informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 13.09.2007 r.ilość opublikowanych tekstów: 19

Grupa Fresh zaprasza inwestorów do Poznania [13.09.2007] Grupa Fresh ponownie nawiązała współpracę z poznańskim magistratem. Na zlecenie Biura Obsługi Inwestorów i Promocji Inwestycji UMP agencja jest odpowiedzialna za wykonanie ulotki inwestorskiej... (info)


Gosh Spellbound- urzekające kolory jesiennego makijażu

Gosh Spellbound- urzekające kolory jesiennego makijażu [13.09.2007] Zgodnie z najnowszymi trendami, firma Gosh Cosmetics przygotowała jesienny look kolorystyczny. Makijaż kolekcji Gosh Spellbound 2007 zachwyca feerią barw, poczynając od złocistości i brązów kończąc na szarościach... (info)


Rynkowa premiera Konica Minolta bizhub C650

Rynkowa premiera Konica Minolta bizhub C650 [13.09.2007] Bizhub C650 to najnowsze urządzenie wielofunkcyjne firmy Konica Minolta. Zapewnia m.in. bardzo szybki druk jednostronny i dwustronny. To przydatne narzędzie do wysokonakładowego drukowania i kopiowania, tak w kolorze, jak i trybie monochromatycznym... (info)


Barbie® z Wyspy podbija świat

Barbie® z Wyspy podbija świat [13.09.2007] Wspaniała wiadomość dla małych i dużych wielbicielek Barbie®. Już 20 września na DVD ukaże się kolejny film o przygodach najsłynniejszej lalki świata - Barbie® jako Księżniczka Wyspy. Tym razem będzie to musical... (info)


Puls wielkiego miasta - energia płynąca z kolorów

Puls wielkiego miasta - energia płynąca z kolorów [13.09.2007] Zainspirowani wielkomiejską atmosferą, specjaliści ds. kolorów producenta farb Dulux® stworzyli paletę kolorystyczną dla ludzi młodych, aktywnych i odważnych... (info)

Aladdin diagnozuje ostatnie ataki na eBay [13.09.2007] W wyniku badania Zespołu ds. Bezpieczeństwa firmy Aladdin odkryto nowe fakty w związku atakiem grupy komputerów zainfekowanych złośliwym oprogramowaniem (botnet) na serwis eBay... (info)

Ivona przemówi we FreecoNet [13.09.2007] Datera SA, twórca FreecoNet – platformy VoIP integrującej rozwiązania wielu operatorów, rozpoczęła współpracę z firmą IVO Software, producentem jednego z najlepszych na świecie syntezatorów mowy ludzkiej IVONA... (info)


Kusząca cherry

Kusząca cherry [13.09.2007] Złota polska jesień zachęca do spacerów. Piękno tej pory roku inspiruje i nic dziwnego, że jej kolory powszechnie wykorzystuje się w designie wnętrz. Zachwycające czerwienie i żółcie wprowadzi do pomieszczeń podłoga z deski barlineckiej cherry... (info)


Jas-FBG w blasku złota

Jas-FBG w blasku złota [13.09.2007] Kolejny raz mamy okazję cieszyć się ogromnym, bo potrójnym sukcesem młodych koszykarek. Drużynę JAS-FBG Sosnowiec sponsorujemy od czasu jej założenia. To wtedy zgłosił się do nas z propozycją współpracy trener młodziczek- Marek Sałata... (info)


Tajniacy wkraczają do akcji!

Tajniacy wkraczają do akcji! [13.09.2007] Pamiętacie księgi skarg i zażaleń dostępne w czasach PRL? Zapewne i dzisiaj czasami chcielibyście wpisać do takiej księgi uwagi na temat jakości obsługi klienta w sklepach. Serwis http://Tajniacy.pl umożliwia wymianę opinii z tysiącami konsumentów!.. (info)


Czysta biel fińskiej zimy

Czysta biel fińskiej zimy [13.09.2007] Fińskie, zimowe krajobrazy należą do jednych z najpiękniejszych. Natura w najczystszej postaci. Zaśnieżone lasy, zamarznięte jeziora, nieograniczone przestrzenie. Surowy klimat ma wyraźny wpływ na wystrój wnętrz i kolory jakie w nich występują... (info)


Bejca Decor Vägglasyr – ściany rzeźbione srebrem i złotem

Bejca Decor Vägglasyr – ściany rzeźbione srebrem i złotem [13.09.2007] Barokowy przepych lub dyskretny blask luksusu. Złote lub srebrne wzory wykonane bejcą Decor Vägglasyr marki Beckers ozdobią nawet niepozorne wnętrze. Daj się zainspirować i zaprojektuj swój dom z rozmachem... (info)

Nowy produkt w serii DrayTek VigorPro [13.09.2007] DrayTek – wiodący na świecie producent sprzętu sieciowego i innowator technologii VoIP – wprowadził do serii produktów VigorPro nowe urządzenie. Jest nim router VigorPro 5500Gi... (info)

SurfControl E-mail Filter w wersji 6.0 [13.09.2007] SurfControl, dostawca rozwiązań IT zabezpieczających sieć komputerową i jej punkty końcowe, przedstawił nową wersję programu E-mail Filter przeznaczonego do filtrowania poczty elektronicznej... (info)

Zamów odpis z KRS przez Internet [13.09.2007] Uruchomiony właśnie w portalu Wirtualna Polska serwis krs.wp.pl jest serwisem usługowym. Za jego pośrednictwem użytkownicy mogą zamawiać odpisy z Krajowego Rejestru Sądowego, Rejestru Dłużników, Rejestru Zastawów oraz Ksiąg Wieczystych... (info)

Grupa Fresh autorem meblowego CI [13.09.2007] Agencja reklamowa Fresh zakończyła realizację projektu identyfikacji wizualnej dla marki Mebelle. Nowa marka powstała na zlecenie firmy Commodus, właściciela sieci salonów meblowych... (info)

Kaspersky Lab drugi raz z rzędu otrzymuje wyróżnienie magazynu CNET [13.09.2007] Kaspersky Lab, producent rozwiązań służących do ochrony danych, informuje o otrzymaniu prestiżowej nagrody. Program Kaspersky Anti-Virus 7.0 został uhonorowany wyróżnieniem "Wybór Redakcji" magazynu CNET... (info)


ethernus 2 enterprise na miarę dużej firmy

ethernus 2 enterprise na miarę dużej firmy [13.09.2007] Firma Embedos zaprezentowała wersję serwera ethernus 2 przeznaczoną dla dużych sieci. ethernus 2 enterprise to wielofunkcyjne, zintegrowane urządzenie, idealne dla dużych firm, które cenią bezpieczeństwo danych i różnorodność oferowanych usług... (info)

Wyprawka dla przestępcy za 1200 USD [13.09.2007] Według danych Panda Software złośliwe programy są już produkowane seryjnie przez profesjonalnych przestępców. Czarny rynek aplikacji do wykradania poufnych danych prężnie się rozwija. Pojawia się konkurencja, spadają ceny, są nawet promocje... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...