informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 14.05.2007 r.ilość opublikowanych tekstów: 23


Spellarena - pierwsza polska gra strategiczna online!

Spellarena - pierwsza polska gra strategiczna online! [14.05.2007] Spellarena to gra z gatunku strategii turowej ale w wersji dla wielu użytkowników. Oznacza to, że zadaniem gracza nie jest tylko walka i element zręcznościowy, ale zaplanowanie akcji, taktyka i odpowiedni dobór środków ma decydujące znaczenie..... (info)


Nowe Centrum Volvo pod Warszawą

Nowe Centrum Volvo pod Warszawą [14.05.2007] W dniu 11 maja Grupa Volvo otworzyła nowe Centrum Volvo w Młochowie pod Warszawą... (info)


Wonderware ArchestrA dla nowej stacji filtracji wody na złożu węgla aktywnego

Wonderware ArchestrA dla nowej stacji filtracji wody na złożu węgla aktywnego [14.05.2007] Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Szczecinie to firma o ponad 60-letniej tradycji, eksploatująca 830 km sieci kanalizacyjnej i 1100 km sieci wodociągowej oraz 8 zakładów produkcji wody... (info)

Betacom S.A publikuje wyniki za IV kw. roku obrotowego 2006/2007 [14.05.2007] Wzrost zysku operacyjnego oraz netto w stosunku do analogicznego okresu roku ubiegłego i duży kontrakt z Ministerstwem Edukacji Narodowej to główne wydarzenia związane z działalnością Spółki w IV kwartale roku obrotowego... (info)


Chroń sprzęt fotograficzny z PacSafe

Chroń sprzęt fotograficzny z PacSafe [14.05.2007] PacSafe wprowadza na polski rynek profesjonalne akcesoria do ochrony sprzętu fotograficznego.. (info)

Kaspersky Lab przedstawia nowy raport - "Ewolucja szkodliwego oprogramowania: styczeń - marzec 2007" [14.05.2007] Kaspersky Lab, producent rozwiązań służących zapewnieniu bezpieczeństwa, opublikował nowy raport: "Ewolucja szkodliwego oprogramowania: styczeń - marzec 2007" obejmujący zagrożenia bezpieczeństwa informacji w pierwszym kwartale 2007. Raport zawiera przegląd najpoważniejszych epidemii wirusów, analizę trendów obowiązujących w świecie szkodliwego oprogramowania oraz prognozy dotyczące ewolucji szkodliwych programów... (info)


Podpatrz „Seks w wielkim mieście” z Comedy Centrali leć do Nowego Jorku!

Podpatrz „Seks w wielkim mieście” z Comedy Centrali leć do Nowego Jorku! [14.05.2007] Dziś Comedy Central rozpoczyna kampanię, towarzyszącą konkursowi “Podpatrz „seks w wielkim mieście””. Osoby, biorące w nim udział, mają szansę wygrać pięć, dwuosobowych wycieczek do Nowego Jorku, śladami bohaterów serialu „Seks w wielkim mieście”, który stacja emituje... (info)


Avayo dla TVN

Avayo dla TVN [14.05.2007] W niedzielny poranek 13 maja 2007 r. jednym z gorących tematów programu Dzień Dobry TVN były kontrowersyjne reklamy - reportaż o etapach powstawania reklamy w dwóch agencjach, między innymi Avayo. Skuteczność agencji oraz przygotowane projekty oceniał psycholog społeczny, profesor Rafał Ohme... (info)

Konkurs Time 4 Fashion 2007 [14.05.2007] Konkurs Time 4 Fashion 2007 w Portalu 4GIRLS to wielka szansa dla dziewczyn marzących o karierze projektantki mody. Już jeden nadesłany na konkurs projekt może sprawić, że w butikach pojawią się ubrania zaprojektowane przez Ciebie!.. (info)

Nowy magazyn dla konstruktorów! [14.05.2007] „ELESA+GANTER – Magazyn dla konstruktorów” to nazwa nowego biuletynu elektronicznego uruchomionego przez ELESA+GANTER Polska... (info)

Mądry rolnik po szkodzie [14.05.2007] Czy znowelizowana ustawa o ubezpieczeniach upraw rolnych z dopłatami budżetu państwa na nowych zasadach skłoni rolników do częstszego wykupywania polis? Ubezpieczyciele szacują że tak, zwłaszcza, że anomalie pogodowe i straty z nimi związane są coraz powszechniejsze... (info)


Boom na rynku budowlanym w Polsce

Boom na rynku budowlanym w Polsce [14.05.2007] Firmy budowlane oceniają koniunkturę niezwykle korzystnie – najlepiej na przestrzeni ostatnich lat. Niemal 80% menedżerów największych polskich firm budowlanych pozytywnie ocenia obecną sytuację w branży. Pojawiają się jednak także problemy – szybkim wzrostom przeszkadza głównie niedobór siły roboczej, rosnące koszty, a także trudności związane z zaopatrzeniem w materiały budowlane... (info)


Kamera kolor N-CAM 115 + IR

Kamera kolor N-CAM 115 + IR [14.05.2007] Wzrasta popularność kamer kompaktowych w prostych instalacjach obserwacyjnych. Łatwy montaż, atrakcyjna cena i możliwość obserwacji w nocy - to ich podstawowe zalety... (info)

Infinity Group zrealizowała nowy serwis www.era.pl [14.05.2007] Polska Telefonia Cyfrowa uruchomiła nowy serwis www.era.pl. Serwis został opracowany i wdrożony wspólnie z Infinity Group. Agencja przejęła obsługę serwisu www oraz działań e-marketingowych marki Era w wyniku wygranego przetargu... (info)


nowe mniejsze TIPTOP sneksy ziemniaczane o smaku serowym

nowe mniejsze TIPTOP sneksy ziemniaczane o smaku serowym [14.05.2007] Tradycyjne prażynki ziemniaczane TIPTOP to produkt ze wszech miar urokliwy..... (info)


Konrad Uliński wzmacnia szeregi Badzpierwszy.pl

Konrad Uliński wzmacnia szeregi Badzpierwszy.pl [14.05.2007] Do krakowskiej agencji interaktywnej Mobile IT Group Poland sp. z o. o., właściciela serwisu Badzpierwszy.pl dołączył Konrad Uliński... (info)

Jak używane, to tylko niemieckie [14.05.2007] Już po raz kolejny potwierdza się teza, że Polacy stojąc przed wyborem zakupu samochodu używanego, w pierwszej kolejności myślą o modelu zza naszej zachodniej granicy. W statystykach serwisu GEpard w kwietniu najchętniej poszukiwanymi autami były właśnie różne modele niemieckiej produkcji... (info)

Za 115 zł z FreecoNet przez pół roku [14.05.2007] 115 zł – kwota, która wkrótce w TP SA będzie miesięczną opłatą ryczałtową za nieograniczone połączenia na numery stacjonarne tego operatora – we FreecoNet wystarczy na długie rozmowy nawet przez pół roku... (info)

Rockowy pocałunek dla Krawczyka [14.05.2007] Covermania ogarnia Dolny Śląsk. Zespoły z całego regionu nagrywały w Polskim Radiu Wrocław swoje interpretacje słynnych przebojów. Wszystkie nagrania będą walczyć o główną nagrodę w Muzycznej Bitwie, której edycja poświęcona jest coverom... (info)


Gillette goli w internecie

Gillette goli w internecie [14.05.2007] Agencja interaktywna energe21 przy współpracy z agencją public relations Headlines stworzyła portal internetowy na potrzeby ogólnopolskiej akcji charytatywnej „Pospolite golenie”... (info)


Audyt językowy w firmach: na czym polega i jakie korzyści przynosi?

Audyt językowy w firmach: na czym polega i jakie korzyści przynosi? [14.05.2007] W wielu polskich firmach język angielski jest już niezbędnym narzędziem pracy. Kontakty z kontrahentami z całego świata wymuszają umiejętność sprawnej komunikacji w codziennych sytuacjach biznesowych... (info)

500 tysięcy domen .mobi. [14.05.2007] Serwis Domeny.pl poinformował, że na całym świecie zarejestrowano ponad pół miliona domen internetowych .mobi, adresowanych dla stron www pod urządzenia przenośne... (info)

Fild.NET rozwija systemy ERP [14.05.2007] Fild.NET – spółka specjalizująca się w rozwiązywaniu problemów biznesowych średnich i dużych przedsiębiorstw w oparciu o oprogramowanie Microsoft - opracowała następne rozwiązanie usprawniające działanie systemów ERP... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...