informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 14.05.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 35

Most między sklepem internetowym i magazynem [14.05.2008] IAI-System.com wprowadziła rewolucyjne rozwiązanie, pozwalające na łączenie IAI-Shop.com z niemal każdym systemem MRP/ERP lub programem magazynowo-księgowym... (info)


Ponetex Logistics – czas na powietrzne przesyłki!

Ponetex Logistics – czas na powietrzne przesyłki! [14.05.2008] Ponetex Logistics to znana w całym kraju i Europie wielkopolska firma, która na rynku dała się poznać jako solidny operator logistyczny. W ostatnim czasie przedsiębiorstwo weszło w nową sferę działania i obecnie oferuje również przesyłki lotnicze... (info)

NewConnect: Debiutant ma umowy na 33 mln zł [14.05.2008] Sobet, spółka specjalizująca się w budownictwie infrastrukturalnym, przemysłowym oraz użyteczności publicznej podpisała kontrakt o wartości 10 mln zł. Firma zadebiutuje na rynku NewConnect w II kwartale 2008... (info)


Panfu - bezpieczny wirtualny świat dla dzieci już w Polsce

Panfu - bezpieczny wirtualny świat dla dzieci już w Polsce [14.05.2008] Internet wcale nie musi być niebezpieczny dla dzieci! Najmłodsi mogą nie tylko grać i bawić się w bezpiecznym środowisku, ale również poznawać przy tej okazji język angielski... (info)


BELVIA - nowa marka mebli na polskim rynku

BELVIA - nowa marka mebli na polskim rynku [14.05.2008] BELVIA – to nowo powstała na polskim rynku marka ekskluzywnych mebli z litego drewna. Jej filozofia to tworzenie piękniejszej wizji życia poprzez oferowanie kompleksowo opracowanej kolekcji mebli spełniających najwyższe światowe normy... (info)


Bezpłatne konsultacje dietetyków i pediatrów w sieci sklepów SMYK

Bezpłatne konsultacje dietetyków i pediatrów w sieci sklepów SMYK [14.05.2008] W dniach 17-18 maja na terenie wybranych sklepów sieci SMYK wiodący miesięcznik dla rodziców TWOJE DZIECKO organizuje akcję bezpłatnych badań NAJWAŻNIEJSZE TWOJE DZIECKO. Partnerem merytorycznym akcji jest Instytut Matki i Dziecka... (info)


Pora na miłość, pora na poezję

Pora na miłość, pora na poezję [14.05.2008] Zapraszamy Czytelników, Widzów i Słuchaczy na spotkanie, w ramach Międzynarodowych Targów Książki w Warszawie, z poetką Dorotą Płoszczyńską, autorką zbioru wierszy „Światło Cień”... (info)


Ekstra Pomorski: Rodzinnie i śmietankowo

Ekstra Pomorski: Rodzinnie i śmietankowo [14.05.2008] Aby prawdziwie cieszyć się smakiem niedzielnego śniadania niezbędna jest aromatyczna kawa, świeże pieczywo i odrobina domowej konfitury. Równie ważne jest to, czym posmarujemy bagietki czy croissanty... (info)

Kalkulator nauczy matematyki [14.05.2008] Nie tylko komputer może być używany jako szkolna pomoc naukowa. Urządzeniem powszechnie wykorzystywanym z powodzeniem w Europie i w Stanach Zjednoczonych, a niemal niedostrzeganym w Polsce, jest kalkulator graficzny... (info)


Formula - nowy kieszonkowy komputer Datalogic Mobile

Formula - nowy kieszonkowy komputer Datalogic Mobile [14.05.2008] Formula Datalogic Mobile to niewielki, płaski i bardzo ergonomiczny komputer przenośny. Nowe urządzenie Datalogic Mobile jest doskonałym wyborem przy aplikacjach działających na poziomie wprowadzania danych,..... (info)

Tydzień pełen felietonów [14.05.2008] Każdego dnia nowy felieton w serwisie Wiadomości Wirtualnej Polski (wiadomosci.wp.pl). Dla WP piszą Magdalena Środa, Kazik Staszewski, Lech Wałęsa, Jadwiga Staniszkis i Tomasz Lis... (info)

ŚwiatGPS w Rajdzie Transsyberia [14.05.2008] Światgps.pl, największy w Polsce wortal poświęcony nawigacji satelitarnej, kolejny raz dołączył do grona sponsorów rajdowego team’u Komornicki – Marton. Już w lipcu kierowcy wystąpią w jednej z najbardziej wymagających imprez samochodowych – Rajdzie Transsyberia... (info)


Urząd Miasta Łodzi patronem honorowym Mistrzostw Polski w Racketlonie.

Urząd Miasta Łodzi patronem honorowym Mistrzostw Polski w Racketlonie. [14.05.2008] W piątą rocznicę istnienia Racketlona w Polsce Miasto Łódź zdecydowało się udzielić swojego patronatu i wsparcia dla Mistrzostw Polski HP Racketlon Cup 2008, które odbędą się w dniach 16-18 maja... (info)

ROCA na olimpiadzie w Pekinie [14.05.2008] ROCA, światowy producentów wyposażenia łazienkowego zaopatrzył obiekty olimpijskie w ponad 15 000 swoich produktów. Komitet Organizacyjny rozpoczął współpracę z koncernem, kierując się ostrymi kryteriami dotyczącymi ochrony środowiska i oszczędności wody... (info)

Dane teleadresowe Eniro Polska dostępne na Mapach Google [14.05.2008] Eniro Polska, właściciel najpopularniejszej wyszukiwarki „yellow pages” w Polsce pf.pl, podpisała umowę partnerską z Google. W ramach współpracy Internauci mogą korzystać z danych teleadresowych firm i instytucji z bazy danych Panorama Firm.. (info)


MAJonezOWE przekąski ze Świdnickim

MAJonezOWE przekąski ze Świdnickim [14.05.2008] Majonez Świdnicki od lat cieszy się niesłabnącą popularnością jako dodatek do sałatek, mięs i surówek. Nie wszyscy jednak wiedzą, że doskonale nadaje się on również jako baza do przyrządzania wszelkiego rodzaju wiosennych dipów... (info)


ATA-INT.LTD zdobywcą certyfikatu „Przejrzysta Firma”

ATA-INT.LTD zdobywcą certyfikatu „Przejrzysta Firma” [14.05.2008] Firma doradczo-wdrożeniowa ATA-INT.LTD - lider na polskim rynku w zakresie zarządzania dokumentami, zdobyła certyfikat „Przejrzysta Firma”. Tytuł przyznał Dun&Bradstreet - międzynarodowy koncern zajmujący się analizą wiarygodności firm i przedsiębiorstw... (info)


Słońce zamknięte w butelce – Jednodniowy Sok Marchwiowy Ogrody Natury

Słońce zamknięte w butelce – Jednodniowy Sok Marchwiowy Ogrody Natury [14.05.2008] W czasie letnich miesięcy na co dzień towarzyszy nam słońce – sprzymierzeniec w podkreślaniu piękna naszej skóry. W tym okresie szczególnie dbamy o nasze ciało – poddajemy się zabiegom pielęgnacyjnym i już wiosną odwiedzamy solarium po to..... (info)

EURO 2008 na żywo z betsson.com! [14.05.2008] Betsson.com ogłosił wielki konkurs związany z EURO 2008. Do wygrania są pakiety wycieczkowe, które umożliwią obejrzenie jednego z trzech meczy naszej drużyny. Pierwsze losowanie szczęśliwców odbędzie się już 15 maja br... (info)

EXATEL nowym operatorem TelAreny [14.05.2008] Na TelArenie – usłudze w ramach platformy telekomunikacyjnej FreecoNet – pojawił się kolejny operator. Jest nim EXATEL, który zaczął rywalizować o obsługę połączeń użytkowników FreecoNet, a dodatkowo wzbogacił ofertę platformy o 11 nowych stref numeracyjnych... (info)


Piła wielofunkcyjna Arbortech AS160 – sposób na szybkie i precyzyjne cięcie

Piła wielofunkcyjna Arbortech AS160 – sposób na szybkie i precyzyjne cięcie [14.05.2008] Wiosna to doskonały czas na zmiany, dlatego wiele osób decyduje się wtedy na przebudowę lub remont. Podczas prac wykonawcy często stają przed koniecznością wymiany instalacji elektrycznych i wodno - kanalizacyjnych, a nawet wycięcia w murze nowego otworu... (info)


Czarter jachtów luksusowych na całym świecie z agencją Sunreef Yachts Charter.

Czarter jachtów luksusowych na całym świecie z agencją Sunreef Yachts Charter. [14.05.2008] Sunreef Yachts Charter jest agencją czarterującą luksusowe jachty motorowe i żaglowe, katamarany i jednokadłubowce. Jachty są dostępne do wynajęcia na Morzu Śródziemnym, Karaibach, Seszelach, Malediwach i na wielu innych akwenach... (info)

Powieść Lynn Cullen Córka Rembrandta już w księgarniach. [14.05.2008] Znakomita powieść Lynn Cullen pod tytułem Córka Rembrandta już w księgarniach. Patronat medialny nad wydaniem objął Portal społeczościowy dla dziewcząt 4Girls.pl.. (info)

Międzynarodowy Dzień Rodziny [14.05.2008] W tym roku centrum handlowo-rozrywkowo Blue City po raz pierwszy obchodzi Międzynarodowy Dzień Rodziny, który przypada na 15 maja. Z tej okazji na rodziny odwiedzające centrum czeka wiele atrakcji... (info)

Festiwal Produktów Regionalnych [14.05.2008] W tym miesiącu nie zabraknie również Festiwalu Produktów Regionalnych, ulubionej cyklicznej imprezy klientów centrum handlowo-rozrywkowego Blue City. W zdrową żywność z całej Polski będzie można zaopatrzyć się od 16 do 18 maja na poziomie -1... (info)


Pamiętaj o wentylacji

Pamiętaj o wentylacji [14.05.2008] Planując budowę domu zakładamy, że będzie to miejsce szczególne w którym zapanuje miła i przytulna atmosfera. Dbamy o to, aby dom miał ciepłe ściany i podłogi, szczelne okna oraz drzwi. Czy jednak to wszystko o czym powinniśmy pomyśleć?.. (info)

FEN na Intel Channel Conference [14.05.2008] Dziś w Krakowie rozpoczyna się cykl konferencji prowadzonych w ramach największego w regionie wydarzenia w branży IT – Intel Channel Conference. Na konferencji obecne będzie Konsorcjum FEN, które zaprezentuje najnowsze rozwiązania IT... (info)

Kryzys na rynku kredytów hipotecznych? [14.05.2008] Rynek kredytów hipotecznych ponownie nas zaskoczył nieoczekiwanymi zmianami. Niezwykle kontrowersyjna decyzja Fortis Banku o wycofaniu z portfela kredytów hipotecznych denominowanych w CHF, to prawdziwa rewolucja... (info)


Oryginalna Konfitura Babuni: Ananasowa impresja

Oryginalna Konfitura Babuni: Ananasowa impresja [14.05.2008] Od tego co, rano zjemy, zależy, jak będzie wyglądał nasz dzień. Pierwszy posiłek dostarcza energii do pracy. Śniadanie powinno zawierać wszystkie niezbędne składniki odżywcze a co za tym idzie, musi być nie tylko urozmaicone ale i smaczne... (info)

Helpo.pl – innowacyjny serwis dla aktywnie poszukujących wiedzy [14.05.2008] Piątego maja ruszył semantyczny serwis Helpo.pl. Głównym celem nowego serwisu jest ułatwienie szybkiego dostępu do informacji oraz doświadczeń, innych użytkowników Internetu... (info)


DAN-WOOD House: Twoja przestrzeń do życia!

DAN-WOOD House: Twoja przestrzeń do życia! [14.05.2008] BUDIMEX DANWOOD Sp. z o.o. – to polska firma budowlana, oferująca gotowe domy jedno- i wielorodzinne w systemie konstrukcji drewnianej, które można nabyć pod klucz lub na różnych etapach wykończenia... (info)


DAN-WOOD House: Domy, które kochają z wzajemnością

DAN-WOOD House: Domy, które kochają z wzajemnością [14.05.2008] Są to domy piękne i lubiane, które mogą stanowić doskonałą inwestycję. Są to domy nowoczesne, ekologiczne i energooszczędne – będące odpowiedzią na najnowsze trendy w budownictwie mieszkaniowym. Są to domy, które kochają z wzajemnością... (info)


DAN-WOOD House: WohnArt – program niepowtarzalnego wnętrza!

DAN-WOOD House: WohnArt – program niepowtarzalnego wnętrza! [14.05.2008] Nie wszystkim wystarczą przysłowiowe cztery ściany, sufit i podłoga. Ściana nie musi być przecież płaska i w jednym kolorze. Może mieć np. wnęki i szczeliny z wydobywającym się dyskretnie światłem….. (info)

GOSH: Show Me Volume Mascara [14.05.2008] NOWOŚĆ wiosna-lato 2008! Widoczna, ekstremalnie zwiększona objętość rzęs. Oto nowa, fantastyczna maskara GOSH, która nadaje rzęsom widoczną, zwielokrotnioną objętość oraz podnosi rzęsy ku górze gwarantując spektakularny efekt... (info)


GOSH: Nowość na lato 2008! GOSH Extreme Art Eye Liners

GOSH: Nowość na lato 2008! GOSH Extreme Art Eye Liners [14.05.2008] Super trwały płynny tusz do kresek! Połączenie fantastycznie miękkiego, lekko sformułowanego i idealnie ukształtowanego pędzelka sprawia, że możliwe jest wykonanie pięknej, równej i precyzyjnej linii... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...