informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 14.09.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 16

Okres przechowywania i eksploatacji opon do samochodów [14.09.2008] Po okresie 5 lat użytkowania, opony powinny być regularnie sprawdzane przez wykwalifikowanego specjalistę w autoryzowanym serwisie opon, który oceni możliwości ich dalszego użytkowania... (info)

Telekomunikacja Satelitarna [14.09.2008] TS2 Technologie Satelitarne to operator łączy satelitarnych z Warszawy. Firma specjalizuje się w systemach wojskowej łączności satelitarnej na Bliskim Wschodzie, prowadzi dystrybucję telefonów satelitarnych Thuraya i Iridium oraz łączności BGAN w Polsce... (info)

Iridium [14.09.2008] Iridium rozpoczęło program badań mający za zadanie opracowane konstelacji satelitów najnowszej generacji, która winna zostać ukończona do roku 2016. Jak dowiedział się przedstawiciel firmy TS2 Technologie Satelitarne, nazwa tego systemu to Iridium NEXT... (info)

Systemy satelitarne VSAT w Arabii Saudyjskiej [14.09.2008] ICCSAT to nowy partner TS2 w Arabii Saudyjskiej licencjonowany przez Saudyjski Urząd Regulacji Telekomunikacji do dostawy i eksploatacji łączy satelitarnych na terenie całego kraju.. (info)


Grausam & Mańkowski Honda RT w Wyścigowym Motocyklowym Pucharze Europy UEM

Grausam & Mańkowski Honda RT w Wyścigowym Motocyklowym Pucharze Europy UEM [14.09.2008] W dniach 20–21 września na poznańskim torze wyścigowym pojawi się czołówka europejskich zawodników, aby walczyć o ostatnie punkty w Pucharze Europy UEM. Wśród nich, po raz pierwszy wystartuje fabryczny zespół Hondy, objęty patronatem redakcji Wirtualnej Polski... (info)


Zadaj pytanie ekspertowi

Zadaj pytanie ekspertowi [14.09.2008] MOTOLeasing.pl – wortal motoryzacyjno finansowy może się pochwalić nową szatą graficzną oraz jeszcze większą funkcjonalnością. To już kolejna zmiana jaką wprowadzamy dla poprawy funkcjonalności strony... (info)


Moja Pierwsza Komórka coraz bardziej popularna

Moja Pierwsza Komórka coraz bardziej popularna [14.09.2008] 16 września rusza społeczna akcja edukacyjna pod nazwą „Moja Pierwsza Komórka”. „Moja Pierwsza Komórka” pomaga uczyć dzieci jak bezpiecznie i rozsądnie korzystać z telefonu komórkowego... (info)

Łączność satelitarna [14.09.2008] TS2 Technologie Satelitarne to operator łączy satelitarnych. Nasza firma specjalizuje się w systemach wojskowej łączności satelitarnej na Bliskim Wschodzie, prowadzi dystrybucję telefonów satelitarnych Thuraya i Iridium oraz mobilnej łączności BGAN w Polsce... (info)

Polish Expedition Cho Oyu 2007 [14.09.2008] Po zeszłorocznym sukcesie International Pamir Expedition 2007 uczestnicy wyprawy skierowali swoje plany na Himalaje i postawili sobie za cel jedną z najwyższych gór na Ziemi - Cho Oyu... (info)

Hannah Greenland Expedition [14.09.2008] 20 lipca 2007 wyrusza na Grenlandię polska wyprawa alpinistyczna prowadzona przez znanych polskich wspinaczy i eksplorerów Davida Kaszlikowskiego i Elizę Kubarską... (info)


iDirect Szerokopasmowy Internet satelitarny Intelsat Broadband

iDirect Szerokopasmowy Internet satelitarny Intelsat Broadband [14.09.2008] Dwukierunkowy i szerokopasmowy dostęp do internetu dla osób prywatnych, firm i instytucji na terenie całej Polski, dostępny również w wersji z dzierżawą sprzętu... (info)


Dwukierunkowy Internet satelitarny eSTAR IP Access

Dwukierunkowy Internet satelitarny eSTAR IP Access [14.09.2008] eSTAR IP Access to dwukierunkowy i szerokopasmowy Internet satelitarny dla firm i instytucji w technologii VSAT. Produkt wyróżnia brak limitu transferu danych i stabilna przepustowość łącza na zadeklarowanym poziomie... (info)


Inmarsat Bgan

Inmarsat Bgan [14.09.2008] Firma TS2 Technologie Satelitarne rozpoczyna sprzedaż przenośnych modemów satelitarnych Inmarsat BGAN, które umożliwiają połączenia szerokopasmowe w dowolnym miejscu na świecie... (info)

Nowe telefony satelitarne Thuraya SO2510 i SG2520 [14.09.2008] W końcu doczekaliśmy się nowych telefonów arabskiej sieci Thuraya, których właściwości i rozmiary odpowiadają parametrom współczesnych telefonów komórkowych... (info)

Internet satelitarny dla żołnierzy Armii Amerykańskiej w Iraku [14.09.2008] Nasza sieć satelitarna w Iraku ma już ponad 7450 stałych użytkowników korzystających na co dzień z sieci niezależnych terminali VSAT. Łącza zakupili żołnierze US Army stacjonujący w bazach na terenie Iraku, Kuwejtu i w Afganistanie... (info)

Satelita Thuraya-3 pomyślnie wyniesiony na orbitę [14.09.2008] Trzeci geo-mobilny satelita firmy Thuraya Satellite Telecom Co. został pomyślnie wyniesiony przez Sea Launch, otwierając tym samym przed firmą wielkie możliwości ekspansji i świadczenia usług satelitarnych w rejonie wschodniej Azji... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...