informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 13.09.2005 r.ilość opublikowanych tekstów: 10

Podwójne zwycięstwo LOTOS Teamu [13.09.2005] Krzysztof Groblewski i Piotr Tyszkiewicz zdobyli pierwsze miejsca w 3 i 4 klasie siódmych, rallycrossowych eliminacji Mistrzostw Polski... (info)

SAGEM myX-1 TRIO: łatwy w obsłudze telefon w ofercie Plus GSM [13.09.2005] Nowy telefon komórkowy SAGEM myX-1 TRIO jest już dostępny w ofercie Plus GSM. SAGEM myX-1 TRIO to niezawodny aparat dla odbiorców ceniących sobie prostotę, łatwość obsługi i szybki dostęp do niezbędnych funkcji... (info)

Nowy rezerwat [13.09.2005] W województwie śląskim powstał nowy, 61 z kolei rezerwat. To obszar lasu pod nazwą "Kępina" w gminie Irządze w Nadleśnictwie Koniecpol... (info)

140-lecie nadania praw miejskich Katowicom [13.09.2005] "Miasto jest piękne pięknem swych obywateli" – mówił prof. Wojciech Świątkiewicz podczas uroczystej sesji poświęconej 140. rocznicy nadania Katowicom praw miejskich i 15 rocznicy odrodzenia samorządu terytorialnego... (info)

Ruszył nowy serwis internetowy dla nauczycieli, rodziców i dzieci [13.09.2005] 6 września ruszył nowy serwis internetowy www.bezpiecznaszkola.pzu.pl, który jest interaktywną częścią ogólnopolskiego programu edukacyjnego ”Bezpieczna szkoła z PZU”... (info)

Dodatkowa rekrutacja na psychologię [13.09.2005] Osoby zainteresowane zdobyciem tytułu magistra psychologii jeszcze do 23 września mogą ubiegać się o przyjęcie na studia wieczorowe organizowane przez Wydział Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego... (info)

VECTRATEL w Ostródzie [13.09.2005] VECTRA, drugi pod względem liczby abonentów operator kablowy w Polsce, zakończyła wdrożenie usługi VECTRATEL - telefonii cyfrowej - w Ostródzie... (info)

Do kariery przez certyfikat [13.09.2005] Czy międzynarodowe kwalifikacje zawodowe naprawdę podnoszą szanse na rynku pracy? Dlaczego skrót ACCA lub CFA na wizytówce jest tak bardzo ceniony przez pracodawców? Czy egzaminy warunkujące otrzymanie międzynarodowych certyfikatów są trudne?.. (info)

Nowy telefon komórkowy 3 G w Polsce - Z300 [13.09.2005] Samsung wprowadza na polski rynek nowy telefon komórkowy SGH-Z300 wykorzystujący olbrzymi potencjał multimedialny technologii 3G... (info)

SEMP: z pomocą małym i średnim urzędom [13.09.2005] Administracja publiczna wchodzi w okres realizacji ustawowego obowiązku umożliwienia obsługi komunikacji z obywatelem przy wykorzystaniu powszechnego Internetu... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...