informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 14.01.2005 r.ilość opublikowanych tekstów: 10

Przydomowe zbiorniki na gaz płynny [14.01.2005] Przydomowe zbiorniki na gaz płynny (propan) są najczęściej instalowane, gdy nie ma odpowiedniej infrastruktury dla przyłącza gazu ziemnego lub są wysokie koszty jego podłączenia. Zalety takiej instalacji to: uniezależnienie się od zasilania zewnętrznego, możliwość zaplanowania wydatków na ogrzewanie, łatwa kontrola ilości gazu w zbiorniku oraz tankowanie wówczas, gdy posiadamy środki finansowe np. latem, kiedy ceny gazu są niższe (istnieje również możliwość zapłaty za tankowanie w ratach)... (info)

Telemetria - jak to działa [14.01.2005] Zastosowanie nowatorskiego systemu telemetrycznego pozwala elektronicznie monitorować poziom gazu płynnego w zbiornikach instalacji przydomowych i stacji autogazu. Do tej pory użytkownicy instalacji gazu płynnego musieli płacić za gaz bezpośrednio po dostawie, podczas gdy paliwo jest wykorzystywane, przez co najmniej kilka miesięcy... (info)

Bezpieczne napełnianie butli [14.01.2005] Spośród 12,5 miliona gospodarstw domowych w Polsce, ponad 4 miliony, mniej lub bardziej regularnie, używa gazu w butlach. W ramach domowych oszczędności użytkownicy często wymieniają butle na pozornie tańsze, nielegalnie napełniane przez rozlewnie do tego nie uprawnione. W trosce o bezpieczeństwo użytkowników Gaspol ostrzega przed napełnianiem butli w nielegalnych rozlewniach i na stacjach autogazu... (info)

Zastosowanie gazu - ciepła woda [14.01.2005] Typowym zastosowaniem gazu płynnego jest jego wykorzystanie do ogrzewania wody tak w domkach jednorodzinnych jak i przemyśle - do celów sanitarnych oraz do procesu technologicznego. Zaletami zastosowania tego paliwa są niewątpliwie niskie koszty inwestycji, łatwość i mała czasochłonność w obsłudze instalacji oraz ciągłość dostaw gazu... (info)

BUDMA 2005 Tematyka i lokalizacja [14.01.2005] BUDMA 2005 to ponad tysiąc wystawców z 25 krajów (zarówno pod względem liczby wystawiających się firm, jak i powierzchni ekspozycji, BUDMA 2005 porównywalna jest z targami sprzed roku). To zarówno światowe koncerny, jak też małe i średnie przedsiębiorstwa. To oferta, którą z pewnością warto poznać, bowiem wystawcy zapowiedzieli prezentację wielu rynkowych nowości... (info)

Pole do inwestowania - INVESTFIELD 2005 na targach BUDMA [14.01.2005] "Partnerstwo publiczno-prywatne w inwestycjach" oraz "Możliwości inwestycyjne i sposoby finansowania inwestycji" - to dwa bloki tematyczne Forum INVESTFIELD, nowej pozycji w programie wydarzeń Międzynarodowych Targów Poznańskich. Pierwsze Forum INVESTFIELD, przygotowywane we współpracy z firmą Proinvest, odbędzie się w ramach targów BUDMA 2005 - 26 i 27 stycznia. Forum INVESTFIELD to wykłady, panele dyskusyjne oraz prezentacje przykładów rozwiązań problemów, dające szerokie spojrzenie na zagadnienia, zarówno z punktu widzenia teoretyków, jak i praktyków, z kraju i zagranicy... (info)

Przemiany centrów europejskich miast - Targowe Spotkania z Architekturą - BUDMA 2005 [14.01.2005] Temat "Przemiany centrów europejskich miast" oraz udział architektów z Ukrainy, Niemiec, Wielkiej Brytanii i oczywiście z Polski - tak w skrócie zapowiadają się Targowe Spotkania z Architekturą targów BUDMA 2005. Konferencja odbędzie się 26 stycznia (środa) w pawilonie 5 (sala konferencyjna WTC) na terenie MTP. Początek o godzinie 10.30... (info)

Budujemy nowy dom - BudShow 2005 na targach BUDMA [14.01.2005] Po raz pierwszy w historii polskiego wystawiennictwa wystawcy i zwiedzający będą świadkami budowy jednorodzinnego domu modelowego na żywo, w czasie trwania targów BUDMA 2005 w dniach od 25 do 28 stycznia... (info)

BUDMA po raz czternasty - Budujemy platformę wzajemnej współpracy [14.01.2005] Jakie najnowsze produkty wprowadzają na polski rynek obecne na nim firmy, jak najlepiej wykorzystać możliwości, które daje członkostwo Polski w Unii Europejskiej, co należy wiedzieć, aby sprawnie prowadzić działalność w ramach sektora budowlanego - odpowiedzi na te i szereg innych pytań można z dobrym skutkiem szukać na targach BUDMA 2005... (info)

Budma 2005 - Wystawcy, Nowości, Wydarzenia [14.01.2005] Hasła, pod którymi prowadzona jest promocja BUDMY 2005, wskazują na główne aspekty targów. Pozwalają one zwiedzającym poznać najnowszą ofertę obecnych na polskim rynku budowlanym firm, w tym wiele interesujących nowości. Dają też możliwość dostępu do aktualnych informacji, których znajomość przyczynia się do efektywnego prowadzenia działalności gospodarczej... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...