informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 13.11.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 24

SGI Baltis rozpoczyna nowe inwestycje [13.11.2008] Firma SGI Baltis, specjalizująca się w budowie wysokiej jakości mieszkań, przystępuje do realizacji nowych inwestycji, które będą oddawane do użytku w perspektywie dwuletniej... (info)

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 13.11.2008 [13.11.2008] Fatalne dane z USA. W czwartek cudów na GPW nie było, po środowym kontrowersyjnym fixingu, indeksy rano powróciły poniżej wczorajszych minimów. Podaż przeważała na naszym parkiecie od początku sesji... (info)


Reynaers Polska Partnerem Biznesowym Twojej Firmy

Reynaers Polska Partnerem Biznesowym Twojej Firmy [13.11.2008] Siedziba firmy Reynaers Polska w Piasecznie pod Warszawą to jedno z niewielu miejsc w Polsce, w którym możliwe jest w pełni profesjonalne sprawdzenie koncepcyjnego rozwiązania architektonicznego już na wczesnym etapie projektu... (info)


Zmiany w Zarządzie Lumeny

Zmiany w Zarządzie Lumeny [13.11.2008] Rada Nadzorcza Lumeny 24.09.2008 podjęła uchwałę powołującą Jolantę Malak na Wiceprezesa Zarządu, zaś uchwałą z 14.10.2008 powołała Ewę Bomersbach-Skarżyńską na Członka Zarządu Spółki... (info)


Ubierz się od stóp do głów

Ubierz się od stóp do głów [13.11.2008] Masz trudność z wyborem najmodniejszej torebki najlepszych światowych producentów? Nie wiesz, jakie buty pasują do niej? A może poszukujesz rękawiczek lub portfela na prezent, który zadowoli gusta najbardziej wymagającej osoby?.. (info)

Tajemniczy klient w polskich kawiarniach [13.11.2008] Kawiarnie są jednym z najpopularniejszych miejsc spotkań. Przytulna atmosfera i unoszący się w powietrzu aromat świeżej kawy przyciągają klientów szukających, wolnego od gwaru i zgiełku, miejsca na rozmowę... (info)


Jotkel potwierdza certyfikat

Jotkel potwierdza certyfikat [13.11.2008] Produkcja w krotoszyńskim Jotkelu jest wciąż zgodna z najwyższymi standardami wprowadzonymi przez normy ISO. To właśnie potwierdzili audytorzy z Polskiego Rejestru Statków... (info)

FreecoNet dzwoni w telefonach Grandstream [13.11.2008] Datera SA – twórca platformy telefonii internetowej FreecoNet oraz Impet Computers Sp. z o.o. - wyłączny dystrybutor sprzętu Grandstream w Polsce, nawiązały współpracę w zakresie wspólnej promocji rozwiązań Grandstream w Polsce... (info)


iFusion nowa specjalistyczna spółka grupy One-2-One zwiększa zatrudnienie

iFusion nowa specjalistyczna spółka grupy One-2-One zwiększa zatrudnienie [13.11.2008] Obowiązki new business managera w agencji interaktywnej iFusion (grupa One-2-One) objęła Małgorzata Pieczyńska, która odpowiedzialna będzie za sprzedaż produktów interaktywnych oraz zarządzanie projektami web.. (info)


Hotele.Oceniacz.pl – internauci oceniają hotele

Hotele.Oceniacz.pl – internauci oceniają hotele [13.11.2008] Hotele.Oceniacz.pl to nowy serwis internetowy umożliwiający użytkownikom wymianę opinii i zdjęć na temat hoteli, w których spędzili lub zamierzają spędzić swój urlop... (info)


Dobry klimat z Mgiełką solankową Siła Serca

Dobry klimat z Mgiełką solankową Siła Serca [13.11.2008] Suche powietrze sprawia, że nasza skóra jest wysuszona i ściągnięta, nos zatkany i męczy nas suchy alergiczny kaszel. Aby temu zapobiec koniecznie trzeba nawilżać powietrze, wlewając do nawilżaczy Mgiełkę solankową Siła Serca... (info)


Powiew orientu w centrum Warszawy

Powiew orientu w centrum Warszawy [13.11.2008] Nowootwarta Akashia Sushi Restaurant to miejsce, którego nie można przegapić. Nowoczesne wnętrze, świetna lokalizacja i wyśmienita kuchnia oraz dyskretna, dobrze wyszkolona obsługa. Wszystkie te elementy spotykają się przy ul. Suwak 3 w Warszawie... (info)

Agencja B&W pomaga kobietom rzucić palenie. [13.11.2008] Wydawnictwo BETTERS powierzyło agencji Black&White przeprowadzenie działań z zakresu media relations swojej najnowszej książki „Prosta metoda jak skutecznie rzucić palenie – DLA KOBIET” Allena Carra... (info)


Lunch biznesowy z klasą

Lunch biznesowy z klasą [13.11.2008] Klasa miejsca, w którym jadamy świadczy zarówno o naszym guście i manierach. Jest jednak sytuacja, w której bezwzględnie nasz osobisty gust powinien ustąpić miejsca dobremu obyczajowi – to lunch biznesowy... (info)


Niewidoczne zawiasy okienne Invisso

Niewidoczne zawiasy okienne Invisso [13.11.2008] Jak sprawić, aby pomieszczenie, w którym mieszkamy było oryginalne i niepowtarzalne? Dobór mebli, koloru ścian i podłóg jest kluczowy, ale równie istotne są odpowiednie okna i ich wyposażenie... (info)

Ubisoft® przejmuje Massive Entertainment® [13.11.2008] Ubisoft ogłosił przejęcie - od Activision Blizzard - studia Massive Entertainment® z siedzibą w szwedzkim Malmö. W ramach umowy, własnością Ubisoft została także marka World In Conflict® obejmująca gry strategiczne... (info)


Pierwsze w Polsce certyfikowane okna antywłamaniowe

Pierwsze w Polsce certyfikowane okna antywłamaniowe [13.11.2008] Każdy z nas chciałby mieć zapewnione bezpieczeństwo w swoim domu. Staramy się o nie dbać i dokładać wszelkich starań, aby miejsce, w którym mieszkamy, było dla nas schronieniem i oazą spokoju... (info)

Integracja kamer analogowych i urządzeń IP w jeden system [13.11.2008] Na tegorocznych targach ALARM w Kielcach oprogramowanie, integrujące kamery analogowe i urządzenia IP w jeden system, zdobyło wyróżnienie. Targi odbyły się w dn. 5-6 listopada 2008... (info)


Szansa dla polskich menedżerów: METP zaprasza do Chin

Szansa dla polskich menedżerów: METP zaprasza do Chin [13.11.2008] Komisja Europejska oraz rząd Chin kontynuują program szkolenia dla menedżerów z krajów Unii Europejskiej i Chin (METP). Europejscy menadżerowie mają możliwość stać się ekspertami chińskiego rynku Termin składania wniosków mija 4 stycznia 2009.. (info)


Jesienne Zakupy!!!

Jesienne Zakupy!!! [13.11.2008] Jesień - urzeka barwami oraz intensywnością kontrastów, niestety także zasmuca - zapłakanym niebem i przenikliwym chłodem. Samanta, producent ekskluzywnej bielizny, w listopadowe, smutne dni zaprasza na zakupy, inspirowane jesienną zmiennością nastrojów... (info)


Bliskie spotkanie z firmą Jaga

Bliskie spotkanie z firmą Jaga [13.11.2008] 4 grudnia w Warszawie odbędzie się seminarium organizowane przez firmy Jaga i ANB w ramach programu Jaga Experience Wold Tour 2008-2009. Podczas spotkania zaprezentowane zostaną m.in. nowe grzejniki marki Jaga... (info)


Aukcja na rzecz Fundacji „Mimo wszystko”

Aukcja na rzecz Fundacji „Mimo wszystko” [13.11.2008] Kolejny raz Wirtualna Polska organizuje aukcję charytatywną na rzecz Fundacji Anny Dymnej „Mimo wszystko”. Tym razem licytować można atłasową suknię zaprojektowaną i uszytą przez Teresę Rosati... (info)


Trane zaprasza na kolejne szkolenie z zakresu HVAC

Trane zaprasza na kolejne szkolenie z zakresu HVAC [13.11.2008] Trane, światowy lider w dziedzinie chłodnictwa i klimatyzacji, zaprasza na kolejne, bezpłatne szkolenie poświęcone tym razem planom serwisowym i roli, jaką odgrywają w utrzymaniu wysokiej wydajności systemów HVAC... (info)


BenQ MP523 – nowy rozdział w konstrukcji projektorów dla MSP i edukacji

BenQ MP523 – nowy rozdział w konstrukcji projektorów dla MSP i edukacji [13.11.2008] Jasność 2000 ANSI lumenów, wysoki kontrast 1600:1, rozdzielczość podstawowa XGA (1024x768)Sugerowana cena detaliczna 1839 zł (z VAT), dostępny w Polsce na przełomie listopada i grudnia br... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...