informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 14.08.2005 r.ilość opublikowanych tekstów: 10

Nowe notebooki Toshiby [14.08.2005] Japońska firma Toshiba rozszrzyła ofertę swoich komputerów przenośnych o trzy nowe modele - DynaBook SS L11, DynaBook M11 oraz DynaBook SS 1620... (info)

Apple wprowadza mysz Mighty Mouse [14.08.2005] Apple zaprezentował Mighty Mouse - mysz nowej generacji, której innowacyjne cechy pozwalają na łatwiejsze i wydajniejsze używanie Maków... (info)

Bądź pierwszy w wyścigu do SQL Server 2005 [14.08.2005] W ramach programu „Bądź pierwszy z Microsoft” powstało już blisko 40 aplikacji partnerskich, opartych na Microsoft SQL Server 2005... (info)

Przed Mistrzostwami Świata [14.08.2005] Nasza kadra narodowa badmintona trenuje w Rzeszowie... (info)

Magnum Intense - poszukiwanie czekoladowej trufli [14.08.2005] Trufle fascynują ludzi od tysięcy lat. Kusiły mieszkańców starożytnej Mezopotamii, uwodziły niespotykanym, wykwintnym smakiem mieszkańców europejskich dworów... (info)

Agrobieszczady 2005 [14.08.2005] Miód z pasieki na połoninach, smaczne jedzenie z ekologicznych gospodarstw czy piękne, drewniane stylizowane meble – m.in. to znajdzie się na Targach Przedsiębiorczości i Rzemiosła „AGROBIESZCZADY 2005”, które odbędą się 13 i 14 sierpnia br. na terenie Zespołu Szkół Drzewnych w Lesku... (info)

Szkolenia hodowców bydła i jagniąt [14.08.2005] Kilkudziesięciu rolników z Podkarpacia, ma szansę wziąć udział w szkoleniu dla producentów żywca wołowego i jagniąt rzeźnych... (info)

Toni Gardemeister szósty w Rajdzie Finlandii 2005 [14.08.2005] Toni Gardemeister, kierowca wspieranego przez Castrola zespołu Ford World Rally z powodu uszkodzonej opony nie miał szans na zajęcie miejsca na podium. Rajd ukończył na szóstej pozycji... (info)

Maciej Lubiak gościnnie weźmie udział w Rajdzie Bałtyku [14.08.2005] Zespół Castrol BP Ultimate Mitsubishi weźmie udział w szutrowej eliminacji Pucharu PZM, rywalizując w klasie „Gości”. .. (info)

Krzyże Zesłańców Sybiru [14.08.2005] Wojewoda dolnośląski Stanisław Łopatowski odznaczył dziś w imieniu Prezydenta RP dwustu dziesięciu Sybiraków Krzyżem Zesłańców Sybiru... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...