informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 14.03.2007 r.ilość opublikowanych tekstów: 14


Festiwal polarny „Oblicza Arktyki – opowieść o krajach polarnych”.

Festiwal polarny „Oblicza Arktyki – opowieść o krajach polarnych”. [14.03.2007] Opowieść tworzona przez pasjonatów krajów polarnych - zimowników stacji podbiegunowych, naukowców, alpinistów, speleologów, po prostu polarników... (info)


Kibice piłki nożnej w Gdańsku pomogą choremu chłopcu

Kibice piłki nożnej w Gdańsku pomogą choremu chłopcu [14.03.2007] Zainicjowana przez Fashion House Outlet Centre podczas prezentacji nowych zawodników drużyny Lechii Gdańsk akcja „Marzenie Dawida” nabiera tempa... (info)

Annual Registration Summit 2007 [14.03.2007] MOVIDA Conferences zaprasza na Kongres przedstawicieli działów rejestracji firm farmaceutycznych, który odbędzie się w dniach 19 – 20 kwietnia 2007 r., w hotelu Ibis w Warszawie. Podczas prelekcji i dyskusji uczestnicy będą mieli możliwość zaczerpnięcia aktualnej wiedzy prosto ze źródeł – od przedstawicieli administracji rządowej oraz prawników i praktyków kształtujących sektor.. (info)


Armstrong odpowiedzialny ekologicznie

Armstrong odpowiedzialny ekologicznie [14.03.2007] Wszystkie europejskie fabryki Armstrong produkujące płyty sufitowe otrzymały certyfikat ISO 14001, który potwierdza zaangażowanie firmy w ochronę środowiska.. (info)


Trzy kliknięcia i już…

Trzy kliknięcia i już… [14.03.2007] Aby zamienić pomysł na rzeczywistość nie trzeba już odchodzić od komputera. Wirtualny przewodnik po świecie sufitów podwieszanych przygotował ich producent - firma Armstrong. Innowacyjna wersja strony internetowej pozwala uzyskać informacje poglądowe na temat firmy i jej produktów. Jest też jednocześnie użytecznym narzędziem w pracy architektów i projektantów... (info)

Rekrutacja w Agencji SEARCH ENGINE MARKETING [14.03.2007] Bluerank - agencja SEM, partner polskich agencji interaktywnych specjalizujący się w marketingu wyszukiwarek internetowych w Polsce i na świecie, zatrudni specjalistów ds. pozycjonowania i realizacji kampanii płatnych odnośników. Aktualne oferty pracy na pełny etat w siedzibie firmy w Łodzi dotyczą stanowisk PPC Manager (Junior PPC Manager) oraz SEO Specialist (Junior SEO Specialist)... (info)


Prime Communication ponownie z Glamour

Prime Communication ponownie z Glamour [14.03.2007] Agencja Prime Communication Sp. z o.o. zajmuje się przygotowaniem, a następnie realizacją Metamorfoz oraz Narodowego Dnia Glamour... (info)

Kryzys płynności sektora finansowego w USA wywołuje kolejną falę spadków na giełdach [14.03.2007] Środa na warszawskim parkiecie nie zapowiada się optymistycznie. Wczorajsze spadki indeksów (WIG20: -0,75%, WIG: -0,59%) pogłębione przez negatywny przebieg notowań za oceanem sprawiają, że najprawdopodobniej i na GPW przeważy podaż akcji... (info)

Nowe osoby w Lighthouse Consultants [14.03.2007] W marcu do zespołu Lighthouse Consultants dołączyły 3 nowe osoby. Zmiany w zespole agencji związane są z rozszerzeniem działalności firmy... (info)


Emalie Designer Lackfärg marki Beckers − 2000 kolorów drewna i stali!

Emalie Designer Lackfärg marki Beckers − 2000 kolorów drewna i stali! [14.03.2007] Emalie Designer Lackfärg to najnowsza propozycja marki Beckers do dekoracyjno-ochronnego malowania powierzchni drewnianych i stalowych zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków... (info)


Konkurs społecznościowy na stronach Helen Doron w Polsce

Konkurs społecznościowy na stronach Helen Doron w Polsce [14.03.2007] Ruszył interaktywny konkurs dla rodziców. Celem konkursu poświęconego śmiesznym zdarzeniom, związanym z używaniem przez dzieci angielskiego jest promocja wczesnej nauki angielskiego... (info)

Astrę II z 2003 r. poproszę [14.03.2007] W lutowym rankingu najbardziej popularnych samochodów używanych serwisu GEpard przyjrzeliśmy się zainteresowaniu poszczególnych modeli przez pryzmat roku produkcji. Okazało się, że najczęściej poszukiwanym modelem był Opel Astra drugiej generacji z 2003 roku... (info)

Ruszyły już szkolenia E-learningowe Akademii PARP!Ostatni dzwonek na lekcję. [14.03.2007] 12 marca br. rozpoczęła się kolejna tura szkoleń z zakresu e-learningu, w ramach projektu Akademii PARP, organizowanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości, realizowanego przez konsorcjum Estakada.pl - Betacom S.A. Przedsięwzięcie ma charakter ogólnopolski współfinansowane jest z dotacji Europejskiego Funduszu Społecznego i stanowi wspaniałą okazję do podniesienia swoich kwalifikacji zawodowych. Wystarczy tylko wziąć udział w stacjonarnych szkoleniach i dowiedzieć się na jakich zasadach funkcjonuje zdalne nauczanie... (info)

Strategiczne wzmocnienie Grupy Fresh [14.03.2007] 12 marca Tomasz Dura wzmocnił Dział Strategii Agencji Reklamowej Fresh obejmując stanowisko Strategic and Development Directora... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...