informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 13.10.2005 r.ilość opublikowanych tekstów: 6

Nowe oferty w Orange dla Firm - Nielimitowane Rozmowy w Orange i Oferta bez Telefonu [13.10.2005] Od 12 października w Orange dla Firm dostępna jest specjalna promocja dla nowych klientów biznesowych: Nielimitowane Rozmowy w Orange... (info)

Prestigio Nobile 1550: Idealny komputer dla biznesmena w podróży [13.10.2005] Niewielka waga, długi czas pracy baterii, atrakcyjny wygląd zewnętrzny. W taki oto sposób możemy krótko scharakteryzować nowy, 15-to calowy notebook klasy Prestigio Nobile... (info)

Ponad 7 000 szkół z całej Polski zostało objętych programem Bezpieczna szkoła z PZU [13.10.2005] 7054 szkół podstawowych i gimnazjów z całej Polski zgłosiło się do Programu „Bezpieczna szkoła z PZU”, który ma na celu edukację uczniów w zakresie bezpiecznego uczestnictwa w ruchu drogowym i w rezultacie zmniejszenie liczby wypadków z udziałem dzieci... (info)

Badania Trend Micro: spyware w firmach [13.10.2005] Oprogramowanie szpiegowskie groźniejsze od spamu. Wyniki badań Trend Micro... (info)

Na sztorc i w szeregu [13.10.2005] Rączka prysznicowa, pokrętła sterujące przepływem wody, wylewka ustawione w grzecznym rządku na brzegu wanny - to najkrótsza charakterystyka baterii sztorcowych, czyli stojących... (info)

Pierścionki zaręczynowe - dlaczego najlepiej z diamentami? [13.10.2005] Diamenty są nie tylko najwyżej cenionymi kamieniami szlachetnymi o niepowtarzalnym połysku, a przez to bardzo drogimi, ale to również najtwardszy istniejący na Ziemi minerał... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...