informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 13.11.2007 r.ilość opublikowanych tekstów: 12

Architektura według Barkow Leibinger [13.11.2007] Biuro architektoniczne Barkow Leibinger zostało założone w 1993r. w Berlinie przez Amerykanina Franka Barkowa oraz Niemkę Regine Leibinger - dwójkę wybitnych architektów... (info)

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 13.11.2007 [13.11.2007] Wzrosty w końcu powróciły na GPW. Po serii spadków dzień przyniósł inwestorom długo oczekiwane odbicie. Na giełdzie w Warszawie od początku dnia przeważali kupujący... (info)


Bezpiecznie w biurze?

Bezpiecznie w biurze? [13.11.2007] W wielu sferach naszego życia bezpieczeństwo jest priorytetowe, czy jednak myślimy o nim w miejscu pracy? Na co warto zwrócić uwagę mając na względzie swoje bezpieczeństwo?... (info)


Bacardi B-Live wraca do Wrocławia!

Bacardi B-Live wraca do Wrocławia! [13.11.2007] Bacardi zaprasza wszystkich wielbicieli klubowych dźwięków do Studia P1 we Wrocławiu. To już druga wizyta nietoperza w tym mieście. Po emocjonującej i pełnej atrakcji imprezie w klubie Novocaina, Bacardi B-Live odwiedzi kolejny modny, wrocławski lokal... (info)


Odbiorniki GPS marki Qstarz w ofercie AJM Electronics

Odbiorniki GPS marki Qstarz w ofercie AJM Electronics [13.11.2007] Warszawa, 13 listopada 2007: AJM Electronics wprowadził do oferty urządzenia GPS znanej już na rynku polskim i cieszącej się uznaniem klientów marki QSTARZ... (info)


Budowlana hossa trwa – nowe rynki, nowe inwestycje

Budowlana hossa trwa – nowe rynki, nowe inwestycje [13.11.2007] Zyskowny interes, jaki stanowią inwestycje w nieruchomości to, zdawać by się mogło, studnia bez dna, z której inwestorzy bez opamiętania mogą czerpać profity... (info)

XII Festiwal Języka Angielskiego w Szczecinie [13.11.2007] W dniach 20-23 listopada w Liceum i Gimnazjum Językowym Sapientia w Szczecinie odbędzie się Festiwal Języka Angielskiego i Kultury Krajów Anglojęzycznych... (info)


Jesienne wieczory z MacCoffee Strong 3 w 1

Jesienne wieczory z MacCoffee Strong 3 w 1 [13.11.2007] Jesień w pełni. Coraz więcej czasu spędzamy w domu, a długie wieczory stają się pretekstem do licznych spotkań z przyjaciółmi. Domowa atmosfera to przede wszystkim dobra kawa, której nie może zabraknąć w naszej kuchni... (info)

Konferencja Oracle OpenWorld 2007 otwarta [13.11.2007] Korporacja Oracle informuje, że rozpoczęła się doroczna konferencja Oracle OpenWorld, na której zarejestrowało się ponad 42 tysiące uczestników. Konferencja trwa od niedzieli 11 listopada do czwartku 15 listopada 2007 w Centrum Moscone... (info)

Ucywilizujmy rynek samochodowych części zamiennych! [13.11.2007] Organizacje działające w branży motoryzacyjnej coraz głośniej sprzeciwiają się temu, co dzieje się w „szarej strefie” sprzedaży części motoryzacyjnych.Szacuje się, że łączna wartość obrotów wszystkich giełd w Polsce może sięgać nawet 2 miliardów złotych... (info)

Caldetrin na „cichego złodzieja” [13.11.2007] Działa podstępnie i często rozwija się bez żadnych objawów. To dlatego mówi się o niej „cichy złodziej”. Wprawdzie częściej atakuje kobiety, ale nie omija też mężczyzn. Osteoporoza, bo o tej chorobie tu mowa, wielu ludziom mocno skomplikowała życie... (info)

Opiniarka.pl - nowa jakość w e-commerce [13.11.2007] Ruszyła Opiniarka.pl - platforma porównująca opinie o produktach dostępnych w sklepach internetowych. Autorem tego rozwiązania jest AMP Media, agencja specjalizująca się w działaniach e-commerce... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...