informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 13.11.2005 r.ilość opublikowanych tekstów: 10

Nowe komputery kieszonkowe do zastosowań profesjonalnych i domowych [13.11.2005] Fujitsu Siemens Computers wprowadza komputery kieszonkowe Pocket LOOX N z wbudowanym odbiornikiem GPS... (info)

Mały w wielkim stylu: nowy LIFEBOOK P7120 [13.11.2005] Unikalne rozwiązanie EcoButton firmy Fujitsu Siemens Computers wydłuża czas pracy akumulatorów.. (info)

Zmiana wysokości prowizji za rachunki TP płacone w placówkach Poczty Polskiej [13.11.2005] Od 1 stycznia 2006 r. Telekomunikacja Polska, na podstawie porozumienia zawartego z Pocztą Polską, nie będzie już dopłacać do prowizji pobieranej w urzędach pocztowych przy opłacaniu rachunków TP. Oznacza to, że od nowego roku Klienci TP zapłacą stawkę ustaloną przez Pocztę... (info)

Forum Odpowiedzialnego Biznesu wyróżniło Telefon do Mamy i Akademię Przedsiębiorczości TP [13.11.2005] Telefon do Mamy i Akademia Przedsiębiorczości to dwa projekty Telekomunikacji Polskiej, które znalazły się na liście wyróżnionych 35 Dobrych Praktyk Forum Odpowiedzialnego Biznesu (FOB)... (info)

Neostrada tp tańsza z wybranymi planami telefonicznymi [13.11.2005] Nawet 50 zł miesięcznie zaoszczędzą Klienci Telekomunikacji Polskiej dzięki ofercie jednoczesnego korzystania z neostrady tp i z planu telefonicznego darmowe wieczory i weekendy lub planu darmowe weekendy. Ponadto TP wprowadziła nowy pakiet internetowy non-stop, który za stałą cenę pozwala przez całą dobę surfować w sieci... (info)

Wakacje.pl w Olsztynie - przez Internet i tradycyjnie [13.11.2005] Portal Turystyczny Wakacje.pl uruchomił kolejny punkt sprzedaży bezpośredniej... (info)

Konkurs NetSprint.pl - Szukaj i wygrywaj [13.11.2005] Wyszukiwarka NetSprint.pl rozpoczęła konkurs dla swoich użytkowników. Do wygrania jest ponad 2500 bardzo atrakcyjnych nagród. Konkurs potrwa przez 7 tygodni do 18 grudnia 2005 roku... (info)

Kolejne serwisy internetowe programów TVP [13.11.2005] W piątek, 4 listopada Telewizja Polska uruchomiła kolejne serwisy internetowe. Nowe strony otrzymały 3 programy: popularna audycja dla dzieci "Domisie", nowy show "Załóż się", a także niedzielny program TVP1 "Między ziemią a niebem"... (info)

Trwają Zakłady Specjalne na rzecz dzieci w hospicjach [13.11.2005] Totalizator Sportowy informuje, że trwa kolejna edycja gry Zakłady Specjalne. Zysk przeznaczony zostanie na rzecz dzieci przebywających w polskich hospicjach... (info)

TVP wiarygodnym źródłem informacji w czasie kampanii wyborczych [13.11.2005] TVP w rzetelny sposób prezentowała II turę kampanii prezydenckiej uważa 58 proc. widzów - wynika z sondaży przeprowadzonych między 26 a 28 października br. na zlecenie TVP S.A, przez TNS OBOP... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...