informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 13.12.2005 r.ilość opublikowanych tekstów: 27

Dom Inwestycyjny BRE Banku S.A. tym razem w Łodzi [13.12.2005] W czwartek, 15.12.br., w Wyższej Szkole Studiów Międzynarodowych w Łodzi odbędą się warsztaty przeznaczone dla studentów... (info)

Merkury 2005 dla Orange [13.12.2005] Usługa Business Everywhere w Orange dla Firm otrzymała prestiżową nagrodę Indywidualność Rynku’2005.. (info)

Jubileusz Diesla - 100 milionów wtryskiwaczy Common Rail do samochodów osobowych [13.12.2005] Pod koniec roku Bosch wyprodukował stumilionowy egzemplarz wtryskiwacza Common Rail do silników Diesla w samochodach osobowych... (info)

Oferta dla wymagających - Wzmacniacze i głośniki serii Velocity Blaupunkta [13.12.2005] Seria Velocity Blaupunkta to propozycja dla użytkowników ceniących precyzję i czystość brzmienia oraz możliwość wydobycia z zestawów car audio ich maksymalnych parametrów... (info)

Samsung po raz pierwszy wśród 10 najlepszych firm na świecie pod względem zarządzania łańcuchem dostaw [13.12.2005] Agencja "AMR Research" opublikowała listę "Supply Chain Top 25" ("25 liderów łańcucha dostaw") na rok 2005, czyli ranking firm posiadających najbardziej wydajne i najsprawniejsze łańcuchy dostaw... (info)

Mikołaj, czyli na co Polacy wydadzą 7 miliardów złotych [13.12.2005] Niemal 9 na 10 Polaków zamierza w tym roku obdarować swoich najbliższych prezentami gwiazdkowymi. Przeciętny obywatel planuje wydać na ten cel średnio około 260 złotych - wynika z badania przeprowadzonego przez TNS OBOP... (info)

Gazela s silnikiem Steyr - teraz jeszcze taniej, czyli już od 35 900 [13.12.2005] Autotrading Polska Sp. z o.o. - importer dostawczych Gazeli, rozpoczął akcję wyprzedaży samochodów wyprodukowanych w 2005r... (info)

Oświadczenie Microsoft w sprawie decyzji Komisji ds. Konkurencji Republiki Korei [13.12.2005] Microsoft wydał oświadczenie w związku z decyzją Komisji ds. Konkurencji Republiki Korei (Korean Fair Trade Commission) w sprawie śledztwa, jakie zostało podjęte przeciwko firmie Microsoft. Koncern nie zgadza się z decyzją Komisji i uważa, że firma działała w pełnej zgodzie z prawem koreańskim... (info)

Darmowy słownik dla Microsoft Office 2003 już dzisiaj [13.12.2005] Microsoft udostępnił testową edycję pierwszego słownika dla Microsoft Office 2003. Produkt umożliwia wygodne tłumaczenie tekstu z języka polskiego na angielski oraz z angielskiego na polski, bezpośrednio w tworzonym dokumencie... (info)

URINAL - siła natury w walce z infekcjami dróg moczowych [13.12.2005] Co czwarta kobieta cierpi na dolegliwości związane z infekcjami dróg moczowych. Występują one u kobiet blisko ośmiokrotnie częściej niż u mężczyzn... (info)

Newcomer Special [13.12.2005] Oferta specjalna dla firm, które po raz pierwszy będą uczestniczyć w charakterze wystawcy w targach CeBIT 2006.. (info)

enova dostępna w internecie [13.12.2005] Od początku grudnia 2005 programy finansowo-księgowe enova dostępne są w wersji online na platformie Windows Server, którą uruchomiła firma Kaan-Usługi Internetowe - Autoryzowany Partner enova... (info)

Efektywność menedżerska czyli jak zyskać pozycję autentycznego lidera oraz sprawnie zarządzać czasem i zadaniami [13.12.2005] Największą wartością w firmie są jej pracownicy. Jednak stworzenie sprawnego zespołu, zespołu nie będącego przypadkowym zbiorem ludzi, lecz efektywnie działającą ekipą współpracujących i odpowiedzialnych pracowników stanowi trudne zadanie... (info)

Efektywne zarządzanie zespołem produkcyjnym [13.12.2005] Top Consulting zaprasza na seminarium "Efektywność menedżerska", które odbędzie się w Warszawie w dniach 23-24 marca 2006 r... (info)

Przedpremierowy odcinek CO TU JEST GRANE w iTVP [13.12.2005] Po raz pierwszy na internetowej antenie iTVP wyemitowany zostanie przedpremierowy odcinek "Co tu jest grane." .. (info)

Stan zawieszenia w iTVP [13.12.2005] 13 grudnia na internetowej antenie iTVP pojawiła się seria audycji poświęconych wspomnieniom z wprowadzenia stanu wojennego w Polsce. .. (info)

PR i relacje z mediami w sytuacjach kryzysowych w firmach farmaceutycznych [13.12.2005] Top Consulting zaprasza na Interaktywne warsztaty dla managerów firm farmaceutycznych pt. Public Relations i relacje z mediami w sytuacjach kryzysowych w firmach farmaceutycznych, ktore odbędzie się w Warszawie, w dniach 7-8 lutego 2006 r... (info)

Nowoczesne metody zarządzania ryzykiem kredytowym, finansowym i instrumentami pochodnymi [13.12.2005] Top Consultin i PRMIA przygotowały wspólnie projekt pt. Nowoczesne zarządzanie ryzykiem finansowym, kredytowym i instrumentami pochodnymi... (info)

Najwięcej stref numeracyjnych w IPFON [13.12.2005] Sieć IPFON powiększyła o 26 ilość obsługiwanych stref numeracyjnych i posiada obecnie numery telefoniczne z 37 stref. To najwięcej spośród wszystkich operatorów VoIP działających na rynku w Polsce... (info)

Polacy w finale 4x4 Eco-Challenge [13.12.2005] Polska ekipa wróciła z wyprawy samochodami terenowymi w głąb "Czarnego Lądu"... (info)

SkiOne.pl, pierwszy portal narciarski - przewodnik i oferta wyjazdów [13.12.2005] Portal SkiOne.pl, który połączył popularne serwisy zimowe - narty.Austria.pl, narty.Wlochy.pl, narty.Francja.pl, narty.Czechy.pl, narty.Slowacja.com.pl, narty.Bulgaria.pl i narty.Slowenia.info.pl - przygotował dla swoich klientów wyspecjalizowaną ofertę wypoczynku zimowego... (info)

Eksport czyli rozwój [13.12.2005] Wysokie miejsce w rankingu "Lider eksportu" Rzeczpospolitej potwierdza, że strategia kontaktów zagranicznych firmy Profim zmierza w dobrym kierunku... (info)

Silni wiele mogą udźwignąć... pod warunkiem, że ich ruchów nie krępuje ubranie [13.12.2005] Na szczęście włoska firma Anniluce od lat z powodzeniem projektuje stroje z myślą o osobach aktywnych... (info)

Pogubione drogi, zagubione cele (fragmenty szerszego opracowania z roku 1998) [13.12.2005] Okresowo wzmagające się dysputy osobistości z najwyższych szczebli władzy na temat ustroju państwa, reformy wielu obszarów życia, sposobów dochodzenia do dobrobytu ogółu, nieodmiennie nawiązują do zagadnienia decentralizacji i reformy samorządowej... (info)

Dyrektora na chwilę przyjmę [13.12.2005] "(...) III Konferencja Jakości w Administracji Publicznej, organizowana jest pod egidą szefów administracji publicznej krajów Unii Europejskiej. Po raz pierwszy polska administracja publiczna ma szansę zaprezentować swoje nowatorskie rozwiązania i sukcesy nie tylko na poziomie europejskim, ale również międzynarodowym. Liczna reprezentacja kraju (około 80 osób) jest dowodem na duże zainteresowanie polskich urzędników zagadnieniem jakości oraz silną motywacją do własnego doskonalenia się oraz przenoszenia najlepszych wzorców do rodzimych urzędów.(...)".. (info)

Projecta przedstawia SlimScreen XL [13.12.2005] Ręczny asortyment SlimScreen rozszerzony o ekran 244 cm.. (info)

Prezentacja Audi R10 na żywo w internecie [13.12.2005] Premiera nowego samochodu wyścigowego Audi w Paryżu, natomiast w internecie odbędzie się transmisja „na żywo” - na www.audi.de oraz www.audi.com.. (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...