – tam gdzie zawiodą inne odbiorniki…

SmartGPS touch G66plus – tam gdzie zawiodą inne odbiorniki… [14.11.2008] Smart Elektronik wprowadza na rynek odbiornik GPS Bluetooth, który współpracuje z urządzeniami posiadającymi aplikacje nawigacyjne lub lokalizacyjne. Jego wysoka czułość sprawia, że sprawdzi się w trudnym terenie, gdzie nie radzą sobie inne odbiorniki GPS... (info)

Kaspersky Lab Polska na konferencjach z cyklu IT Academic Day 2008 [14.11.2008] Firma Kaspersky Lab Polska będzie obecna na konferencjach z cyklu IT Academic Day 2008 organizowanych przez Grupy .NET i Grupy ITm. Pierwsze ze spotkań odbędzie się 17 listopada 2008 w Małej Auli w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej... (info)


II Festiwal Kina Rosyjskiego SPUTNIK nad Warszawą na iplex.pl

II Festiwal Kina Rosyjskiego SPUTNIK nad Warszawą na iplex.pl [14.11.2008] Od 14 do 23 listopada wirtualne ekrany kina iplex.pl gościć będą prawdziwe perełki rosyjskiego kina, prezentowane w ramach II Filmowego Festiwalu Kina Rosyjskiego SPUTNIK nad Warszawą... (info)


Trzy dni „Z fantastyką na Ty” w Lublinie i Online

Trzy dni „Z fantastyką na Ty” w Lublinie i Online [14.11.2008] Lubelskie Stowarzyszenie Fantastyki "Cytadela Syriusza" organizuje w dniach 14 - 16 listopada 2008 roku, kolejny już, IX Ogólnopolski Konwent Miłośników Fantastyki "FALKON"... (info)


Warszawa. Wielkie Grand Prix Martini®

Warszawa. Wielkie Grand Prix Martini® [14.11.2008] Warszawa dołączyła do miast Martini®. Ekskluzywny świat - glamour, styl i smak zamknięte w niepowtarzalnym miejscu – Martini® zaprasza na Grand Prix. Gala gwiazd zabłysła w warszawskim Fokusie... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...