informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 14.02.2007 r.ilość opublikowanych tekstów: 11

Słynne bliźniaki w radiu [14.02.2007] W Polsce są dwie słynne pary bliźniaków. Jedna z nich w piątek wystąpi w Polskim Radiu Wrocław. Absolutnie nic nie udało im się dokonać w polityce. Uwielbiają ich jednak miliony. Łukasz i Paweł Golcowie przywiozą ze sobą na Dolny Śląsk „egzotyczne” góralskie rytmy... (info)

Tego jeszcze nie było [14.02.2007] Awaria wstrzymała handel na ponad trzy godziny. Wiadomo, 13... Tak długiej przerwy w handlu w historii GPW nie było. Nikt jednak nie panikował. Wszystko pozostawało pod kontrolą... (info)

Branża cementowa zaczyna się wybudzać [14.02.2007] Lafarge Cement inwestuje i... podnosi ceny. Krajowe cementownie muszą zaspokoić głód budowlanki. Dlatego wyłożą nawet 1 mld EUR. Ale cement zdrożeje... (info)

Szefowie, majątki do lustracji [14.02.2007] Rząd, chcąc dobrze, może wylać dziecko z kąpielą. W imię walki z korupcją rząd może ostatecznie zniechęcić menedżerów do pracy w państwowych firmach... (info)


Fashion House Outlet Centre w Sosnowcu - rozbudowa za 40 milionów złotych zakończy się w tym roku

Fashion House Outlet Centre w Sosnowcu - rozbudowa za 40 milionów złotych zakończy się w tym roku [14.02.2007] Pierwsze na południu Polski centrum outletowe Fashion House Outlet Centre otwarte zostało trzy lata temu, 11 lutego 2004 roku... (info)


Cienie DELIA GLAMOUR FASHION

Cienie DELIA GLAMOUR FASHION [14.02.2007] Marilyn Monroe śpiewała: Diamenty są najlepszymi przyjaciółkami kobiet….Rzeczywiście, kobiety kochają sytuacje w których czują się podziwiane i piękne... (info)

TGV pobija rekord. [14.02.2007] Bardzo szybki pociąg, francuski TGV ustanowił wczoraj kolejny rekord poruszając się z prędkością 553 km na godzinę... (info)


Sklejka szalunkowa - Gładko w nowoczesność

Sklejka szalunkowa - Gładko w nowoczesność [14.02.2007] O 20-30% rocznie rośnie od 10 lat sprzedaż sklejki szalunkowej. To z niej wykonuje się szalunki do wylewania monolitycznych stropów, słupów i ścian bezpośrednio na placu budowy... (info)


Kariera perliczki wielkopolskiej

Kariera perliczki wielkopolskiej [14.02.2007] Robert Makłowicz i Grzegorz Russak, to swaj kucharze, którzy w krótkim czasie gotowali, piekli i przyprawiali perliczkę wielkopolską z ostrowskiego DROP SA.. (info)


'Zakochany IPFON'

'Zakochany IPFON' [14.02.2007] Z okazji zbliżających się Walentynek operator telefonii internetowej IPFON przygotował specjalną ofertę... (info)

BEST image PR dla ISC [14.02.2007] 1 lutego poznańska agencja BEST image Public Relations podpisała umowę o współpracy z międzynarodową firmą badawczą International Service Check z siedzibą w Bazylei w Szwajcarii. Umowa dotyczy kompleksowych działań media-relations związanych z raportami badawczymi publikowanymi przez ISC... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...