informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 14.01.2009 r.ilość opublikowanych tekstów: 21

MPM Productivity Management licencjonowanym przedstawicielem APICS w Polsce [14.01.2009] W styczniu br. firma MPM Productivity Management stała się pierwszym w Polsce i w Europie Wschodniej oficjalnym reprezentantem amerykańskiego stowarzyszenia APICS. Certyfikowanie wiedzy logistycznej w APICS jest uznane za najbardziej wartościowe na świecie... (info)

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 14.01.2009 [14.01.2009] Dane z USA zatrzęsły GPW. Z pełnym przekonaniem można powiedzieć, że dzisiejsza sesja na GPW mogła być przełomowa w kontekście rozwoju wydarzeń w następujących tygodniach... (info)

ORIX Leasing Assistance z usługami Europ Assistance Polska [14.01.2009] Kierowcy i pasażerowie samochodów leasingowanych w ORIX Leasing mogą czuć się bezpiecznie dzięki nowemu pakietowi assistance drogowego, stworzonemu przy współpracy z Europ Assistance Polska... (info)

Usługi assistance dla kart WWF Millennium MasterCard [14.01.2009] Europ Assistance Polska we współpracy z TUiR WARTA S.A. rozpoczął program assistance dla posiadaczy kart kredytowych WWF Millennium MasterCard oraz Piotr i Paweł Millennium MasterCard.. (info)

Nissan Polska dołącza do grona klientów Europ Assistance Polska [14.01.2009] Posiadacze samochodów osobowych bądź ciężarowych o dopuszczalnej masie całkowitej do 3500 kg marki Nissan, mogą w razie awariiskorzystać z usług car assistance świadczonych przez Europ Assistance Polska... (info)

Bezpieczny Dom w InterRisk [14.01.2009] W 2008 r. InterRisk S.A. Vienna Insurance Group wprowadził do ogólnych warunków ubezpieczenia „Bezpieczny Dom w InterRisk” ubezpieczenie Home Assistance... (info)

Home assistance- przykład nowoczesnego spojrzenia na assistance [14.01.2009] W Europie jest 160 mln osób w wieku od 25-40 lat, żyjących w pojedynkę, które jeszcze nie znalazły swojej drugiej połówki, tzw. singli.W Polsce, zaś liczba ta sięga prawie 5 mln... (info)


Sanyo PDG-dht100L

Sanyo PDG-dht100L [14.01.2009] Najjaśniejszy w swojej klasie nowy projektor Full HD, o jasności 6500 ANSI lumenów, z systemem ochrony przeciwpyłowej, aktywnym filtrem oraz bezprzewodową transmisją danych HD. Premierowy pokaz w dniach 3-5 lutego br. na „Integrated Systems Europe” w Amsterdamie... (info)


Quadri Foglio w Olsztynie

Quadri Foglio w Olsztynie [14.01.2009] Quadri Foglio otworzył w Olsztynie nowy salon z najwyższej jakości odzieżą dla dzieci. Jest to pierwszy sklep firmowy tej marki w woj. warmińsko-mazurskim, w Polsce jest ich już 34. Jeszcze w styczniu planowane jest otwarcie sklepu we Wrześni oraz Inowrocławiu.. (info)

Zimowe obniżki w marketach [14.01.2009] 20%, 50%, 70% - sklepy rozpoczęły zimowe wyprzedaże. Markety kuszą klientów ofertami z kolorowych gazetek promocyjnych. Czy to znak, że w styczniu warto wybrać się na zakupy?.. (info)


UME-36Pro - urządzenie do kopiowania danych z komórki

UME-36Pro - urządzenie do kopiowania danych z komórki [14.01.2009] W ofercie Computex Telecommunication, integratora i dystrybutora najnowocześniejszych rozwiązań systemowych i sprzętowych, znaleźć można uniwersalne urządzenie do kopiowania zawartości telefonów komórkowych... (info)


Szlachetny blask kryształu

Szlachetny blask kryształu [14.01.2009] Szkło kryształowe wraca na salony. Piękne, idealnie przezroczyste kieliszki o niezwykłym blasku to doskonałe uzupełnienie każdej porcelanowej zastawy. Podążając za ogólnoświatowym trendem Villa Italia rozszerzyła swoją ofertę kryształowych kolekcji... (info)

Hałas w aktach prawnych w roku 2008 [14.01.2009] Ubiegły rok obfitował w wiele nowych przepisów. Nowe akty dotyczyły głównie hałasu na zewnątrz budynków i związanego z inwestycjami liniowymi. Jednak były też nowe zapisy, które pomimo pojawienia się w projektach, nie zostały uwzględnione w nowelizacjach... (info)

Przeszkolony pracownik - bezpieczny pracodawca [14.01.2009] 18 stycznia 2009 r. wejdzie w życie nowelizacja kodeksu pracy. Zgodnie z nią w każdej firmie, pracodawca będzie musiał wyznaczyć jedną osobę odpowiedzialną za udzielenie pierwszej pomocy, ewakuację oraz ochronę przeciwpożarową... (info)

Komentarz Expandera: Szósty dzień zniżek (14.01.2009) [14.01.2009] Diagnoza sytuacji na rynkach finansowych: Dzisiejsza sesja powinna przybliżyć nas do odpowiedzi na pytanie o szanse na ocalenie wsparcia na wysokości 26,6 tys. pkt dla indeksu WIG... (info)


Jan Kolański nominowany do nagrody Agroprzedsiębiorca RP 2008

Jan Kolański nominowany do nagrody Agroprzedsiębiorca RP 2008 [14.01.2009] Prezes Jutrzenki Colian, Pan Jan Kolański, otrzymał nominację do konkursu Agro Przedsiębiorca Rzeczypospolitej Polskiej. Rozstrzygnięcie plebiscytu, zorganizowanego przez Redakcję „AGRO”, odbędzie się w najbliższy piątek, 16 stycznia w Gmachu Sejmu RP... (info)


Silicone Volume Mascara

Silicone Volume Mascara [14.01.2009] Wyraziste, długie rzęsy mocno podkreslone czarną mascarą !!! - SILICONE VOLUME MASCARA. Firma Pierre René z myślą o kobietach podążających za nowymi trendami stworzyła mascarę z innowacyjną plastikową szczoteczką ... (info)


Jartom - architektura industrialna przyjazna człowiekowi

Jartom - architektura industrialna przyjazna człowiekowi [14.01.2009] Kończy się era budynków wyglądających jak układy scalone zamontowane na płycie głównej komputera. Inwestorzy nie akceptują już niespójnych ze strukturą krajobrazu, prostopadłościennych budynków... (info)

Rodzina na swoim w analizie Metrohouse [14.01.2009] Specjaliści Metrohouse wraz z analitykami finansowymi Metrofinance przeprowadzili analizę dostępności mieszkań na rynku wtórnym wg wskaźnika wyznaczonego dla programu Rodzina na swoim... (info)


Jordan Advanced z nicią Jordan Expanding - dobrana para w walce z próchnicą

Jordan Advanced z nicią Jordan Expanding - dobrana para w walce z próchnicą [14.01.2009] Piękny uśmiech to nie tylko oznaka urody ale również przejaw zdrowia.Szczoteczkę i pastę do zębów znajdziemy w każdej łazience. Podejmując codzienną walkę z próchnicą i chorobami dziąseł sięgamy po ten duet co najmniej dwa razy na dobę... (info)


Wiceprezes na Nowy Rok

Wiceprezes na Nowy Rok [14.01.2009] Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami z dniem 1 stycznia 2009 r. skład Zarządu Lumeny został wzmocniony przez nową osobę. Funkcję Wiceprezesa Zarządu objął Stanisław Leszczyński, wcześniej związany z Hewlett-Packard Polska... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...