informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 14.02.2008 r.



ilość opublikowanych tekstów: 20


Miękoś zadowolony z 997-ki

Miękoś zadowolony z 997-ki [14.02.2008] Dzisiaj na torze Hockenheim odbył się pierwszy dzień testów. W treningach na małej pętli tego obiektu udział wzięła piątka Polaków w składzie: Robert Lukas, Mariusz Miękoś, Stefan Biliński, Teodor Myszkowski oraz Marcin Gładysz... (info)


Poczta WP – jeszcze prostsza i bardziej funkcjonalna

Poczta WP – jeszcze prostsza i bardziej funkcjonalna [14.02.2008] Wirtualna Polska usprawnia system pocztowy. Portal maksymalnie upraszcza nawigację Poczty WP, zwiększa wielkość załącznika – do 50 MB, wprowadza nowy interfejs WAP i rezygnuje z inwazyjnych form reklamowych, layerów... (info)


Projekt domu na miarę naszych potrzeb

Projekt domu na miarę naszych potrzeb [14.02.2008] Po zakupie działki budowlanej, kolejnym krokiem jest wybór projektu domu. Zanim wybierzemy i kupimy projekt warto ustalić, jakie są nasze oczekiwania i realne potrzeby... (info)


Ciepło, cieplej, gorąco…

Ciepło, cieplej, gorąco… [14.02.2008] Herbata „Wiśnie w rumie” z herbaciarni „Czas na Herbatę” ma cudowny, głęboki rumowo-wiśniowy smak, który zadowoli podniebienia nie tylko smakoszy herbaty, ale także tych, którzy oprócz wyjątkowego aromatu i smaku oczekują czegoś ekstra... (info)

Seagate wykupuje akcje [14.02.2008] Warszawa, 13.02.2008 – Firma Seagate Technology (NYSE: STX) ogłosiła, że zarząd firmy zwiększył wysokość kwartalnej dywidendy z $0.10 na $0.12 za akcję. Zostanie ona wypłacona udziałowcom po zakończeniu trzeciego kwartału fiskalnego 2008 firmy... (info)

Rekordowy poziom zysku operacyjnego grupy Avnet Inc. [14.02.2008] Warszawa, 14 luty: Avnet Sp. z o.o. podał do wiadomości informacje o wynikach finansowych grupy Avnet Inc. za drugi kwartał roku podatkowego 2008 obejmującego okres od października do grudnia 2007... (info)

Extreme Networks: certyfikat współpracy z systemem telefonii IP Siemens HiPath [14.02.2008] Extreme Networks i Siemens Enterprise Communications poinformowały o nawiązaniu współpracy w zakresie rozwiązań konwergentnych. Firmy ukończyły testy kompatybilności produktów sieciowych i telefonii IP... (info)

Promocje DrayTek na wielofunkcyjne routery [14.02.2008] DrayTek – producent sprzętu sieciowego i innowator technologii bezprzewodowej oraz VoIP – rozpoczął wyprzedaż wybranych, wielofunkcyjnych routerów, przed wprowadzeniem do oferty nowych serii urządzeń DrayTek... (info)

Oracle liderem na rynku rozwiązań do zarządzania cyklem życia produktów [14.02.2008] Firma Oracle poinformowała, że od momentu przejęcia spółki Agile Software Corporation w lipcu 2007 r. uzyskała status lidera na rynku rozwiązań PLM w rankingach przygotowanych przez firmy Gartner oraz AMR Research... (info)

Carrier podpisuje porozumienie z Clinton Climate Initiative [14.02.2008] Firma dostarczy wydajnych energetycznie agregatów chłodniczych miastom zrzeszonym w C40.Dnia 28 stycznia br. w Farmington (w stanie Connecticut) Carrier Corporation podpisała porozumienie z Clinton Climate Initiative (CCI).. (info)


Vedia V19 – Cenowy rozrabiaka

Vedia V19 – Cenowy rozrabiaka [14.02.2008] VEDIA S.A. zapowiedziała wprowadzenie drugiego odtwarzacza z serii „V”. Odtwarzacz audio-video oznaczony symbolem V19, oparty jest o mikrokontroler firmy Telechips wspomagany przez codec firmy Wolfson... (info)


Czy można zjeść herbatę???

Czy można zjeść herbatę??? [14.02.2008] Tak!!!Jadalna herbata Sung „Czas na Herbatę” składa się tylko i wyłącznie z kawałeczków prawdziwych owoców...Bez dodatków i aromatów w 100% naturalna idealna dla dzieci i dla dorosłych... (info)


Eva Minge w nowym Salonie Livingroom by Mebelplast!

Eva Minge w nowym Salonie Livingroom by Mebelplast! [14.02.2008] Mebelplast S.A.producent i eksporter wysokiej jakości mebli tapicerowanych, otworzył w warszawskim centrum handlowym Jupiter nowy ekskluzywny salon Livingroom by Mebelplast. To pierwszy w Polsce punkt sprzedaży mebli z kolekcji Eva Minge for Livingroom... (info)


Lubawa S.A. – Solidna Firma 2007

Lubawa S.A. – Solidna Firma 2007 [14.02.2008] Lubawa S.A. producent technicznej konfekcji dla służb mundurowych, została uhonorowana certyfikatem „Solidna Firma 2007”. To prestiżowe wyróżnienie jest przyznawane firmom, które swoją rzetelnością i wysokimi standardami pracy tworzą godny naśladowania wzór... (info)

Biuro CAMPTER uzyskało akredytację Claims Management Regulation w Londynie. [14.02.2008] Biuro Dochodzenia Odszkodowań CAMPTER jako jedyna polska firma uzyskała autoryzację własnej działalności przez Claims Management Regulation przy brytyjskim Ministry of Justice (Ministerstwie Sprawiedliwości)... (info)

TETA zgodnie z oczekiwaniami [14.02.2008] Ponad 33% wzrost przychodów i zysk operacyjny lepszy o niespełna 40%, to wyniki wrocławskiego producenta oprogramowania po czterech kwartałach 2007 r. W bieżącym roku dynamika wyników TETY powinna zostać zachowana... (info)


Miękoś wsiada do Porsche

Miękoś wsiada do Porsche [14.02.2008] Już jutro na słynnym torze Hockenheim swoje pierwsze testy przed sezonem zaliczy reprezentant Fastline Racing – Mariusz Miękoś. Łodzianin po raz pierwszy w karierze zasiądzie za kierownicą wyścigowego Porsche 997 GT3 Cup... (info)

Rozbudowa data center dla KGHM [14.02.2008] Wola Info zakończyła projekt rozbudowy Centrum Przetwarzania Danych dla Centralnego Ośrodka Przetwarzania Informacji O/COPI – jednego z Oddziałów KGHM Polska Miedź S.A. Realizacja kontraktu o wartości 3,5 mln zł trwała zaledwie 4 miesiące... (info)


Perliczka Wielkopolska – klejnot na talerzu

Perliczka Wielkopolska – klejnot na talerzu [14.02.2008] Perliczka to szlachetny gatunek drobiu, ceniony ze względu na szczególne walory smakowe i odżywcze. Dzięki lekkiemu akcentowi dziczyzny zasługuje na miano dania wykwintnego, zaś jej wartościowe mięso zadowoli niejednego zwolennika zdrowej żywności... (info)

Filmowy Festiwal Przedpremier Vivarto od 15 lutego na iplex.pl [14.02.2008] Pierwszy w historii europejskich festiwali filmowych Filmowy Festiwal Przedpremier Vivarto od 15 do 28 lutego w Prawdziwym Kinie w Internecie – iplex.pl.. (info)



kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...