informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 13.12.2007 r.ilość opublikowanych tekstów: 17


VITODENS 222-W - nowy kondensacyjny kocioł Viessmann

VITODENS 222-W - nowy kondensacyjny kocioł Viessmann [13.12.2007] Viessmann wprowadza do sprzedaży na Polskim rynku kolejną nowość. Jest to urządzenie pozwalające na komfortowe korzystanie z ciepłej wody użytkowej z wielu źródeł na raz. VITODENS 222-W to wysoko wydajny kocioł z zintegrowanym zasobnikiem warstwowym... (info)


Porównywarka i wyszukiwarka prezentów na gwiazdkę

Porównywarka i wyszukiwarka prezentów na gwiazdkę [13.12.2007] W listopadzie wystartowała nowa internetowa porównywarka cen, dostępna pod adresem www.okazje.info.pl. Serwis oferuje funkcje odnajdywania i porównywania cen wybranych produktów ze sklepów internetowych i tradycyjnych oraz… wyszukiwarkę świątecznych prezentów... (info)

Datera SA Liderem Innowacji 2007 [13.12.2007] Trójmiejska spółka Datera SA już po raz drugi zdobyła statuetkę „Pomorski Lider Innowacji”. Nagrodę przyznano za stworzony przez Daterę, a następnie uruchomiany na platformie FreecoNet pakiet usług dodanych, wykorzystujących technologię syntezy mowy... (info)

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 13.12.2007 [13.12.2007] Czwartkowa sesja na GPW zgodnie z oczekiwaniami rozpoczęła się od spadków. W ciągu dnia sytuacja zaczęła się pogarszać, a indeksy systematycznie zniżkowały. Największa przecena dotknęła indeksu WIG20, który zakończył dzień poniżej 3650 punktów... (info)

eTokeny firmy Aladdin zdobyły certyfikat sektora farmaceutycznego [13.12.2007] Międzynarodowe stowarzyszenie SAFE-BioPharma przyznało certyfikat produkowanym przez firmę Aladdin urządzeniom eToken, służącym do silnego uwierzytelniania... (info)


Sanyo – świąteczny pakiet full HD

Sanyo – świąteczny pakiet full HD [13.12.2007] Sanyo – świąteczny pakiet full HD – projektor Z2000 + kamera Xacti HD1000 Najnowszy projektor o rozdzielczości 1920x1080 oraz najmniejsza i najlżejsza kamera Xacti HD1000 w świątecznym pakiecie w detalicznej cenie 10.999 zł (z VAT)... (info)


Zapomnij o masce karnawałowej!

Zapomnij o masce karnawałowej! [13.12.2007] Wchodząc w nowy 2008 rok ważne jest by mieć doskonałe samopoczucie. Dlatego warto pomyśleć o wcześniejszych zabiegach pielęgnacyjnych. Nie chcesz chyba całego Sylwestra spędzić w masce karnawałowej!?.. (info)

Indygo Polska – „Lider Przedsiębiorczości 2007” partnerem Solemis [13.12.2007] Indygo Polska – „Lider Przedsiębiorczości 2007” został partnerem Solemis systemów klasy Business Intelligence (BI) i Business Performance Management (BPM).. (info)


Dynamiczna końcówka roku spółki JAS-FBG

Dynamiczna końcówka roku spółki JAS-FBG [13.12.2007] W ostatnich dniach listopada flota JAS-FBG S.A. zwiększyła się o 10 nowych MANów. Jest to pierwsza część kontaktu na długoterminowy wynajem ciągników, obejmującego łącznie 40 maszyn: wszystkie wyprodukowano w 2007, spełniają normy ekologiczne EURO 4... (info)


Dacholeum Tytan Professional – pewny dach nad głową

Dacholeum Tytan Professional – pewny dach nad głową [13.12.2007] Dacholeum Tytan Professional to kolejny produkt nowej, udoskonalonej generacji Abizoli. Preparat służący do renowacji dachów i wykonywania hydroizolacji typu lekkiego i średniego został zmodyfikowany kauczukiem syntetycznym z dodatkiem żywic... (info)


SigmaKalon Deco Polska – „Inwestor w Kapitał Ludzki'

SigmaKalon Deco Polska – „Inwestor w Kapitał Ludzki' [13.12.2007] Dnia 6 grudnia 2007 SigmaKalon Deco Polska otrzymała prestiżowy tytuł i Godło „Inwestor w Kapitał Ludzki”, przyznany w VI edycji Programu,będącego wynikiem inicjatywy Instytutu Zarządzania... (info)

Najpopularniejsze Vigory w 2007 roku [13.12.2007] DrayTek – producent sprzętu sieciowego i innowator technologii bezprzewodowej oraz VoIP – ogłosił ranking najlepiej sprzedających się urządzeń sieciowych w 2007 roku w Polsce... (info)

Nowe granice obszaru ograniczonego użytkowania dla lotniska Poznań-Krzesiny? [13.12.2007] Wojewoda Wielkopolski rozpatruje możliwość zmiany rozporządzenia dotyczącego obszaru ograniczonego użytkowania dla lotniska wojskowego Poznań-Krzesiny. Zmiana ma dostosować strefy do rzeczywistych warunków emisji hałasu... (info)


Wielkie poszukiwanie skarbów w Porcie Rumia

Wielkie poszukiwanie skarbów w Porcie Rumia [13.12.2007] Już w najbliższą sobotę 15 grudnia Port Rumia Centrum Handlowe Auchan zostanie opanowane przez piratów. Każdy, kto odwiedzi w tym dniu galerię, otrzyma piracką mapę prowadzącą do ukrytych skarbów. W zabawie do wygrania m.in. wycieczka o wartości 9 000 zł!.. (info)


Serwery zintegrowane wydajniejsze od tradycyjnych

Serwery zintegrowane wydajniejsze od tradycyjnych [13.12.2007] Zintegrowane serwery sieciowe gwarantują wydajniejszą i bardziej stabilną pracę niż urządzenia z dodatkowo instalowanym oprogramowaniem. Zwiększanie liczby komputerów w sieci nie wiąże się z koniecznością zakupu dodatkowych licencji... (info)


IFL 2007 - znamy zwycięzcę tegorocznej edycji zawodów!

IFL 2007 - znamy zwycięzcę tegorocznej edycji zawodów! [13.12.2007] W Warszawie w klubie Mirage odbyły się rozgrywki zamykające tegoroczną Niezależną Ligę Barmańską. Zawody zgromadziły dziesięciu zwycięzców Flair Ring, Flair Wave, Flair Baltics oraz zawodników, którzy zdobyli największą liczbę punktów... (info)


Czas na Święta, „czas” pod choinkę

Czas na Święta, „czas” pod choinkę [13.12.2007] Święta Bożego Narodzenia to dla Polaków najważniejszy, magiczny, a także najbogatszy w tradycje okres w roku. To także czas spełniania marzeń i obdarowywania najbliższych wyjątkowymi i wymarzonymi podarunkami... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...