informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 14.11.2007 r.ilość opublikowanych tekstów: 17


Siedlce włączone w Sieć Życia

Siedlce włączone w Sieć Życia [14.11.2007] Warszawa, 14 listopada 2007 -- W połowie listopada Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Siedlcach przystępuje do prowadzonego przez Physio-Control, dział firmy Medtronic, programu telemedycyny ratunkowej LIFENET... (info)


Polsko – niemieckie dni w Magdeburgu „transGranica”

Polsko – niemieckie dni w Magdeburgu „transGranica” [14.11.2007] W dniach 16-17 listopada 2007 po raz pierwszy w Magdeburgu będzie miał miejsce festiwal kultury niemieckiej i polskiej o nazwie „transGranica”. Nie jest to jednak pierwszy raz kiedy pojawia się ta nazwa... (info)

Nowe, mocne strony pkt.pl! [14.11.2007] Polskie Książki Telefoniczne - dostawca danych teleadresowych (on-line i off-line), które firmuje marka pkt.pl, oficjalnie uruchomiła nowe strony www.pkt.pl... (info)

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 14.11.2007 [14.11.2007] Wczorajsze silne wzrosty na Wall Street spowodowały, że dzisiejsza sesja na giełdzie w Warszawie zaczęła się również od wzrostów. Indeksy otworzyły się z dużą luką w stosunku do wczorajszego zamknięcia... (info)

Oracle wprowadza na rynek produkt Adaptive Access Manager 10g [14.11.2007] Firma Oracle poinformowała o wprowadzeniu na rynek produktu Oracle Adaptive Access Manager 10g. Jest to nowy moduł wchodzący w skład pakietu Oracle Identity Management, będący składnikiem platformy Oracle Fusion Middleware... (info)


Wirusowy antywirus

Wirusowy antywirus [14.11.2007] Firma Panda Security przeprowadziła akcję marketingu wirusowego. Na stronie internetowej www.zarazeni.com można było oglądać filmy, które w przewrotny sposób pokazują, co na co dzień zagraża internautom... (info)


Nowa odsłona Domksiazki.pl – silny gracz na rynku księgarni internetowych

Nowa odsłona Domksiazki.pl – silny gracz na rynku księgarni internetowych [14.11.2007] Dom Książki S.A firma z ponad 50-letnią historią na rynku księgarni znacznie odświeżyła swój wizerunek w Internecie i uruchomiła nową wersję e-sklepu w oparciu o platformę IAI‑Shop.com... (info)


Świąteczne słodkości Mieszko

Świąteczne słodkości Mieszko [14.11.2007] Tradycyjnie, na zbliżające się Boże Narodzenie, firma Mieszko S.A. przygotowała ofertę czekoladowych słodkości w odświętnych szatach graficznych, przywołujących tematykę tych wyjątkowych dni... (info)


Dla kogo kredyt hipoteczny?

Dla kogo kredyt hipoteczny? [14.11.2007] Zaciągnięcie kredytu hipotecznego wiąże się z określonymi procedurami i zasadami, do których my, jako przyszli kredytobiorcy, powinniśmy się dostosować... (info)


Boynq – pomysły na prezent dla wybranki serca, córki, siostry i Mamy.

Boynq – pomysły na prezent dla wybranki serca, córki, siostry i Mamy. [14.11.2007] Jesień w pełni i na pewno każdy z nas czuje zbliżające się wielkimi krokami Święta Bożego Narodzenia. Odwieczny dylemat jaki kupić prezent najbliższym aby sprawić im radość? Bogata i szeroka oferta firmy Boynq otwiera przed nami wiele możliwości... (info)

Moda dla mamy i dziecka [14.11.2007] Spodziewasz się dziecka? Niedawno zostałaś mamą? Masz wysokie wymagania wobec kupowanych produktów? Dbasz o swoje dziecko, dlatego ufasz sprawdzonym i znanym markom? Poznaj nowy, wygodny i bezpieczny sposób robienia zakupów bez wychodzenia z domu!.. (info)

Wyniki Ogólnopolskiego Turnieju Racketlona: Racketlon HP Arena Cup [14.11.2007] W dniach 10-11 listopada 2007 r. w Centrum Tenisowym Arena w Poznaniu odbył się Ogólnopolski Turniej Racketlona: Racketlon HP Arena Cup. Był to pierwszy Turniej Klasyfikacyjny rozgrywany pod egidą powołanej w kwietniu 2007 r. Polskiej Federacji Racketlona... (info)

Carrantuohill zyskał uznanie w Irlandii [14.11.2007] Carrantuohill gra z takim szelmostwem, że nawet Irlandczycy nie zrobiliby tego lepiej - twierdzi Seamus Heaney, irlandzki poeta, laureat Nagrody Nobla w 1995 roku. Grupa Carrantuohill będzie w piątek (16 listopada) gościem specjalnym Polskiego Radia Wrocław... (info)

Trójpak nowych usług dodanych FreecoNet [14.11.2007] „Dial-In”, „Autoryzacja” oraz możliwość sprawdzania stanu konta przez telefon to trzy nowe usługi uruchomione przez FreecoNet – platformę VoIP integrującą rozwiązania wielu operatorów i oferującą innowacyjne usługi dodane... (info)

Gold Finance w Bankier.pl [14.11.2007] Firma Gold Finance Doradcy Finansowi oraz Bankier.pl SA, rozpoczęły współpracę w zakresie sprzedaży produktów finansowych. Osobom, które zdecydują się skorzystać z oferty Doradcy pomogą bezpłatnie wybrać najlepsze rozwiązanie finansowe... (info)


Plazma do zadań specjalnych

Plazma do zadań specjalnych [14.11.2007] Panasonic poinformował, że firma Trias jako pierwsza agencja eventowa w Polsce zakupiła ekran plazmowy Full HD Panasonic o przekątnej 103 cali. Imponującej wielkości ekran będzie idealnym elementem scenografii przy różnego rodzaju wydarzeniach specjalnych... (info)

Codec Systems propaguje ideę CPM [14.11.2007] 15 i 16 XI 2007 r. w warszawskim hotelu Marriott odbędzie się kongres merytoryczny Corporate Performance Management (CPM) poświęcony zarządzaniu wydajnością przedsiębiorstw. Codec Systems został partnerem strategicznym kongresu... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...