informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 14.08.2007 r.ilość opublikowanych tekstów: 19

Czy dziennikarz ma godność? [14.08.2007] Sąd chyba uważa, że dziennikarz nie ma, a może nie powinien mieć godności. Tak można byłoby sądzić po wydanym w dniu 19 lipca 2007 r. postanowieniu na rozprawie przed sądem rejonowym w Warszawie – sygn. akt III K 459/06... (info)

Nad-wymiar sprawiedliwości [14.08.2007] Organy władzy publicznej poza władzą, mają też – o czym się często zapomina – rozliczne obowiązki. Między innymi obowiązek odpowiadania na krytykę prasową. Jeśli władza o tym zapomina, to przypomnieć o tym władzy może i powinien sąd administracyjny... (info)


Letni obóz dla dzieci chorych na astmę

Letni obóz dla dzieci chorych na astmę [14.08.2007] Rabka, 4-18 sierpnia 2007 Wydarzenie specjalne: Igrzyska o Puchar Czesława Langa Miejsce i Czas: czwartek, 16 sierpnia br., początek godz. 10.00 Ośrodek wypoczynkowy ‘Zefir’, Rabka Zdrój.. (info)


Smoothie – aksamitny smak świeżej truskawki

Smoothie – aksamitny smak świeżej truskawki [14.08.2007] Gdy w środku codziennego zabiegania dopada cię głód – nie spiesz się, zwolnij, odpocznij i pozwól sobie na niezapomnianą chwilę pożywnego, zdrowego i soczystego relaksu. Umożliwi ci to Smoothie Truskawkowy – nowy, orzeźwiający owoc prosto z ogrodu natury... (info)

Nowoczesny monitoring miast [14.08.2007] Nadszedł kres instalacji analogowych CCTV w miastach, jedyną słuszną i przyszłościową instalacją monitoringu miasta jest bezprzewodowa technologia CCTV IP. W oparciu o sieci IP możliwe jest budowanie dużych i rozległych instalacji... (info)

Alfa Elektro pracuje na Eurece [14.08.2007] Firma Controlling Systems, specjalizująca się w rozwiązaniach informatycznych wspomagających procesy budżetowania i analiz, zakończyła wdrożenie systemu Eureca w firmie Alfa Elektro... (info)


Wakacyjna podróż z Panoramą Firm

Wakacyjna podróż z Panoramą Firm [14.08.2007] Nie byłeś jeszcze na wakacjach? Nie wiesz, gdzie jechać na długi sierpniowy weekend? Zastanawiasz się, co wybrać: morze czy góry? Wejdź na pf.pl, znajdź miejsce, do którego chcesz pojechać i zaplanuj trasę dojazdu.. (info)


Sukcesy mazurskich „Antków” na Litwie

Sukcesy mazurskich „Antków” na Litwie [14.08.2007] W minioną niedzielę, na lotnisku Paluknio airpark na Litwie, zakończył się jedenasty Europejski Zlot An-2. Reprezentacji Mazur, przy okazji promowania regionu wśród litewskich turystów i zagranicznych załóg, udało się wywalczyć kolejne już tytuły... (info)


Mio Technology wspiera drużynę kolarzy z dysfunkcją wzroku

Mio Technology wspiera drużynę kolarzy z dysfunkcją wzroku [14.08.2007] Mio-Cross Team to nazwa drużyny kolarzy z dysfunkcją wzroku stworzonej dzięki współpracy Stowarzyszenia Kultury Fizycznej Sportu i Turystyki Niewidomych i Słabowidzących – Cross i producenta urządzeń GPS – firmy Mio Technology... (info)


Interakcja z podłogą

Interakcja z podłogą [14.08.2007] Spacer wśród ryb pływających w nieistniejącym stawie, ślady stóp na nieistniejącym piasku czy gra w piłkę nożną bez udziału piłki – to tylko kilka możliwości jakie daje interaktywna podłoga wprowadzana właśnie na rynek przez firmę RTM... (info)

Amadeus i Sabre Holdings składają wniosek do Komisji Europejskiej [14.08.2007] ...w sprawie utworzenia spółki joint venture zajmującej się automatyzacją płatności w branży turystycznej. Firmy Sabre Holdings i Amadeus, czołowi dostawcy na rynku globalnej dystrybucji produktów turystycznych.. (info)

Oceanolodzy dzwonią przez VoIP [14.08.2007] Instytut Oceanologii PAN w Sopocie wdrożył nowoczesny serwer Datera Call-eX wraz z telefonami IP. Cała inwestycja została zrealizowana przez trójmiejską spółkę Datera SA... (info)


Jak muzyka rozwija przedszkolaki

Jak muzyka rozwija przedszkolaki [14.08.2007] Gra na instrumentach staje się coraz częściej sposobem na rozwijanie umiejętności u małych dzieci. Już w przedszkolach wprowadza się zajęcia z udziałem muzyki, takie jak rytmika czy nauka gry na instrumentach... (info)


BenQ E820 - 8 Mpix aparat z funkcją śledzenia twarzy

BenQ E820 - 8 Mpix aparat z funkcją śledzenia twarzy [14.08.2007] Obiektyw Pentax SMC, 3x zoom optyczny, system śledzenia twarzy, duża czułość do ISO 1200, system antywstrząsowy, 13 programów tematycznych oraz możliwość dodawania ramek do zdjęć Sugerowana cena detaliczna aparatu: 579 zł z VAT... (info)


Mów do mnie jeszcze!

Mów do mnie jeszcze! [14.08.2007] Kto z nas nie marzy o podróży dookoła świata, gdzie czekają na nas piękne zabytki, zapierające dech w piersiach krajobrazy i nowe znajomości. Pytanie tylko - jak porozumieć się z tyloma różnymi nacjami?.. (info)

Bacardi Razz - nowość od Bacardi-Martini Polska [14.08.2007] Bacardi-Martini Polska poszerza portfolio swoich produktów o Bacardi Razz. Wysokiej jakości trunek wzbogacony owocami malin i jagód Marion to propozycja dla wszystkich osób lubiących nowe, smakowe doznania... (info)


Bombay Sapphire promuje młodych twórców

Bombay Sapphire promuje młodych twórców [14.08.2007] Wiele organizacji i instytucji na całym świecie zajmuje się wspieraniem młodych, obiecujących artystów. Od wielu lat patronem młodych twórców jest jedna z najbardziej inspirujących marek alkoholi na świecie - gin Bombay Sapphire... (info)

Wyróżnienie The Luxury Institute dla Grey Goose [14.08.2007] Kolejny raz wódka Grey Goose została doceniona za swój niepowtarzalny smak i wysoką jakość. Konsumenci alkoholi z segmentu premium wybrali Grey Goose na niekwestionowanego lidera wśród prestiżowych, luksusowych trunków... (info)

Nowy „image” Panoramy Firm [14.08.2007] Panorama Firm najlepsza książka telefoniczna w Polsce pojawiła się na rynku w nowej odświeżonej szacie graficznej. Innowacje wprowadzone do katalogu są efektem dynamicznego rozwoju sektora „yellow pages” i odpowiedzią na rosnące potrzeby Klientów.. (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...