informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 14.08.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 18


Rośnie kreacja Pompidou

Rośnie kreacja Pompidou [14.08.2008] Do zespołu butiku kreatywnego Pompidou dołączył Mariusz Szewczuk. W Pompidou obejmie stanowisko Senior Art Director, a do jego zadań będzie należała realizacja projektów dla kluczowych klientów... (info)

Centrum Artystyczne Fabryka Trzciny z butikiem kreatywnym Pompidou [14.08.2008] Centrum Artystyczne Fabryka Trzciny powierzyło kompleksową obsługę komunikacyjną butikowi kreatywnemu Pompidou. Do zadań Pompidou należy opracowanie strategii wizerunkowej, doradztwo komunikacyjne, wsparcie kreatywne oraz kontakty z mediami... (info)

Pompidou. How To Create. [14.08.2008] Na rynku kreatywnym pojawił się nowy gracz. Pompidou - butik kreatywny, czyli ludzie od pomysłów. Założycielem i dyrektorem kreatywnym Pompidou jest Sebastian Wełdycz, były dyrektor kreatywny IQ Marketing... (info)

Wyniki finansowe TU Euler Hermes S.A. w I półroczu 2008 r. [14.08.2008] Euler Hermes, wiodący ubezpieczyciel należności na świecie i członek Grupy Allianz, podaje wyniki osiągnięte w I półroczu 2008 roku przez polski oddział - Towarzystwo Ubezpieczeń Euler Hermes S.A... (info)

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 14.08.2008 [14.08.2008] O wyniku sesji zadecydowały dane z USA. Ostatnią sesję w tym tygodniu indeksy na GPW rozpoczęły od wzrostów pod wpływem pozytywnych informacji, jakie napłynęły z innych giełd europejskich... (info)


In - Grid w Lublinie

In - Grid w Lublinie [14.08.2008] Popularna w całej Europie gwiazda muzyki pop, włoska piosenkarka IN-GRID, zaśpiewa 30 sierpnia w Lublinie. Koncert będzie częścią festynu przygotowanego z okazji drugich urodzin lubelskiej Galerii Orkana... (info)


Sterownik do central wentylacyjnych DOSPEL – komfort na dotyk

Sterownik do central wentylacyjnych DOSPEL – komfort na dotyk [14.08.2008] Każdy z nas ceni sobie wygodę. Wybieramy urządzenia łatwe w obsłudze, w pełni zautomatyzowane, które w znacznym stopniu ułatwią nam życie. Do takich produktów z pewnością możemy zaliczyć sterownik do central wentylacyjnych firmy Dospel... (info)


Jaka odzież na wakacyjne upały?

Jaka odzież na wakacyjne upały? [14.08.2008] W trakcie wakacji upał dotyka zarówno urlopowiczów, jak i tych, pracujących w mieście. Niezależnie jednak od miejsca, w którym się znajdujemy - ważne by odzież, którą nosimy, była praktyczna, wygodna i dobrze sprawdzała się w gorących temperaturach... (info)

Informacje i oferty branżowe, porady specjalistów – wszystko w jednym miejscu! [14.08.2008] Czy nie czujesz się zagrożony przez konkurencję? Być może masz niepełne informacje związane z branżą, która Cię interesuje, w której pracujesz? Nie strać swojej pozycji na rynku, pokonaj konkurencję siłą informacji!.. (info)


Największa kampania autobusowa w 2008 roku – CAM Media z Loteriadą

Największa kampania autobusowa w 2008 roku – CAM Media z Loteriadą [14.08.2008] Z początkiem sierpnia ruszyła „Loteriada” - największa kampania autobusowa typu King Size zrealizowana przez spółkę mediową CAM Media S.A. dla Totalizatora Sportowego. W ramach działań promocyjnych wykorzystano w sumie 104 nośniki w 17 miastach w całej Polsce... (info)


Nowy wizerunek lidera szkoleń

Nowy wizerunek lidera szkoleń [14.08.2008] Agencja interaktywna NetArch w drodze konkursu ofert wygrała opracowanie nowego serwisu dla spółki akcyjnej WiedzaNet - giganta szkoleń elektronicznych w Europie Środkowej i Wschodniej.. (info)

Lubawa S.A. dostarczy namioty dla wojska za ponad milion złotych [14.08.2008] 30 lipca 2008 roku Lubawa S.A. podpisała umowę na dostawę sprzętu dla Wojska Polskiego. Kontrakt, opiewający na kwotę 1 120 000 zł, dotyczy zakupu kompletnych technicznych namiotów pneumatycznych... (info)


Multibox – idealny pomysł na wyjątkowy prezent ślubny.

Multibox – idealny pomysł na wyjątkowy prezent ślubny. [14.08.2008] Jak co roku lato, słońce oraz okres wakacyjny sprzyjają miłości i zakochanym. Wiele par właśnie w tym czasie decyduje się na zawarcie związku małżeńskiego i powiedzenie sobie sakramentalnego „TAK”... (info)

Kurs Mistrzowski w Willi Decjusza [14.08.2008] Stowarzyszenie Willa Decjusza zaprasza na koncert wokalny uczestników Letnich Kursów Krakowskiego Konserwatorium im. Witolda Lutosławskiego prowadzonych pod kierunkiem prof. Marcina Habeli (Konserwatorium Neuchatel – Szwajcaria... (info)

Oracle oferuje nową wersję serwera Oracle WebLogic Server 10g R3 [14.08.2008] Przyspieszone wprowadzenie na rynek nowego strategicznego serwera aplikacji zapewnia lepszą integrację z oprogramowaniem Oracle Fusion Middleware i potwierdza dbałość o klientów BEA... (info)


Tajemniczy fiolet

Tajemniczy fiolet [14.08.2008] Czy fiolet w mieszkaniu to ryzyko? Absolutnie nie. Umiejętne użycie tego modnego, choć odważnego koloru będzie stanowiło oryginalną ozdobę. Fiolet przykuwa wzrok, a wnętrze w takim kolorze zapamiętają wszyscy... (info)


Historyczny debiut polskiego teamu!

Historyczny debiut polskiego teamu! [14.08.2008] Po raz pierwszy w historii największej imprezy sportowej w kraju - Tour de Pologne - polscy kolarze wystąpią w narodowych barwach! Umożliwiają to nowe przepisy, dzięki którym gospodarz wyścigu kolarskiego może wystawić swoją narodową reprezentację... (info)

Doktorat z głową [14.08.2008] Sławek Palicki, wykładowca Wyższej Szkoły Logistyki zdobył Nagrodę Miasta Poznania za wyróżniającą się pracę doktorską. Konkursowe jury doceniło przede wszystkim praktyczność, uniwersalność i nowatorskość pomysłów młodego naukowca... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...