informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 14.10.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 27


Zrelaksuj się!

Zrelaksuj się! [14.10.2008] Dręczy cię nadmiar obowiązków? To niestety niechlubny standard w dzisiejszych czasach, gdzie ciężko jest znaleźć czas na odpoczynek. Aby zapewnić sobie chwilkę odprężenia zaparz filiżankę „Relax Tea”, która przyniesie rozluźnienie, swobodę i przyjemny relaks... (info)

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 14.10.2008 [14.10.2008] Odbicie na GPW. We wtorek na europejskich parkietach od początku dnia zapanowała euforia. Trudno o inną reakcję na to, co wydarzyło się na Wall Street oraz w Azji, gdzie indeksy urosły o kilkanaście procent... (info)


Niebezpieczne toksyny

Niebezpieczne toksyny [14.10.2008] Czy wiesz jak groźne dla zdrowia są wszechobecne toksyny? Trujące, toksyczne zagrożenie dotyka dosłownie wszystkich, dlatego warto sięgnąć po preparat Saluran, który poprzez oczyszczenie organizmu z toksyn wpłynie na poprawę zdrowia, kondycji i samopoczucia... (info)


Kokosowy Roma-ns O’ccaffe

Kokosowy Roma-ns O’ccaffe [14.10.2008] Romans to cudowna sprawa, emocje, niepowtarzalne doznania, słodycz i rozszalałe uczucia. Jeżeli masz ochotę na romans najlepiej wybierz się do Włoch, jeżeli jednak nie masz czasu na podróże spraw, aby Włochy i niebiański romans przyjechały do ciebie... (info)


Szybki transfer gotówki nie tylko dla młodych

Szybki transfer gotówki nie tylko dla młodych [14.10.2008] XXI wiek to era plastikowych pieniędzy. Wciąż jednak wiele osób nie posiada konta bankowego, gdyż zwyczajnie nie jest im potrzebne. Do trzymania gotówki w przysłowiowej skarpetce bardziej przywiązane są osoby starsze... (info)


Nowe Cholinki™ ziołowe z Vit. C na gardło suche i podrażnione

Nowe Cholinki™ ziołowe z Vit. C na gardło suche i podrażnione [14.10.2008] W aptekach i wybranych punktach sprzedaży detalicznej pojawiły się właśnie nowe pastylki do ssania - Cholinki™ ziołowe z witaminą C. To nowy suplement diety... (info)

Szkolenie: Język skutecznego wywierania wpływu na ludzi 05-07.11.2008 r. Poznań [14.10.2008] Celem warsztatu jest nauczenie się rozpoznawania i stosowania takich struktur językowych, które pozwalają trafić do każdego klienta i osiągnąć zamierzony rezultat... (info)


Sezon na depresje

Sezon na depresje [14.10.2008] Często wraz z początkiem jesieni dopada nas zły nastrój i przygnębienie. Stajemy się ospali i nic nam się nie chce robić. Jeżeli i ciebie dręczy ten nieznośny stan zaparz herbatę „Happiness Tea” – „Czas na Herbatę”, która z pewnością pomoże przegonić zły nastrój... (info)

Szkolenie: Komunikacja w organizacji 18-19.11.2008 r. Kraków [14.10.2008] Celem szkolenia jest poznanie metod i zasad umożliwiających poprawienie komunikacji w miejscu pracy; skuteczniejsze komunikowanie się w grupie pracowniczej i/lub z podwładnymi... (info)

Szkolenie: Public relations Poznań 06-07.11.2008 r. [14.10.2008] Uczestnicy szkolenia zapoznają się z metodami kreowania pozytywnego wizerunku firmy oraz najważniejszymi technikami public relations. Uczestnicy zdobędą umiejętności opracowywania strategii public relations oraz organizacji działań PR w firmie... (info)
"Zmagania bieli z czernią" - Bogdan Konopka w Krakowie! [14.10.2008] Ogromne powodzenie majowych warsztatów z Bogdanem Konopka sprawiło, że tego wybitnego fotografa kolejny raz gościmy w Krakowie. Już 25-26 października 2008 w Krakowskiej Akademii Fotografii odbędzie się druga edycja warsztatów fotograficznych... (info)

„Zdrowie i piękno na jesień ...” [14.10.2008] Jubileuszowe Spotkanie z cyklu „Porozmawiajmy o Zdrowiu”, którego inicjatorem jest Agencja Image Line Communications odbędzie się we czwartek 16 października 2008 o godzinie 18:00 w Pałacu Pugetów w Krakowie... (info)


APC by Schneider Electric zabezpiecza firmę Skandia

APC by Schneider Electric zabezpiecza firmę Skandia [14.10.2008] Macierze zasilające APC Symmetra® zagwarantują płynność procesów biznesowych firmy Skandia Życie TU S.A. specjalizującej się w ubezpieczeniach majątkowych oraz reasekuracji... (info)


Biznes zaangażowany ekologicznie LeasePlan partnerem VI edycji Święta Drzewa

Biznes zaangażowany ekologicznie LeasePlan partnerem VI edycji Święta Drzewa [14.10.2008] We współczesnym świecie bez zaangażowania biznesu nie da się skutecznie chronić środowiska. LeasePlan Fleet Management (Polska) rozumie jaką rolę powinna odgrywać firma w ekologii... (info)


Mea Event – nowe oblicze eventu

Mea Event – nowe oblicze eventu [14.10.2008] W październiku rozpoczęła swoją działalność agencja eventowa MEA EVENT. Pomysłodawczynią i dyrektorem zarządzającym agencji jest Marta Chmielewska.                              .. (info)

Inwestować bezpieczniej (5) [14.10.2008] Dziś, kiedy trudno zdecydować, które akcje nie przyniosą nam straty, nie wspominając już o zyskach, poszukujemy bezpiecznej przystani dla naszych pieniędzy... (info)

Komentarz Expandera: Emocjonalne odreagowanie po szalonej przecenie (14.10.2008) [14.10.2008] Diagnoza sytuacji na rynkach finansowych: I znów mamy potwierdzenie, że znajdujemy się w sytuacji, która zdarza się na rynkach finansowych raz na kilkadziesiąt lat. Tak gwałtownych wzrostów, jak wczoraj w Europie i Ameryce, nie było od bardzo długiego czasu... (info)

Sukces polskiego konsultanta IT [14.10.2008] SAP AG, światowy lider na rynku systemów wspomagających zarządzanie dla biznesu, zaakceptował i wprowadził do swojego oprogramowania rozwiązanie przygotowane przez polskiego informatyka, Michała Krawczyka z firmy BCC... (info)


Custom publishing Aude wydaje „Peso perfecto”

Custom publishing Aude wydaje „Peso perfecto” [14.10.2008] Aude, czołowe wydawnictwo na rynku custom publishing, wzbogaciło swoje portfolio o nowy tytuł. „Peso perfecto” to pierwszy w Polsce luksusowy magazyn poświęcony odchudzaniu i zdrowemu odżywianiu... (info)

Giełdy zagrożone – konkurencja nie śpi [14.10.2008] Światowe giełdy papierów wartościowych jeszcze do niedawna były jedynym miejscem, na którym odbywał się powszechny proces obrotu papierami wartościowymi... (info)

Innowacje na europejskim rynku materiałów do produkcji nadwozi samochodowych [14.10.2008] Warszawa, 14 października 2008 – Analiza Strategiczna Rynku Europejskiego dla Sektora Nadwozi BIW Frost & Sullivan wskazuje, że faktyczne dochody rynku, bliskie sumy 27 miliardów dolarów w 2007, w roku 2015 mogą zamknąć się sumą 37 miliardów dolarów... (info)

Bezpłatny biuletyn ukraiński On Board PR i IMM [14.10.2008] Rusza emisja bezpłatnego, codziennego biuletynu informacyjnego przygotowanego przez ukraiński oddział firmy doradczej On Board PR (www.onboard.pl) i Instytutu Monitorowania Mediów (www.imm.com.pl).. (info)


Jak poradzić sobie z remontem?

Jak poradzić sobie z remontem? [14.10.2008] Nie wiesz, czym różnią się farby akrylowe od akwarelek? Za każdym razem musisz się dobrze zastanowić czy amarant to czerwony czy niebieski? Wizja remontu mieszkania wywołuje u Ciebie popłoch? Sieć sklepów Studio Dekoral rozwiąże Twoje problemy!.. (info)

Firma Ponetex wspiera studentów WSL [14.10.2008] Praktyki studenckie, współsponsorowanie imprez logistycznych i konferencji oraz pomoc w dostarczaniu materiałów dydaktycznych dla nauczycieli szkół ponadgimnazjalnych w całej Polsce.. (info)


Nowe twarze w B.M. Polska

Nowe twarze w B.M. Polska [14.10.2008] Do Działu Marketingu firmy B.M. Polska, wyłącznego dystrybutora produktów renomowanej marki Benjamin Moore, dołączyły dwie nowe osoby. Artur Nowak został Dyrektorem Działu, a Marcin Poboży objął stanowisko PR Managera... (info)


Compulevel – nowoczesny system pomiaru różnicy poziomów

Compulevel – nowoczesny system pomiaru różnicy poziomów [14.10.2008] Elektroniczna poziomnica Compulevel to najnowszy produkt firmy Stanley, umożliwiający samodzielny pomiar poziomów w terenie, nawet za istniejącymi przeszkodami... (info)


Zdrowe pieczenie z produktami Stella pack

Zdrowe pieczenie z produktami Stella pack [14.10.2008] Dzięki rękawom do pieczenia marki Stella pack mięsa nie tracą soczystości i nie nasiąkają tłuszczem. Przez to są mniej kaloryczne i zdrowsze, a dodatkowo smaczniejsze... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...