informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 13.12.2010 r.ilość opublikowanych tekstów: 50


Obywatelski Plakat Polskiej Prezydencji w Radzie Unii Europejskiej

Obywatelski Plakat Polskiej Prezydencji w Radzie Unii Europejskiej [13.12.2010] Już 1 lipca 2011 roku Polska po raz pierwszy obejmie prezydencję w Radzie UE. To dla naszego kraju ważne wydarzenie przede wszystkim ze względu na odpowiedzialność i udział w sprawach, które dotyczą całego Kontynentu... (info)


Karty podarunkowe wciąż na topie!

Karty podarunkowe wciąż na topie! [13.12.2010] Pierwsze tygodnie grudnia to dla pracodawców chcących nagrodzić swoich pracowników przed świętami ostatni moment na podjęcie decyzji, w jaki sposób to zrobić... (info)


Konkurs Eurozagroda rozstrzygnięty

Konkurs Eurozagroda rozstrzygnięty [13.12.2010] 8 grudnia 2010r. w Warszawie wyłoniono zwycięzców drugiej edycji konkursu Eurozagroda. W ten sposób nagrodzono najlepsze projekty i realizacje w budownictwie zagrodowym na terenie Polski... (info)

Książka ekspertów House of Skills o pracy zespołowej w polskich organizacjach [13.12.2010] Do księgarń trafiła publikacja „Zespoły po Polsku” prezentująca, na przykładach prawdziwych zespołów działających w polskich organizacjach, współczesną wiedzę na temat pracy zespołowej w biznesie... (info)


Sanatorium Uzdrowiskowe Korona

Sanatorium Uzdrowiskowe Korona [13.12.2010] Na południu małopolski na wzgórzu skąd rozpościera się piękna panorama na rzekę Poprad, ruiny zamku oraz otaczające Muszynę góry usytuowane jest Sanatorium Uzdrowiskowe Korona, które zachęca nie tylko położeniem ale także licznymi atrakcjami turystycznymi... (info)


Wiedźma Korzenna i pierniki w Galerii Krakowskiej

Wiedźma Korzenna i pierniki w Galerii Krakowskiej [13.12.2010] Słodkie, ozdobne, pachnące i najczęściej przyprawiane miodem, cynamonem, imbirem, gałką muszkatołową lub anyżem. Takie właśnie są pierniki, które niezmiennie kojarzą nam się z nadchodzącymi Świętami Bożego Narodzenia... (info)


DAMCO - poszukujemy przewoźników

DAMCO - poszukujemy przewoźników [13.12.2010] Damco poszukuje przewoźników do współpracy. Damco jest częścią globalnego koncernu A.P. Moller – Maersk Group, która od ponad 20 lat dostarcza swoim Klientom rozwiązań w obszarze transportu, spedycji, frachtu morskiego i lotniczego... (info)


Nowe Euphorbium S na katar infekcyjny

Nowe Euphorbium S na katar infekcyjny [13.12.2010] Nowy aerozol Euphorbium S to lek, który nie tylko łagodzi objawy kataru i skraca jego przebieg, ale również działa na jego przyczynę oraz ma jeszcze jedną ogromną zaletę – regeneruje błonę śluzową nosa... (info)


Włodarczyk odebrał szarfę PZM

Włodarczyk odebrał szarfę PZM [13.12.2010] Bardzo dobra postawa Przemysława Włodarczyka w debiutanckim sezonie została nagrodzona. Gala PZM odbyła się w ubiegły weekend w Centrum Olimpijskim PKOL w Warszawie... (info)


Portal pracowników Kompanii Piwowarskiej wyróżniony na arenie międzynarodowej

Portal pracowników Kompanii Piwowarskiej wyróżniony na arenie międzynarodowej [13.12.2010] W KP wszyscy pracownicy mogą współtworzyć treści komunikatów wewnętrznych dzięki portalowi „Małe Piwo”. To nowatorskie rozwiązanie zostało zauważone i nagrodzone przez jury europejskiego konkursu European Excellence Awards 2010... (info)


Zadbaj o zdrowie dziecka zimą

Zadbaj o zdrowie dziecka zimą [13.12.2010] Sanki na osiedlowej górce, narty na stoku lub zimowe szaleństwo na kuligu. Zima to ogromna frajda dla najmłodszych. W jaki sposób zabezpieczyć dziecko przed chorobą? Oto poradnik, który pomoże Wam trzymać się ciepło i nie dać przeziębieniom... (info)


Miliarderzy z przypadku, czyli o tym, jak się robi pieniądze w Internecie

Miliarderzy z przypadku, czyli o tym, jak się robi pieniądze w Internecie [13.12.2010] Live Streaming spotkania z wybitnymi ludźmi biznesu i nie tylko biznesu na stronach serwisu audioteka.pl już 16.12.2010 o 19:30. Jak osiągnąć sukces na miarę Facebooka?.. (info)


Pięć kroków do bezpiecznego placu zabaw

Pięć kroków do bezpiecznego placu zabaw [13.12.2010] Jakie wymogi powinny zostać spełnione, aby plac zabaw był bezpieczny? W jaki sposób sprawdzić, czy miejsce zabaw nie zagraża zdrowiu lub życiu najmłodszych?.. (info)


Editio Family - Idealne cztery kąty dla czteroosobowej rodziny

Editio Family - Idealne cztery kąty dla czteroosobowej rodziny [13.12.2010] Niejeden z nas marzy o niewielkim, przytulnym domu położonym za miastem, wśród ciszy i zieleni, miejscu, gdzie można zrelaksować się po ciężkim dniu pracy i odpocząć w gronie najbliższych... (info)


Czego możesz wymagać od właściciela placu zabaw?

Czego możesz wymagać od właściciela placu zabaw? [13.12.2010] Jakie są obowiązki właściciela placu zabaw? Kto ponosi odpowiedzialność za wypadki, które mogą się tam zdarzyć? Mimo jesiennej pory kanał dziecięcy MiniMini nie ustaje w działaniach na rzecz poprawy bezpieczeństwa dzieci na placach zabaw... (info)


Rusza konkurs fotograficzny

Rusza konkurs fotograficzny "Zima w obiektywie" [13.12.2010] Ubieranie choinki, bitwa na śnieżki, kulig, pieczenie świątecznych pierniczków czy lepienie bałwana. Zima ma różne oblicza. MiniMini zachęca rodziców i ich dzieci do udziału w konkursie fotograficznym pod hasłem „Zima w obiektywie”... (info)


Bezpiecznie w samochodzie

Bezpiecznie w samochodzie [13.12.2010] Nawet najlepszy i najbardziej przewidujący kierowca nie ma wpływu na to, jak zachowają się inni użytkownicy dróg. Zatrważające statystyki donoszą, że w kolizjach, do których dochodzi na polskich drogach, co czwartą ofiarą jest dziecko... (info)


Effective PR dla Pilkington Polska

Effective PR dla Pilkington Polska [13.12.2010] Agencja Effective Public Relations pozyskała nowego klienta z branży budowlanej – producenta szkła Pilkington Polska. W ramach podpisanej umowy agencja prowadzi relacje z mediami oraz projekty komunikacyjne dotyczące zrównoważonego budownictwa... (info)


Ciepła ramka SGG Swisspacer

Ciepła ramka SGG Swisspacer [13.12.2010] Z obowiązkowego elementu szyb zespolonych, jakim jest ramka dystansowa, firma Saint-Gobain Glass uczyniła produkt estetyczny i wysoce użyteczny. Oto ciepła ramka SGG SWISSPACER... (info)

Nowe zamienniki do drukarek Brother od ActiveJet [13.12.2010] Od grudnia 2010 roku w ofercie ActiveJet dostępne są kompatybilne tusze do nowej serii drukarek „Do more” firmy Brother. Nowe modele tuszy ActiveJet zastępują serię Brother LC985... (info)


adidas Training Hardware już w Polsce

adidas Training Hardware już w Polsce [13.12.2010] Dobra wiadomość dla wszystkich miłośników treningu siłowego i marki adidas – polski dystrybutor sprzętu sportowego - firma Bacha Sport wprowadziła do swojej oferty serię znakomitych produktów idealnych do ćwiczeń siłowych: adidas Training Hardware... (info)


Firma Aastra wprowadza telefony IP współpracujące z Microsoft Lync Server 2010

Firma Aastra wprowadza telefony IP współpracujące z Microsoft Lync Server 2010 [13.12.2010] Firma Aastra wprowadza telefony IP współpracujące z Microsoft Lync Server 2010. Nowe modele rozszerzają możliwości łączności w zakresie UC oraz zapewniają łatwość wdrażania w przedsiębiorstwach.. (info)

Podsumowanie roku na rynku restauracji i pizzerii sieciowych [13.12.2010] Rok 2010 z perspektywy rynku restauracji i pizzerii sieciowych upłynął pod znakiem uruchamiania nowych konceptów oraz wychodzenia z problemów, które dotknęły branżę w związku ze spowolnieniem gospodarczym... (info)


Szczęśliwe Podwórka - pierwsza kampania społeczna na ekoplakacie

Szczęśliwe Podwórka - pierwsza kampania społeczna na ekoplakacie [13.12.2010] W listopadzie i grudniu na łódzkich nośnikach Cityboard Media prezentuje się kampania Szczęśliwe Podwórka organizowana przez Virako. To pierwsza kampania społeczna, do której propagowania wykorzystano ekoplakat – przyjazne środowisku podłoże do druku... (info)

Miss Polonia Internautów wybrana! [13.12.2010] Po raz pierwszy w historii konkursu Miss Polonia najpiękniejszą Polkę wybierali… internauci. Tytuł „Miss Polonia Internautów” zdobyła piękna Podlasianka, Rozalia Mancewicz.. (info)


SENTE eSystem gotowy do zmiany VAT-u

SENTE eSystem gotowy do zmiany VAT-u [13.12.2010] Firma SENTE Systemy Informatyczne przygotowała aktualizację własnego oprogramowania, w związku z planowanymi na 1. stycznia 2011 roku zmianami wysokości stawek podatku VAT... (info)

itelligence współpracuje z SANO [13.12.2010] Firma itelligence wspiera SANO w procesie dostosowywania systemu SAP ERP do nowych wymagań w zakresie podatku VAT. Projekt prowadzony jest przez dział Application Support w itelligence... (info)


Księga wyjątkowych pomysłów

Księga wyjątkowych pomysłów [13.12.2010] Szukasz prezentu? Nie wiesz, co podarować swoim bliskim w tym roku? Podpowiemy Ci, jednak zamiast ryby – gotowego rozwiązania, dostaniesz wędkę, czyli klucz do księgi pomysłów... (info)


Pisanie CV - od czego zacząć?

Pisanie CV - od czego zacząć? [13.12.2010] Pisząc CV należy pamiętać o najważniejszym zadaniu, jakie ma spełnić. Mianowicie przekonać pracodawcę lub rekrutera, że jesteśmy wartościową osobą i jesteśmy bardzo dobrym kandydatem na stanowisko, jakie właśnie jest do obsadzenia... (info)


Ciąża może być sexy!

Ciąża może być sexy! [13.12.2010] Sesje ciążowe - rodzinna pamiątka, sposób na pokochanie własnego ciała, a może idealny prezent dla przyszłej mamy? Psycholog dr Dorota Kobylińska i fotograf Piotr Gilarski piszą o zaletach ciążowych sesji zdjęciowych... (info)


RuckZuck poleca podłogi z V-fugą i System Megaloc

RuckZuck poleca podłogi z V-fugą i System Megaloc [13.12.2010] Chcesz, by Twoja podłoga przypominała podłogę z desek naturalnych, a jej montaż był jak najmniej czasochłonny? Eksperci RuckZuck, jednej z największych sieci sprzedaży podłóg i drzwi w Europie, podpowiadają najlepsze rozwiązania... (info)


Zestawy upominkowe Tonino Lamborghini znakomitym prezentem bożonarodzeniowym

Zestawy upominkowe Tonino Lamborghini znakomitym prezentem bożonarodzeniowym [13.12.2010] Firma Il Toro Polska – wyłączny dystrybutor na polskim rynku włoskiej marki Tonino Lamborghini – przygotował świąteczne zestawy upominkowe. Komplety te to idealny prezent bożonarodzeniowy dla wszystkich miłośników włoskiej kuchni... (info)

Sukces "Projektu Dizajn" [13.12.2010] W tym roku odbyła się już trzecia edycja "Projektu Dizajn" - przedsięwzięcia firmy ROCA Polska - kierowanego do architektów i projektantów wnętrz, za których organizację i nagłośnienie w mediach, odpowiada Agencja Reklamowa S4... (info)


Aromatyczne SPA w domowej łazience

Aromatyczne SPA w domowej łazience [13.12.2010] Mróz, brak słońca i coraz krótsze dni negatywnie wpływają na nasze samopoczucie. Stajemy się bardziej ospałe, częściej towarzyszy nam kiepski nastrój oraz uczucie zmęczenia. Jak temu zaradzić? Ratunkiem może być zorganizowanie SPA… we własnej łazience... (info)

Crown Square Najlepszym Projektem Biurowym Roku [13.12.2010] Firma Ghelamco Poland otrzymała wyróżnienie w prestiżowym konkursie Eurobuild Awards. Belgijska spółka zwyciężyła w kategorii Najlepszy Projekt Biurowy Roku, za który uznany został budynek Crown Square... (info)


Kolorowe święta z Tinti

Kolorowe święta z Tinti [13.12.2010] Zbliżają się Mikołajki i Gwiazdka. Zapewne niejeden rodzic zastanawia się, jaki prezent zrobić w tym roku swojemu maluchowi...Jeśli nasze dziecko uwielbia pluskać się w wodzie, lub wprost przeciwnie nie przepada za kąpielami,.. (info)


Niezbędni dobrzy fachowcy

Niezbędni dobrzy fachowcy [13.12.2010] Gdy nasz nowy dom prezentuje się już okazale, pozostaje nam urządzenie posesji. Aby była ona naprawdę ładna, konieczne jest wybrukowanie alejek i podjazdu. Do tego niezbędna jest dobra ekipa brukarska. Bywa, że wybór wcale nie jest taki prosty….. (info)

Rusza program lojalnościowy winiarni Superiore [13.12.2010] Superiore – winiarnia połączona ze sklepem winiarskim – uruchomiła program lojalnościowy dla swoich stałych klientów. Każdy, kto zakupi wyjątkowe trunki w kwocie do 150 złotych otrzyma rabat w wysokości 5%... (info)


Świąteczny teatr i warsztaty dla dzieci w RENOMIE!

Świąteczny teatr i warsztaty dla dzieci w RENOMIE! [13.12.2010] Spektakl w wykonaniu Kabaretu Młodego Widza Doroty Brzozowskiej oraz tworzenie ozdób choinkowych i własnoręczne dekorowanie bożonarodzeniowego drzewka – ostatni przedświąteczny weekend w RENOMIE będzie pełen atrakcji dla najmłodszych... (info)


Profesjonalny sprzęt TuffStuff już w Polsce

Profesjonalny sprzęt TuffStuff już w Polsce [13.12.2010] Profesjonalny sprzęt do wyposażenia siłowni marki TuffStuff jest dostępny od niedawna na polskim rynku. Dystrybutorem w Polsce została firma BACHA SPORT... (info)


Telefony IP Yealink z certyfikatem operatora easyCALL

Telefony IP Yealink z certyfikatem operatora easyCALL [13.12.2010] Telefony internetowe marki Yealink, dystrybuowane w Polsce przez firmę VoIPoint, uzyskały certyfikat zgodności z systemem, operatora VoIP, easyCALL. To kolejne potwierdzenie wydajności biznesowych telefonów IP Yealink, oferujących dźwięk w jakości HD... (info)


Pomysł na świąteczny prezent

Pomysł na świąteczny prezent [13.12.2010] Wybór odpowiedniego prezentu, który sprawi radość obdarowanemu, jest nie lada wyzwaniem. Bacardi-Martini Polska podpowiada jak rozwiązać ten przedświąteczny problem... (info)


more7 Polska rozbudowało swój system o nowy moduł - OfficeLauncher

more7 Polska rozbudowało swój system o nowy moduł - OfficeLauncher [13.12.2010] Firma more7 Polska Sp. z o.o. rozbudowała swój system o moduł jakim jest OfficeLauncher - narzędzie pozwalające na tworzenie dokumentów z poziomu przeglądarki internetowej w oparciu o dane zgromadzone w systemie... (info)

Weekend dla dwóch osób w Lizbonie nagrodą w konkursie SwiatObrazu.pl [13.12.2010] Poleć artykuł i... poleć na weekend do Lizbony to nowy, wyjątkowy konkurs-zabawa, którego zwycięzcy z osobami towarzyszącymi spędzą weekend w Lizbonie... (info)


DAMCO ekspertem w zarządzaniu gospodarką opakowań zwrotnych

DAMCO ekspertem w zarządzaniu gospodarką opakowań zwrotnych [13.12.2010] Podczas konferencji poświęconej „Zarządzaniu gospodarką opakowań zwrotnych”, zorganizowanej przez firmę MOVIDA, Damco (Part of the A.P.Moller – Maersk Group) prezentowało praktyki związane z kompleksową obsługą gospodarki opakowań zwrotnych... (info)

Koncert Roda Stewarta w Toruniu ma swoją oficjalną stronę. [13.12.2010] Pod adresem www.rodstewart.com.pl można odnaleźć wszystkie informacje dotyczące jedynego przyszłorocznego występu szkockiego wokalisty w Polsce. Rod Stewart zagra w Toruniu 11 czerwca 2011 roku... (info)

Naszym szefem jest Klient [13.12.2010] Niedawno ING Życie otrzymało tytuł najlepszego ubezpieczyciela według rankingu „Gazety Bankowej”. O nagrodzie oraz misji towarzystwa ubezpieczeniowego opowiada Jarosław Pytkowski, dyrektor oddziału ING Życie w Krakowie... (info)


Święta też są sexy!!

Święta też są sexy!! [13.12.2010] Świąteczny karp, rodzinna atmosfera i obdarowywanie najbliższych prezentami – to bez wątpienia jedne z najważniejszych cech świąt grudniowych, które pozwalają na spotkanie się z rodziną, oraz sprzyjają odprężeniu i relaksowi... (info)


Trwają rekolekcje Adwentowe u Ks. Sercanów w Lublinie - również online!

Trwają rekolekcje Adwentowe u Ks. Sercanów w Lublinie - również online! [13.12.2010] W dniu wczorajszym w Parafii pw. Dobrego Pasterza w Lublinie rozpoczęły się rekolekcje adwentowe, które prowadzi jeden z czołowych katechetów, ks. prof. Leszek Adamowicz z Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego... (info)


Smukła i metalowa nowość od Geniusa

Smukła i metalowa nowość od Geniusa [13.12.2010] Genius wprowadza do Polski nowy model klawiatury – LuxeMate i220, który dołączy do aktualnej oferty płaskich klawiatur multimedialnych. Nowość wyróżnia się metalową podstawą, dzięki której klawisze powinny być cichsze i bardziej czułe na nacisk... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...