informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 14.11.2006 r.ilość opublikowanych tekstów: 12

Swisspor - nowa seria szkoleń [14.11.2006] Na przełomie 2006 i 2007 roku odbędzie się kolejna seria szkoleń organizowanych przez Centrum Szkoleniowe Swisspor... (info)

Co nam grozi, jeśli nie będziemy spłacać kredytu mieszkaniowego? [14.11.2006] Trwa kredytowa gorączka. Na cele mieszkaniowe Polacy zaciągnęli już blisko 71 miliardów złotych. Tylko we wrześniu zadłużenie z tego tytułu wzrosło o 3 miliardy złotych, a kolejne miesiące zapowiadają się jeszcze lepiej... (info)

Stacjonarny bez abonamentu [14.11.2006] Komfortowa i Lekka to promocyjne taryfy SFERII, w których nie ma abonamentu. Oferta adresowana do klientów indywidualnych i biznesowych obowiązuje do 8 stycznia 2007r... (info)

Brilliant Emotion - delikatna zmysłowość [14.11.2006] Przygotowując kolekcję Brilliant Emotion, styliści firmy Triumph po raz kolejny udowodnili, że dzięki idealnie wystylizowanej bieliźnie, potrafią wydobyć to, co najpiękniejsze w kobiecych kształtach... (info)

Starlet Curves - czarodziejski biustonosz [14.11.2006] Najnowsza kolekcja Starlet Curves to przebój rynkowy firmy Triumph International... (info)

Rosyjski sektor budowlany: zyski wzrosły o 70% [14.11.2006] Według Russian Construction Review, dwutygodnika opisującego najważniejsze zmiany zachodzące na rosyjskim rynku budowlanym, wprowadzonego niedawno na rynek przez wiodącą firmę badawczą Europy Środkowo-Wschodniej PMR, sektor budowlany staje się siłą napędową rosyjskiej gospodarki i notuje 68,8% wzrost zysku, liczony rok do roku... (info)

BizTech uzyskał kompetencję Microsoft Security Solutions [14.11.2006] Microsoft potwierdził kompetencje i doświadczenie firmy BizTech Konsulting S.A. w zakresie budowy rozwiązań infrastruktury bezpieczeństwa systemów IT oraz zarządzania bezpieczeństwem, przyznając certyfikat „Microsoft Security Solutions”... (info)

Uprawomocnienie się decyzji o warunkach zabudowy i zagospodarowania dla inwestycji Złota 44 [14.11.2006] W dniu 6 listopada 2006 r. firma Orco Property Group otrzymała ostateczną decyzję o warunkach zabudowy i zagospodarowania terenu dla inwestycji Złota 44... (info)

Rekordowe serwisy Wirtualnej Polski [14.11.2006] Sierpniowe badanie Megapanel PBI/Gemius.. (info)

Belkin ma nowego dystrybutora [14.11.2006] Firma Belkin podpisała umowę o dystrybucji urządzeń zasilających z COMEX Joint Venture. To już czwarty dystrybutor rozwiązań Belkina w Polsce... (info)

Nowa kampania przywoławcza Volvo Auto Polska [14.11.2006] Volvo Car Corporation ogłasza akcję przywoławczą w związku z koniecznością zdiagnozowania usterki w dodatkowej nagrzewnicy elektrycznej PTC (ang. Positive Thermal Coefficient) instalowanej w niektórych wersjach nowego Volvo S80, model 2007... (info)

Plecak do notebooka – Bezpieczna wolność [14.11.2006] Wygodny i bezpieczny sposób na przenoszenie Twojego notebooka.. (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...