informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 14.08.2006 r.ilość opublikowanych tekstów: 30

Camionet - nowy program Europ Assistance w Hiszpanii dla posiadaczy samochodów ciężarowych [14.08.2006] Europ Assistance w Hiszpanii oferuje nowy produkt – „Camionet” – przeznaczony dla samochodów ciężarowych aż do 10 roku ich eksploatacji... (info)

Emocje SEAT Sport na Torze Most [14.08.2006] W dniach od 11 do 13 sierpnia, na czeskim Torze Most rozegrana została piąta runda Wyścigowych Samochodowych Mistrzostw Polski 2006... (info)

SEAT Leon Supercopa [14.08.2006] 300-konny Leon TFSI! To połączenie niebanalnej i pięknej stylizacji SEAT-a Leona, z ogromem mocy oraz perfekcją prowadzenia!.. (info)

Oracle poszerza ofertę rozwiązań BPM o platformę ARIS firmy IDS Scheer [14.08.2006] Nowy pakiet Oracle Business Process Analysis Suite ułatwi firmom i instytucjom lepszą koordynację strategii biznesowej i informatycznej... (info)

Impel: rekordowo niski udział dotacji w przychodach [14.08.2006] Grupa Impel - największy dostawca usług outsourcingowych w Polsce - w II kwartale 2006 r. osiągnęła przychody ze sprzedaży na poziomie 180,5 mln zł oraz zysk netto w wysokości 3,64 mln zł... (info)

VECTRA wzmacnia marketing [14.08.2006] Urszula Chincz została dyrektorem departamentu marketingu w VECTRZE... (info)

Grönholm na podium po raz szósty [14.08.2006] Załoga zespołu BP-Ford World Rally Team – Marcus Grönholm i Timo Rautiainen ukończyła Rajd Niemiec na trzeciej pozycji i w ten sposób po raz czwarty w karierze stanęła na podium niemieckiej rundy Rajdowych Mistrzostw Świata FIA... (info)

Atak latających finów! [14.08.2006] „Latający Finowie” zespołu BP-Ford wystartują w nadchodzący weekend w 10 rundzie Rajdowych Mistrzostw Świata FIA – Rajdzie Finlandii (17 - 20 sierpnia)... (info)

Weź język w obroty! [14.08.2006] Możliwe, że firmy prowadzące kursy językowe mogą w niedalekiej przyszłości zanotować spadek zainteresowania... (info)

MAXDATA i Belinea w gronie najlepszych [14.08.2006] W tegorocznym ogólnopolskim konkursie „Gazety Prawnej” – „Laur Konsumenta/Klienta 2006” firma MAXDATA otrzymała prestiżowe nagrody w kategoriach: notebooki (MAXDATA) i monitory LCD (Belinea)... (info)

MOXA UC-7112-LX – programowalny serwer portów szeregowych, z możliwością rozszerzenia pamięci [14.08.2006] Firma Moxa, znany producent wysokiej jakości urządzeń do komunikacji w przemyśle, wypuściła na rynek swój najnowszy produkt – programowalny serwer portów szeregowych o symbolu handlowym UC-7112-LX... (info)

Meta 30 i Saba multicolor - nowe nici [14.08.2006] Amann znany niemiecki producent najwyższej jakości nici przedstawia dwie nowości:.. (info)

Akcja Heyah GAME OVER SIMLOKI nagrodzona w konkursie Golden Arrow [14.08.2006] Głośne przedsięwzięcie Heyah GAME OVER SIMLOKI, dzięki któremu można było bezpiecznie i nieodpłatnie zdjąć blokadę z telefonu, zostało nagrodzone w konkursie Golden Arrow... (info)

Ceneo.pl wdraża Microsoft SQL Server 2005 [14.08.2006] Przeniesienie Ceneo.pl na nowa platformę SQL Server 2005 to kolejny krok w procesie rozwoju witryny, spowodowany dynamicznie zwiększającą się popularnością porównywarki... (info)

Stowarzyszenie Dystrybutorów Części Motoryzacyjnych informuje o głosowaniach w Komisjach Parlamentu Europejskiego nad propozycją EURO 5 [14.08.2006] Stowarzyszenie Dystrybutorów SDCM przyjmuje z zadowoleniem pozytywne głosowania w Komisji Transportu i Turystyki (TRAN) oraz w Komisji Przemysłu, Badań Naukowych i Energii (ITRE), które wspierają zrównoważone przepisy zapewniające dostęp do technicznych informacji, koniecznych do wykonywania usług serwisowych i napraw pojazdów... (info)

Wymień się książkami [14.08.2006] Powstał pierwszy polski portal internetowy, który umożliwia wymienianie się książkami za darmo – podaj.net... (info)

Eliksir dla zabytkowych budynków [14.08.2006] Wskrzesić styl, estetykę i piękno minionych epok oraz zachować je dla przyszłych pokoleń. Producenci materiałów budowlanych od wielu lat wypowiedzieli wojnę niszczycielskim siłom natury. Rewitalizacja budynków wkracza w nowy etap... (info)

CAPAROL otworzył fabrykę w Polsce [14.08.2006] CAPAROL, jeden z największych europejskich producentów farb i materiałów wykończeniowych dla branży budowlanej, uruchomił w Polsce własną fabrykę... (info)

Letnie burze i wysokie temperatury mogą zagrozić danym komputerowym [14.08.2006] Do laboratoriów firmy w USA do dziś napływają komputery zniszczone przez zeszłoroczny huragan Katrina i wywołane nim burze... (info)

Sixt w Krakowie na lotnisku [14.08.2006] Z dniem 1 lipca 2006 został uruchomiony kolejny oddział Sixt w Polsce... (info)

Gyros i Kebab – nowe przyprawy w kuchni Appetity [14.08.2006] W odpowiedzi na oczekiwania konsumentów Appetita wzbogaca swoją linię „Kuchnie Narodów” o dwie mieszanki przyprawowe – przyprawę GYROS i przyprawę KEBAB... (info)

Książki telefoniczne tel. z nową okładką [14.08.2006] W czerwcu br. DITEL S.A. rozpoczął wydawanie „książek telefonicznych tel.” w nowej szacie graficznej... (info)

Compuware analizuje platformy .NET i Java [14.08.2006] Firma Compuware poinformowała o wzbogaceniu swojego rozwiązania Compuware Vantage do zarządzania usługami aplikacyjnymi o stałe monitorowanie aplikacji w technologii .NET oraz analizę pierwotnych przyczyn spadku ich wydajności... (info)

BEA Systems na czołowej pozycji w segmencie serwerów aplikacyjnych [14.08.2006] w oparciu o całkowite przychody ze sprzedaży oprogramowania w 2005 r... (info)

MAXDATA w służbie zdrowia [14.08.2006] Firma MAXDATA zaprezentowała swój najnowszy komputer, MAXDATA Medical PC, dedykowany dla sektora służby zdrowia... (info)

Gwarancja zawsze czystej toalety [14.08.2006] Aranżując toaletę, korzystamy z szerokiej oferty urządzeń sanitarnych, płytek ceramicznych, luster i innych dekoracji... (info)

UPS - Najbardziej podziwianą firmą świata [14.08.2006] W tydzień po tym, jak UPS został obwołany „Najbardziej Podziwianą w Ameryce” firmą w branży doręczeniowej, ogłoszono wyniki kolejnego sondażu, tym razem przeprowadzonego przez magazyn FORTUNE. Dotyczył on uznania na całym świecie... (info)

Kamis FIT UP! – innowacyjna linia przypraw z błonnikiem [14.08.2006] Kamis-Przyprawy S.A. wprowadza nowy subbrand FIT UP! – pierwszą na rynku linię przypraw z dodatkiem błonnika, która pomaga w naturalny sposób utrzymać smukłą sylwetkę... (info)

BOYNQ kształtuje nowy design w świecie dodatków komputerowych [14.08.2006] Firma JettStudio wprowadzając na rynek peryferiów komputerowych, nową markę BOYNQ, zaczyna kształtować swojego rodzaju modę wśród użytkowników komputerów... (info)

BEA umacnia czołową pozycję w dziedzinie architektury SOA, wprowadzając trzy nowe uaktualnienia do produktów AquaLogic [14.08.2006] Rok po wprowadzeniu serii produktów AquaLogic i kampanii „Think liquid”: BEA nadal w czołówce producentów rozwiązań opartych na architekturze SOA.. (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...