informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 13.10.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 30

Powitaj jesień z Kupcem Poznańskim [13.10.2008] Tegoroczne lato opuściło nam bardzo szybko. Zachmurzone niebo, deszcze i niskie temperatury nie wpływają na nas zbyt pozytywnie. Na szczęście słoneczny i pogodny nastrój panuje w kolekcji jesienno-zimowej, którą znaleźć można w sklepach Kupca Poznańskiego!.. (info)

Ponetex Logistics dla Wyższej Szkoły Logistyki [13.10.2008] Ponetex Logistics, znany na rynku operator logistyczny z Wielkopolski, podjął kolejne wyzwanie. Współpraca, jaką nawiązał z poznańską Wyższą Szkołą Logistyki (WSL), przysienie niewymierne korzyści przede wszystkim studentom tej Szkoły... (info)

NETMEDIA S.A. gotowa jest kupić bilet lotniczy dla Prezydenta lub Premiera [13.10.2008] Netmedia, spółka z branży e-commerce notowana na giełdzie, właściciel m.in. portalu biletylotnicze.com.pl chce ufundować bilet dla Premiera lub Prezydenta na szczyt Rady Europy... (info)


Najlepsze Wnętrze kujawsko-pomorskiego w bydgoskim Focus Parku

Najlepsze Wnętrze kujawsko-pomorskiego w bydgoskim Focus Parku [13.10.2008] Nagrodę główną w konkursie Wnętrze Roku 2008 Pomorza i Kujaw , w kategorii Wnętrze Handlowo- Rozrywkowe otrzymała firma Parkridge Retail Development i jej bydgoska inwestycja- galeria rozrywkowo-handlowa Focus Park... (info)

Co możesz kupić zarabiając średnią krajową? [13.10.2008] Metrohouse i Metrofinance przygotowały wspólnie opracowanie wskazujące, na jakie produkty na wtórnym rynku mieszkaniowym mogą liczyć osoby zarabiające przeciętne wynagrodzenie podawane przez GUS... (info)

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 13.10.2008 [13.10.2008] Inwestorzy poznali kolejny plan ratunkowy. Po fatalnym zakończeniu ubiegłego tygodnia inwestorzy oczekiwali, że weekend przyniesie przełomowe decyzje, które pomogą w stabilizacji globalnych rynków finansowych... (info)

Sprzedaż Certyfikatów Inwestycyjnych Investor FIZ [13.10.2008] Od 7 października 2008 r. trwa publiczna subskrypcja Certyfikatów Inwestycyjnych funduszu Investor FIZ zarządzanego przez Investors Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych SA... (info)


Czy makaron, ziemniaki, ryż i chleb tuczą???

Czy makaron, ziemniaki, ryż i chleb tuczą??? [13.10.2008] Nasze kulinarne przyzwyczajenia sprawiają, że mimo chęci podjęcia diety,ciężko zrezygnować z ulubionego chleba,ziemniaków lub innych tuczących produktów skrobiowych.I bardzo dobrze,bo nie trzeba odmawiać sobie tego co najlepsze pod warunkiem,że mamy Fabacum... (info)


Co myślą Inwestorzy? Inwestorzy widzą przewagę złota

Co myślą Inwestorzy? Inwestorzy widzą przewagę złota [13.10.2008] W sytuacjach kryzysowych ludzie poszukują nowych miejsc akumulacji kapitału. Jeżeli prawie codziennie indeksy spadają po kilka, a niektóre o kilkanaście procent, upada wiara w rynki finansowe. A na jej odbudowanie trzeba będzie poczekać kilka lat... (info)


Na grzyby i ryby do Blekinge

Na grzyby i ryby do Blekinge [13.10.2008] W październiku w Blekinge (południowa Szwecja) można w słoneczne dni, wybrać się na spacery po lesie, które zaowocują wybornymi przetworami w Twojej spiżarce. Zabierz rodzinę, uzbrójcie się tylko w wygodne buty... (info)


Modna łazienka

Modna łazienka [13.10.2008] Łazienka to miejsce, w którym zaczynamy i kończymy każdy dzień. Na ostateczny wygląd łazienki wpływa wzornictwo zamontowanych w niej urządzeń łazienkowych. Dlatego ich wybór powinien być przemyślany, zgodny z naszym gustem oraz obowiązującymi trendami... (info)


Konferencja

Konferencja "Milenijne Cele Kultury?" [13.10.2008] Stowarzyszenie Willa Decjusza zaprasza na międzynarodową konferencję „Milenijne Cele Kultury?” oraz ceremonię wręczenia Nagrody im. Sergio Vieira de Mello Termin: 16-17 października 2008 Miejsce: Willa Decjusza, Kraków, ul. 28 lipca 17 A.. (info)


CIRIO – bio pomidory

CIRIO – bio pomidory [13.10.2008] Od prawie 150 lat włoska marka CIRIO dostarcza nam pomidorowych specjałów. Tym razem wychodząc naprzeciw ekologii i chcąc pozostać w zgodzie z naturą stworzyła linie bio produktów nie naruszonych żadną niezdrową ingerencją... (info)


Ogrzej się z Gejzerem

Ogrzej się z Gejzerem [13.10.2008] Właściciele hal, magazynów, obiektów przemysłowych oraz warsztatów wiedzą najlepiej, jak problematyczne może być ogrzanie i wentylacja dużych powierzchni... (info)


Profile o podwyższonych parametrach izolacyjności – klasa HI

Profile o podwyższonych parametrach izolacyjności – klasa HI [13.10.2008] Zrównoważona architektura i praca nad rozwiązaniami efektywnymi energetycznie to priorytety firmy Reynaers Aluminium. Reynaers opracował energooszczędne rozwiązania HI (high insulation), minimalizujące koszty ogrzewania budynku i straty ciepła na zewnątrz... (info)


Benecol dla Siły Serca

Benecol dla Siły Serca [13.10.2008] Fundacja Rozwoju Kardiochirurgii w Zabrzu nawiązała współpracę z nowym partnerem, jest nim firma Raisio Polska Foods, producent margaryny Benecol. Raisio ma wspierać Fundację w jej statutowych działaniach a także włączyć się w projekt „Siła Serca”... (info)


Świdnicka jesienna spiżarnia

Świdnicka jesienna spiżarnia [13.10.2008] Co zrobić, gdy z niezapowiedzianą wizytą przyszli goście albo gdy zapomniałaś zrobić obiadowych zakupów? Sięgnij do spiżarni po produkty Świdnicki i wyczaruj z ich pomocą szybkie, smakowite danie... (info)


Otwarcie nowego salonu RuckZuck na Podkarpaciu

Otwarcie nowego salonu RuckZuck na Podkarpaciu [13.10.2008] Mieszkańcy Podkarpacia mają do dyspozycji już siedem salonów RuckZuck. Niedawno rozpoczął sprzedaż dyskont w Mielcu, a już 27 września została uruchomiona placówka w Przemyślu... (info)


Duże inwestycje to nie jedyny warunek sukcesu firmy

Duże inwestycje to nie jedyny warunek sukcesu firmy [13.10.2008] Rosnąca popularność branży outdoor powoduje, że producenci odzieży i sprzętu turystycznego notują ciągły wzrost obrotów. Każdego roku zwiększa się liczba sklepów, inwestycji i sprzedanych produktów... (info)

Początek współpracy Nordea Banku i Galposter [13.10.2008] Galposter zakończył realizację pierwszych dziesięciu placówek Nordea Banku. Jest to początek współpracy pomiędzy Nordea Bank a Galposter. Wkrótce powstaną kolejne placówki... (info)


Veracomp z I.R.I.S. tworzy cyfrowy obieg dokumentów

Veracomp z I.R.I.S. tworzy cyfrowy obieg dokumentów [13.10.2008] Veracomp SA - specjalizowany dystrybutor rozwiązań teleinformatycznych - poszerzył ofertę cyfrowego obiegu dokumentów o rozwiązania firmy I.R.I.S. - jednego ze światowych liderów w dziedzinie inteligentnego przetwarzania oraz zarządzania dokumentami... (info)


Na grzyby do… łazienki?

Na grzyby do… łazienki? [13.10.2008] Jesień to czas grzybobrania. Z pewnością jest to bardzo przyjemna czynność pod warunkiem, że na grzyby wybieramy się do lasu, a nie do własnej łazienki... (info)

Komentarz Expandera: Giełdy jeszcze nie sięgnęły dna (13.10.2008) [13.10.2008] Diagnoza sytuacji na rynkach finansowych: Znakiem obecnych giełdowych czasów jest to, że inwestorzy cieszą się tym, że spadki w Ameryce wynoszą 1%, a nie więcej. W takich kategoriach trzeba odbierać piątkową sesję... (info)


Bonusy wspierające naukę języków

Bonusy wspierające naukę języków [13.10.2008] Osoby chcące uczyć się języków obcych mogą wybierać spośród szerokiej gamy ofert szkół językowych działających na polskim rynku. Ogólnopolskie szkoły kuszą słuchaczy bonusami i rabatami... (info)


Moda na energooszczędność

Moda na energooszczędność [13.10.2008] Zwiększające się zużycie energii na całym świecie oraz wyczerpywanie surowców naturalnych skutkują podwyżkami cen gazu, węgla czy ropy. Dlatego też coraz bardziej popularnie stają się energooszczędne rozwiązania stosowane w domach... (info)


Komfort i wygoda w pięknej okolicy

Komfort i wygoda w pięknej okolicy [13.10.2008] Miłosna Park to kolejna inwestycja realizowana przez Home Invest Sp. z o.o. W Starej Miłośnie, przy ulicy Mazowieckiej 20 powstanie nowoczesny budynek, w którym przewidzianych zostało 117 mieszkań. Zamieszkać w nich mogą zarówno single jak i rodziny z dziećmi... (info)


PortProtector – skuteczna ochrona przed wyciekiem danych.

PortProtector – skuteczna ochrona przed wyciekiem danych. [13.10.2008] Utimaco Safeware AG wprowadza do oferty SafeGuard PortProtector 3.30 – oprogramowanie, które daje menedżerom IT i administratorom bezpieczeństwa wgląd w wymianę plików i pełną informację o tym gdzie i do kogo transferowane są informacje wymagające ochrony... (info)

Komunikacja zunifikowana obniża zużycie energii i koszty działalności firmy [13.10.2008] Według badań amerykańskiego magazynu Business Management, wdrożenie systemu IP w firmie posiadającej kilka oddziałów i korzystającej z pracowników zdalnych może obniżyć zużycie energii nawet o 38% w zależności od konfiguracji oprogramowania... (info)

Hałas wygrywa w walce o jakość użytkowania budynków [13.10.2008] W jaki sposób hałas zwycięża w walce o polepszenie jakości życia i jakości obiektów budowlanych realizowanych w Polsce? Dlaczego charakterystyka akustyczna budynku poprawiłaby komfort życia?.. (info)

Po prostu trzeba umieć szukać: obszar poszukiwania w TimoCom TRUCK & CARGO! [13.10.2008] Początek jesieni był dla branży transportowej wstępem do wyjątkowo udanych przedsięwzięć, wliczając w to niewątpliwie targi IAA - pojazdy użytkowe, które odbywały się w dniach 25.09 02.10.2008 r. w Hanowerze, oferujące ważne dla branży nowości... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...