informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 14.07.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 27


Rage Race kontynuacją Martini Racing.

Rage Race kontynuacją Martini Racing. [14.07.2008] Martini kontynuuje tradycję 40 letniej historii Martini Racing i obecności podczas najbardziej spektakularnych wydarzeń świata motoryzacyjnego jak Formuła 1, czy WRC oraz towarzyszących im eventów jak w Monte Carlo... (info)


GP Batteries zaprasza na kosmiczną przygodę z WALL.E’m

GP Batteries zaprasza na kosmiczną przygodę z WALL.E’m [14.07.2008] Już od 18 lipca będziemy mogli oglądać najnowszą animację studia Disney Pixar – opowieść o WALL.E’m – ostatnim sprzątającym robocie na Ziemi, obdarzonym niezwykłą osobowością. Z okazji premiery firma GP Batteries przygotowała ciekawe atrakcje... (info)

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 14.07.2008 [14.07.2008] Po dobrym otwarciu poniedziałkowej sesji popyt szybko oddał inicjatywę, co zaowocowało mocnym osunięciem indeksów. Jedynie dzięki dobrej postawie indeksów europejskich, GPW nie przeżyła dzisiaj kolejnej mocnej sesji spadkowej... (info)

Kapitalny Projekt - daj zainwestować w siebie! [14.07.2008] Wyższa Szkoła Europejska i Fundacja LC Heart przygotowały wyjątkową ofertę dla absolwentów studiów licencjackich: mogą oni wygrać udział w Kapitalnym Projekcie – programie stypendialno-stażowym z zakresu zarządzania projektami międzynarodowymi... (info)


Klub GOSH doceniony przez profesjonalistów

Klub GOSH doceniony przez profesjonalistów [14.07.2008] Czytelnicy Magazynu Kosmetyki – profesjonalnego miesięcznika dla branży kosmetycznej – uznali w głosowaniu, że najciekawszym pomysłem marketingowym 2008 roku jest Klub GOSH, zrzeszający drogerie i sklepy detaliczne sprzedające produkty tej marki... (info)


Sufity do pomieszczeń czystych

Sufity do pomieszczeń czystych [14.07.2008] Przemysły spożywczy, farmaceutyczny, technologiczny, badawczy, obiekty opieki zdrowotnej wymagają tzw. pomieszczeń czystych. Pozytywnym przykładem materiałów wykończeniowych pomagających w jej utrzymaniu są sufity podwieszane Armstrong... (info)

Kolejne wyróżnienie dla Meru Networks [14.07.2008] Amerykańska firma ABI Research uznała Meru Networks i Aruba Networks za najlepszych producentów bezprzewodowych urządzeń sieciowych, pracujących w standardzie 802.11n. To kolejne w ostatnim czasie wyróżnienie dla Meru... (info)


Mineral Active – dla aktywnych

Mineral Active – dla aktywnych [14.07.2008] Podczas wysiłku fizycznego czy psychicznego nasz organizm szybko traci energię. Jeśli chcemy ją skutecznie uzupełnić, warto sięgnąć po napój Mineral Active, łączący w sobie bogactwo mikroelementów, ekstrakty ziołowe i wyjątkowy smak... (info)


Sałatkowa poWINNOść

Sałatkowa poWINNOść [14.07.2008] Nie ma powodu do kwaśnej miny. CIRIO wprowadza na polski rynek wyborny ocet winny. Czy można rozsmakować się w occie? Tak, pod warunkiem, że skosztujemy prawdziwego, naturalnego octu winnego, dokładnie wyselekcjonowanego przez Włoskie Stowarzyszenie Winiarzy... (info)

„Matematyka nie kończy się w szkole” - rusza konkurs promujący matematykę [14.07.2008] Aż 10 tysięcy zł czeka na zwycięzcę internetowego konkursu filmowego „Matematyka nie kończy się w szkole”, który rozpocznie się w poniedziałek 14 lipca. Organizatorem jest firma Zibi S.A... (info)


Kraina oliwą płynąca

Kraina oliwą płynąca [14.07.2008] Ktoś, kto nie widział drzewa mającego 2000 lat, nie jest w stanie uwierzyć w jego istnienie. Jak wyobrazić sobie drzewo, w cieniu którego odpoczywał Juliusz Cezar, a Napoleon skradł Marysieńce pierwsze pocałunki? Historia drzew oliwnych sięga ponad 6000 lat... (info)


Czekoladowy Sandwich

Czekoladowy Sandwich [14.07.2008] LOACKER wprowadza na rynek nową generację szlachetnych wafli. Zgrabne małe kwadraty X-CREAM CHOCOLATE łączą w sobie nowoczesną recepturę na wafle i niezwykły krem o lekkiej, rozpływającej się w ustach konsystencji... (info)

Atlantic skorzysta z outsourcingu SAP w BCC [14.07.2008] Polski lider w produkcji wysokiej jakości bielizny podpisał kontrakt z BCC na hosting i administrację systemu SAP, wdrażanego przez firmę 7milowy z Grupy BCC... (info)


Inspiracje zamknięte w dużej kopercie

Inspiracje zamknięte w dużej kopercie [14.07.2008] Nowa kolekcja zegarków LORUS Fashion podkreśla elegancję i niepowtarzalny szyk. Subtelny i delikatny image linii złamano nieproporcjonalnym połączeniem wąskiego paska z dużą kopertą.. (info)


Trane zaprezentuje najnowsze rozwiązania HVAC

Trane zaprezentuje najnowsze rozwiązania HVAC [14.07.2008] Trane, światowy lider w dziedzinie systemów HVAC, zaprezentuje najnowsze rozwiązania w dziedzinie chłodnictwa i klimatyzacji podczas konferencji „Potencjał powierzchni biurowych w Polsce 2008-2012”, organizowanej przez Informedia Polska... (info)


Specjalistyczna grupa badawczo-doradcza Reynaers Consult®

Specjalistyczna grupa badawczo-doradcza Reynaers Consult® [14.07.2008] Firma Reynaers Aluminium, wiodący dostawca wysokiej klasy systemów aluminiowych, posiada specjalistyczną grupę doradczą Reynaers Consult®. Rokrocznie z usług Reynaers Consult® korzysta kilka tysięcy klientów i partnerów firmy na całym świecie... (info)


ProLogis dalej zatrudnia

ProLogis dalej zatrudnia [14.07.2008] ProLogis (NYSE: PLD), największy na świecie właściciel, zarządca i deweloper obiektów dystrybucyjnych, poinformował o zatrudnieniu trzech nowych leasing managerów na Polskę... (info)


Wedi BA Vapor - płyta budowlana, która powstrzymała parę

Wedi BA Vapor - płyta budowlana, która powstrzymała parę [14.07.2008] Wedi Polska - producent specjalistycznych materiałów budowlanych – przedstawił kolejne ułatwienie przy wykańczaniu pomieszczeń o podwyższonej wilgotności. Jest nim płyta budowlana z fabrycznie wbudowaną blokadą parową - wedi BA Vapor... (info)

Lubawa S.A. w Chinach [14.07.2008] Zarząd Lubawa S.A. prowadzi zaawansowane rozmowy w sprawie współpracy z chińskim przedsiębiorstwem działającym w tej samej branży... (info)

„Neonowa” kampania reklamowa Panoramy Firm [14.07.2008] „Reklama non-stop” i „Informacje non-stop” to hasła nowej ogólnopolskiej kampanii reklamowej Panoramy Firm. Działania promocyjne mają podkreślić, że Panorama Firm jest niezastąpionym źródłem informacji i skutecznym medium reklamowym działającym non-stop.. (info)


Nowe wersje umywalki-kleksa

Nowe wersje umywalki-kleksa [14.07.2008] Wydawać by się mogło, że umywalka Splash włoskiej firmy Disegno Ceramica jest produktem koncepcyjnie zamkniętym. Cóż bowiem można dodać do formy, która z założenia jest wyjątkowa i oryginalna? Tym „czymś” okazały się nowe zastosowania... (info)


Wysmakowany, wyjątkowy, z najwyższej półki – ruszył serwis luxclub.pl

Wysmakowany, wyjątkowy, z najwyższej półki – ruszył serwis luxclub.pl [14.07.2008] Serwis luxclub.pl powstał z myślą o użytkownikach, których interesuje wyrafinowany design. W zakładkach Zegarki i biżuteria, Moda i styl, Lifestyle, Moto i gadżety, Art i design oraz VIP można znaleźć wszystko, co najmodniejsze i... najdroższe... (info)

Trzy kolory: Caprice Czerwony grejpfrut, zielone kiwi, żółta marakuja [14.07.2008] Firma VINPOL poszerzyła ofertę o kolekcję trzech, delikatnych w smaku koktajli o nazwie Caprice. Caprice to gotowy koktajl, stanowiący wyszukane połączenie doskonałej wódki i aromatycznych owoców tropikalnych... (info)


Rekordowa inwestycja

Rekordowa inwestycja [14.07.2008] Prawie 500 mln zł wart jest kontrakt, jaki Fabryka Kotłów RAFAKO S. A. z Raciborza zawarła z Vattenfall Heat Poland S.A. Jest to największa tego typu ekologiczna inwestycja w kraju... (info)


Bezpieczne wakacje z MEDIOMATem

Bezpieczne wakacje z MEDIOMATem [14.07.2008] Firma dMP4 Sp. z o.o., właściciel automatów multimedialnych-reklamowych MEDIOMAT™, włączyła się w ogólnopolską kampanię Stowarzyszenia Przyjaciół Integracji „Płytka wyobraźnia to kalectwo”... (info)


Coccodrillo w Jarocinie

Coccodrillo w Jarocinie [14.07.2008] Coccodrillo, znana marka odzieży dziecięcej, otworzyło swój pierwszy sklep w Jarocinie. Butik został uruchomiony na zasadach franszyzy, a działalność rozpoczął 7 lipca... (info)


MEDIOMAT rozdaje odtwarzacze MP3!

MEDIOMAT rozdaje odtwarzacze MP3! [14.07.2008] Firma dMP4 Sp. z o.o., właściciel multimedialnych automatów z mp3, audiobookami, eprasą i ebookami - MEDIOMAT, rozdaje cenne nagrody: odtwarzacze multimedialne VEDIA C5 oraz profesjonalne zestawy słuchawek SRS-200 - wystarczy się zarejestrować!.. (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...