informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 13.09.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 18

93% pracodawców w Polsce aktywnie rekrutuje specjalistów i menedżerów [13.09.2008] Wyniki międzynarodowego badania „The Global Snapshot” przeprowadzonego przez firmę Antal International wskazują, że 93% przedsiębiorstw w Polsce aktywnie szuka pracowników na stanowiska specjalistyczne i menedżerskie średniego i wyższego szczebla... (info)

Iridium 9505a [13.09.2008] Telefon satelitarny IRIDIUM 9505A cechuje się małymi rozmiarami i odpornością na zanieczyszczenia. Jest to nowy produkt na rynku wprowadzony przez TS2 Technologie Satelitarne... (info)

Najmniejszy telefon satelitarny Thuraya SO-2510 [13.09.2008] Firma TS2 Technologie Satelitarne wprowadza do oferty nowy model aparatu satelitarnego SO-2510. Jest to najmniejszy telefon nowej generacji arabskiego operatora Thuraya... (info)

Telefon satelitarny Thuraya SG-2520 [13.09.2008] Firma TS2 Technologie Satelitarne wprowadza do oferty nowy model aparatu satelitarnego SG-2520. Jest to jeden z najmniejszych telefonów nowej generacji arabskiego operatora Thuraya... (info)

Telefon satelitarny dla prezydenta Kaczyńskiego [13.09.2008] W samolocie prezydenta Lecha Kaczyńskiego zostanie zainstalowany telefon satelitarny. Telefon ma wyeliminować takie sytuacje, jak w przypadku katastrofy CASY, kiedy prezydent został poinformowany o tragedii zbyt późno... (info)

EUTELSAT rozszerza sieć dystrybucyjną usługi TOOWAY [13.09.2008] Eutelsat Communications podpisuje kolejne umowy na dystrybucję szerokopasmowej usługi satelitarnej Tooway™ na obszarze całej Europy. Realizacją kontraktów zajmie się spółka Skylogic - jednostka Eutelsat odpowiedzialna za usługi szerokopasmowe... (info)


TS2 Technologie Satelitarne wprowadza na polski rynek ThurayaIP

TS2 Technologie Satelitarne wprowadza na polski rynek ThurayaIP [13.09.2008] ThurayaIP to stały dostęp do Internetu, nawet w najdalszych zakątkach w ponad 120 krajach na świecie. Modem oferuje połączenia z Internetem poprzez mały, lekki i zaawansowany technologicznie terminal satelitarny... (info)

System Thuraya Marine [13.09.2008] Nowy system Thuraya Marine to transmisja głosu i danych o prędkości do 60 kbps, Email, Fax i SMS w całym obszarze zasięgu systemu Thuraya. Łatwy w instalacji, prosty w obsłudze i wygodny... (info)

Internet globalny BGAN 9201 [13.09.2008] Firma TS2 Technologie Satelitarne z Warszawy wprowadza na polski rynek nowy modem satelitarny Hughes 9201 pracujący w globalnej sieci satelitarnej Inmarsat. Jest to jeden z najszybszych terminali mobilnych... (info)


Ekspedycja na najwyższą skalną iglicę świata - TRANGO TOWER

Ekspedycja na najwyższą skalną iglicę świata - TRANGO TOWER [13.09.2008] 26 sierpnia 2008 r. w Karakorum rusza znany team alpinistów Eliza Kubarska i David Kaszlikowski. Nazywana Bezimienną Wieżą, Trango jest jedną z najpiękniejszych i najwyższych igieł skalnych na świecie... (info)


Żaglowozem przez pustynię Gobi

Żaglowozem przez pustynię Gobi [13.09.2008] Uczestnicy wspieranej przez firmę TS2 Technologie Satelitarne wyprawy GOBI 2008 są już w Ułan Bator. Powtórzyli pionierski wyczyn Polaków w 30 rocznicę pionierskiej ekspedyci.. (info)

Internet SES Astra dla polskich użytkowników [13.09.2008] Operator satelitarny SES Astra zapowiedział wprowadzenie na polski rynek taniej usługi dostępu do Internetu przez satelitę. Operator chce dotrzeć z Internetem do 2 mln gospodarstw domowych znajdujących się poza zasięgiem stacjonarnej sieci telekomunikacyjnej... (info)

ThurayaLocate [13.09.2008] Firma TS2 Technologie Satelitarne informuje o nowej usłudze lokalizacyjnej ThurayaLocate dla użytkowników telefonów satelitarnych. Jest ona przeznaczona dla wszystkich, którzy chcą, aby informacje o ich obecnym położeniu były dostępne dla wybranej grupy osób... (info)


Projekt TS2 Technologie Satelitarne dla Armii Amerykańskiej w Afganistanie

Projekt TS2 Technologie Satelitarne dla Armii Amerykańskiej w Afganistanie [13.09.2008] Firma TS2 Technologie Satelitarne przygotowała już dokumenty przetargowe dla JCC-I/A i projekt sieci satelitarnej w nowych bazach marines w Afganistanie... (info)

Thales Alenia Space wybuduje nowego satelitę na rynek afrykański [13.09.2008] Projekt zamawia operator RASCOMSTAR-QAF, który zamierza inwestować w nowe usługi telekomunikacyjne na obszarze całego kontynentu afrykańskiego. RASCOM-QAF1R to nazwa satelity, który zwiększy przepustowość oferowanych łączy... (info)


Wskazówki dotyczące jazdy w terenie.

Wskazówki dotyczące jazdy w terenie. [13.09.2008] Aby zwiększyć do maksimum przyjemności z jazdy w terenie, należy zadbać nie tylko o odpowiednie opony, lecz także zastosować odpowiednią technikę jazdy. W dalszej części zebraliśmy zestaw podstawowych wskazówek. Teraz nic już nie stanie na drodze Twojego 4x4... (info)


Ogrody Bielańskie – nowa perspektywa budownictwa mieszkaniowego w Polsce

Ogrody Bielańskie – nowa perspektywa budownictwa mieszkaniowego w Polsce [13.09.2008] „Ogrody Bielańskie–nowa perspektywa budownictwa mieszkaniowego w Polsce” to tytuł konferencji prasowej zorganizowanej przez Agencję Blue Point PR w związku z odbywającymi się na Dolnym Śląsku Targami Mieszkaniowymi oraz rozpoczynającą się kampanią PR projektu... (info)

Polman S.A. wykonał specjalistyczne prace dla SGL Carbon Polska Racibórz [13.09.2008] Polman S.A., notowany na rynku NewConnect, zrealizował pakiet specjalistycznych usług z zakresu hydrodynamiki związanych z oczyszczaniem infrastruktury produkcyjnej należącej do SGL Carbon Polska S.A. w Raciborzu... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...