informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 14.10.2013 r.ilość opublikowanych tekstów: 41


Płatki Owsiane Błyskawiczne Halina – codzienna porcja energii

Płatki Owsiane Błyskawiczne Halina – codzienna porcja energii [14.10.2013] Płatki Owsiane Błyskawiczne marki Halina to odżywczy i sycący element codziennego jadłospisu. Produkowane z najwyższej jakości owsa, idealnie sprawdzają się jako składnik lekkiego śniadania... (info)


Kulinarne inspiracje z Ryżem Białym Długoziarnistym Halina

Kulinarne inspiracje z Ryżem Białym Długoziarnistym Halina [14.10.2013] Ryż Biały Długoziarnisty marki Halina to klasyczna odmiana ryżu białego o niezwykle łagodnym aromacie. Dzięki swojemu neutralnemu smakowi, stanowi wyśmienite uzupełnienie wielu, zarówno tradycyjnych, jak i wyrafinowanych, potraw... (info)

Wrażliwe oblicze BONDa [14.10.2013] Z myślą skórze skłonnej do podrażnień marka Bond Expert stworzyła linię Sensitive. Zawarte w niej Oligoceane™ - energetyzujące elementy pochodzenia morskiego wprowadzają do skóry sole mineralne, oligoelementy,.. (info)


VIII Aukcja Charytatywna „ziarno Sztuki – ogród Nadziei”

VIII Aukcja Charytatywna „ziarno Sztuki – ogród Nadziei” [14.10.2013] 23 października w Muzeum Narodowym w Warszawie odbędzie się aukcja charytatywna „ziarno Sztuki – ogród Nadziei”. Przyświeca jej szlachetny cel - wsparcie osób z chorobami nowotworowymi... (info)


Jest praca i mieszkanie w Katowicach!

Jest praca i mieszkanie w Katowicach! [14.10.2013] Katowice oraz koncerny nakłaniają do zamieszkania na Górnym Śląsku, ogłaszając specjalną rekrutację połączoną z konkursem. Do wygrania praca w renomowanej firmie oraz opłacony roczny wynajem komfortowego, umeblowanego mieszkania na os. Dębowe Tarasy... (info)


Beczka whisky na Boże Narodzenie

Beczka whisky na Boże Narodzenie [14.10.2013] Wybór prezentów bożonarodzeniowych zaczyna nam zaprzątać głowy. Poza tradycyjnymi podarunkami coraz częściej stawiamy na oryginalność. Ciekawą propozycją dla ..... (info)

Asfora uczyni Twoje życie łatwiejszym [14.10.2013] Asfora - nowość w asortymencie firmy Schneider Electric - to pełna gama wysokiej jakości łączników i gniazd o pięknym, eleganckim kształcie oraz szerokiej funkcjonalności... (info)


Ujeżdżalnia na cały rok

Ujeżdżalnia na cały rok [14.10.2013] Właściciele stadnin i ośrodków agroturystycznych oferujących gościom naukę jazdy konnej narażeni są na trudności związane z rozbudową infrastruktury gospodarczej przeznaczonej na jazdy. Receptą na ten problem mogą być nowoczesne hale stalowe... (info)

Concordia Plus - twój domowy opiekun [14.10.2013] Żyjemy w pędzie, na wiele rzeczy nie mamy czasu. Lista spraw do załatwienia się wydłuża. Jedna z niezałatwionych pozycji dotyczy ubezpieczenia domu lub mieszkania. Teraz jest dobry moment, aby wreszcie wykupić solidną ochronę i mieć spokojną głowę... (info)


Nosek zdrów. Słodkich snów. Marimer Baby dba o higienę nosa już od 1 dnia życia

Nosek zdrów. Słodkich snów. Marimer Baby dba o higienę nosa już od 1 dnia życia [14.10.2013] Zatkany nos utrudnia oddychanie, przez co może uniemożliwić zdrowy, niezbędny dla niemowlaka sen. Specjalnie z myślą o najmłodszych, powstał Marimer Baby - fizjologiczny roztwór wody morskiej do pielęgnacji nosa już od pierwszego dnia życia... (info)


Co się psuje? Zobacz sam!

Co się psuje? Zobacz sam! [14.10.2013] Ruszył nowy portal, dzięki któremu każdy z nas będzie mógł sprawdzić rzetelne opinie o wybranym produkcie... (info)

Gdzie w Toruniu ukryła się nauka? [14.10.2013] Na to pytanie pomoże znaleźć odpowiedź Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy. 14 października 2013 roku rozpoczyna się pierwsza popularnonaukowa zabawa „Poszukiwacze zaginionej nauk.. (info)


Rozwiązania podtynkowe – ukryte źródło możliwości

Rozwiązania podtynkowe – ukryte źródło możliwości [14.10.2013] Polacy coraz chętniej stosują w swoich łazienkach rozwiązania podtynkowe. Decydują o tym zarówno moda i walory estetyczne, jak i coraz większa dostępność cenowa... (info)


Dzień Nauczyciela bez kwiatów i czekoladek

Dzień Nauczyciela bez kwiatów i czekoladek [14.10.2013] Ale za to z kabaretem i warsztatami z parzenia najlepszej kawy – w taki nietypowy sposób uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół Społecznych STO przy Fabrycznej świętują Dzień Edukacji... (info)


CHEP wprowadza innowacyjny kalkulator kosztów ,,Power of Pooling’’

CHEP wprowadza innowacyjny kalkulator kosztów ,,Power of Pooling’’ [14.10.2013] Australijska firma CHEP, światowy lider w usługach wynajmu palet i kontenerów, wprowadza nowe, innowacyjne narzędzie dla klientów - kalkulator kosztów ,,Power of Pooling’’... (info)

Getin Noble Bank w sporcie i biznesie fair-play [14.10.2013] W sobotę w Dolinie Trzech Stawów w Katowicach, pracownicy i przyjaciele Getin Banku uczestniczyli w charytatywnym Biegu organizowanym przez Bank w październiku, by wesprzeć rehabilitację pracownicy, która przeszła operację guza rdzenia kręgowego... (info)


TAURON – pewny sprzedawca prądu

TAURON – pewny sprzedawca prądu [14.10.2013] W poniedziałek, 14 października ruszyła kampania TAURON, promująca przedsiębiorstwo jako bezpiecznego i rzetelnego sprzedawcę prądu. Pomysłodawcą oraz producentem reklamy jest Fabryka Idei... (info)

Amwin realizuje inwestycję dla niemieckiej firmy Kehrel Aktiengesellschaft. [14.10.2013] Kehrel Aktiengesselschaft,przedsiębiorstwo z kapitałem zagranicznym, rozpoczęło nową inwestycję związaną z budową hali magazynowo-produkcyjnej z częścią socjalną-biurową.Firma Amwin realizuje inwestycje w oparciu o wariant współpracy Projektuj-Buduj... (info)


Oszczędności w przyjaznej atmosferze

Oszczędności w przyjaznej atmosferze [14.10.2013] Wytwarzanie ciepłej wody, zarówno w budynkach publicznych, jak i mieszkalnych jest coraz droższe. Idealnym wyjściem z nieekonomicznej sytuacji może stać się zainwestowanie w podgrzewacz wody z pompą ciepła z gamy NUOS... (info)


E-learning w Akademii EITCA – czyli jak zdobyć certyfikat z Brukseli, nie wychodząc z domu

E-learning w Akademii EITCA – czyli jak zdobyć certyfikat z Brukseli, nie wychodząc z domu [14.10.2013] Nowe technologie zajmują stałe miejsce w świecie młodych ludzi, którzy dokonują eksploracji świata bezpośrednio przed ekranem komputera. Wiele uczelni i dostawców szkoleń wychodzi naprzeciw potrzebom studentów organizując szkolenia e-learning... (info)


Co się psuje? Zobacz sam!

Co się psuje? Zobacz sam! [14.10.2013] Ruszył nowy portal, dzięki któremu każdy z nas będzie mógł sprawdzić rzetelne opinie o wybranym produkcie.. (info)

Wiem, co jem i piję! [14.10.2013] Ustępująca miejsca nadchodzącej coraz to żwawszym krokiem jesieni pora letnia nie oznacza, że na naszych talerzach musi zagościć nudna i pozbawiona wyrazu golonka w kapuście... (info)


W bezpiecznym, ciepłym i cichym porcie apartamentowca Marina

W bezpiecznym, ciepłym i cichym porcie apartamentowca Marina [14.10.2013] Wśród zielonych terenów łódzkiego Julianowa zacumował przeszklony statek. To apartamentowiec Marina, przykuwający uwagę swoim oryginalnym kształtem... (info)


Rynek kapitałowy wymaga rządowej strategii rozwoju

Rynek kapitałowy wymaga rządowej strategii rozwoju [14.10.2013] Uwzględniając duże zaległości w rozwoju rynku kapitałowego w Polsce w stosunku do krajów zachodnich oraz rosnącą konkurencję w pozyskiwaniu kapitałów na świecie, rynek ten powinien rozwijać się u nas w oparciu o wieloletnią strategię... (info)

WARSZAWSKI RYNEK NIERUCHOMOŚCI MAGNESEM DLA INWESTORÓW [14.10.2013] - Warszawa w piątce najbardziej aktywnych rynków deweloperskich w Europie - - Dynamiczny rynek pracy przyciąga do stolicy firmy z sektora outsourcingu -.. (info)

PLAYSOFT PIERWSZYM NAJEMCĄ BUDYNKU OLIVIA FOUR W GDAŃSKU [14.10.2013] Warszawa, 11 października 2013 – Firma CBRE informuje, że francuska firma informatyczna Playsoft wynajęła 800 mkw. powierzchni biurowej w parku biurowym Olivia Business Centre w Gdańsku. CBRE reprezentowała najemcę w procesie negocjacji... (info)

MIKE GERARD ZOSTAŁ GLOBALNYM PREZESEM DZIAŁU WYCEN NIERUCHOMOŚCI W CBRE [14.10.2013] Los Angeles / Warszawa, 11 października 2013 – Firma CBRE informuje, że Mike Gerard został Globalnym Prezesem Działu Wycen Nieruchomości... (info)


CV, KTÓRE WYGRYWA Z KONKURENCJĄ

CV, KTÓRE WYGRYWA Z KONKURENCJĄ [14.10.2013] Codziennie w mediach pojawiają się setki ogłoszeń rekrutacyjnych. Warto czytać je uważnie, aby znaleźć te, które rzeczywiście odpowiadają naszemu profilowi zawodowemu i opisują posiadane przez nas doświadczenie, umiejętności, cechy i wiedzę... (info)


Luksus przede wszystkim - wanny Kaldewei w Hotelu Waldorf Astoria

Luksus przede wszystkim - wanny Kaldewei w Hotelu Waldorf Astoria [14.10.2013] Nowy, luksusowy 5-gwiazdkowy hotel w stolicy Niemiec został wyposażony w wanny wykonane ze stali emaliowanej Kaldewei o grubości 3,5 mm.. (info)

MARKA KAZAR OTWORZYŁA SWÓJ SALON W GALERII MAZOVIA W PŁOCKU [14.10.2013] Warszawa, 11 października 2013 – Firma CBRE ma przyjemność poinformować, że prestiżowa marka Kazar, znana z pokazów mody czołowych polskich projektantów, 5 października 2013 r. otworzyła swój salon w Galerii Handlowej MAZOVIA w Płocku... (info)


Najwyższa przejrzystość ekranu na rynku - TrueClear™ InvisiGlass Screen Protector od Belkin

Najwyższa przejrzystość ekranu na rynku - TrueClear™ InvisiGlass Screen Protector od Belkin [14.10.2013] Amerykańska marka Belkin wprowadziła do swojego portfolio kolejny innowacyjny produkt. Wykonany z elastycznych warstw szkła TrueClear InvisiGlass Screen zapewnia najwyższą dostępną na rynku ochronę dla Twojego smartphone'a... (info)

Do kogo trafią tytuły „Człowiek z Energią”? X Kongres Nowego Przemysłu już za dwa tygodnie [14.10.2013] Kongres Nowego Przemysłu to organizowana od 10 lat konferencja poświęcona strategicznym zmianom zachodzącym w polskim sektorze energii... (info)

DAJAR HOME & GARDEN OTWIERA SWOJE SALONY W OUTLET CENTER W LUBLINIE I BIAŁYMSTOKU [14.10.2013] Warszawa, 14 października 2013 – CBRE, informuje, że firma Dajar Sp. z o.o., właściciel sieci sklepów Dajar Home & Garden, podpisał dwie umowy najmu powierzchni handlowych w Outlet Center w Lublinie i Białymstoku... (info)

Zestawienie 200 największych firm z sektora przetwórstwa owocowo-warzywnego [14.10.2013] Unilever Polska, Nestle Polska, Grupa Maspex Wadowice, Krajowa Spółka Cukrowa, Agros Nova, Pfeifer & Langen Polska, Nordzucker Polska, Tymbark otwierają „Zestawienie 200 największych firm z sektora przetwórstwa owocowo-warzywnego”... (info)


Prasowanie może być łatwe i przyjemne!

Prasowanie może być łatwe i przyjemne! [14.10.2013] Góry prania czekające na prasowanie to zmora wielu kobiet. Ale wizja godzin pracy z żelazkiem w ręku nie musi spędzać snu z powiek. Warto wykorzystać pomysł, który ułatwi i umili ten należący do najmniej lubianych domowych obowiązków….. (info)

Epicor wizjonerem w raporcie Magic Quadrant firmy Gartner [14.10.2013] Firma Epicor po raz czwarty z rzędu znalazła się w kategorii wizjonerów w raporcie Magic Quadrant firmy Gartner.. (info)


Konkurs na nazwę biurowca LC Corp w Katowicach

Konkurs na nazwę biurowca LC Corp w Katowicach [14.10.2013] LC Corp SA ogłasza otwarty konkurs na nazwę nowego biurowca spółki, powstającego w Katowicach, przy al. Roździeńskiego 10. Propozycje można zgłaszać za pośrednictwem dedykowanej strony www.konkurs.lcc.pl Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody... (info)


Trzy branże walczą o tytuł „Pracodawca Godny Zaufania”

Trzy branże walczą o tytuł „Pracodawca Godny Zaufania” [14.10.2013] Zakończył się etap przyjmowania zgłoszeń do udziału w piątej edycji Konkursu „Pracodawca Godny Zaufania”... (info)

Wydawaj i zarabiaj 6% w skali roku z Toyota Bank [14.10.2013] Klienci banku, którzy otworzą konto i założą Lokatę Aktywną oraz będą korzystać z jednej z kart kredytowych banku, mogą liczyć na zwiększenie oprocentowania Lokaty do 6% w skali roku. To ponad dwa razy więcej niż wynosi obecnie średnia rynkowa... (info)


Magia szlachetnych barw

Magia szlachetnych barw [14.10.2013] Potencjał barw kamieni szlachetnych okazuje się być nieoceniony przy dekoracji wnętrz. Ich magia popycha w zachwyt, przekładając się na nasze emocje, relacje z partnerami, a nawet możliwości działania... (info)


Idealnie gładkie ściany z ACRYL-PUTZ® RG 21 REGULAR

Idealnie gładkie ściany z ACRYL-PUTZ® RG 21 REGULAR [14.10.2013] Przygotowanie gładkich, równych powierzchni ścian i sufitów zdecydowanie ułatwia ich późniejsze malowanie lub tapetowanie. Idealny „gładkościan" otrzymamy dzięki zastosowaniu nowoczesnej, gładzi wykończeniowej tynkowej ACRYL-PUTZ® RG 21 REGULAR... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...