informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 13.08.2009 r.ilość opublikowanych tekstów: 39


Gold Finance: Podsumowanie dnia 13.08.2009

Gold Finance: Podsumowanie dnia 13.08.2009 [13.08.2009] Amerykanie nie chcą kupować, giełdy się martwią. Wydawało się, że to brak prądu na warszawskim parkiecie najbardziej zelektryzował naszych inwestorów. Gdy tylko stało się to możliwe, czym prędzej przystąpili oni do zakupów akcji... (info)


Aktywny dzień na Malcie – wspomnienia z Maltańskiego Pikniku na Trawie

Aktywny dzień na Malcie – wspomnienia z Maltańskiego Pikniku na Trawie [13.08.2009] Szum morza czy piękne widoki gór zarezerwowane są dla tych, którym udało się wyjechać na wakacje. Maltański Piknik na Trawie przygotowany przez Locco Event, z pewnością zrekompensował poznaniakom, dotychczasowe, wakacyjne niedziele spędzone w mieście... (info)


Miękkie wybudzenie, czyli podłoga w sypialni

Miękkie wybudzenie, czyli podłoga w sypialni [13.08.2009] Tajemnica dobrze rozpoczętego dnia nie leży wyłącznie w tym, którą nogą staniesz na podłodze. Ważne, by pobudzić zmysły odczuciem miłego chłodu lub ciepłej miękkości, czyli tym, co sprawa nam przyjemność... (info)

Kolegium Administracji Publicznej pod kierunkiem Sędziego Jerzego Stępnia [13.08.2009] Na Uczelni Łazarskiego trwa nabór na kierunek „ Administracja publiczna” z nowym i innowacyjnym programem nauczania, rozpoczynający się od października 2009 roku... (info)


Sól dla Siły Serca

Sól dla Siły Serca [13.08.2009] Nadwyżka soli w diecie prowadzi do poważnych schorzeń. Aby im zapobiegać należy ograniczyć spożywanie soli i stosować sól Zdrowy Wybór, która ma optymalny skład czyli zmniejszoną zawartość sodu a zwiększoną zawartość potasu i magnezu... (info)

AutoGuard wspiera rajdy Off-Roadowe [13.08.2009] W dniach 14-15 sierpnia na Pojezierzu Mazurskim odbędzie się II runda Pucharu Polski OFF-ROAD PL 2009. AutoGuard S.A. został partnerem tej imprezy i zaopatrzy uczestników w specjalnie przygotowane mapy... (info)

Wszystko co dobre, kończy się za szybko [13.08.2009] 97 dni trwania wystawy: 50 lat przemian współczesnej Europy, 27 indy-widualnych historii ludzi na przestrzeni burzliwego półwiecza, 1000 ory-ginalnych eksponatów i obiektów, 15 tysięcy uczestników gry edukacyjnej, 85 tysięcy zwiedzających!.. (info)

Dachser zyskuje większość w spółce joint venture na Tajwanie [13.08.2009] Firma Dachser Far East Ltd. z siedzibą w Hongkongu zwiększyła swoje udziały w spółce joint venture Dachser Taiwan Inc., zyskując 80-procentową większość w partnerstwie nawiązanym pięć lat temu z tajwańską firmą logistyczną Leader Mutual Freight System Inc... (info)


Pomysł na… aromatyczną, zdrową i szybką kuchnię

Pomysł na… aromatyczną, zdrową i szybką kuchnię [13.08.2009] Marzysz o zdrowym, smacznym i aromatycznym posiłku, który można szybko i łatwo przygotować? Nic prostszego! Marka WINIARY ma kolejne, świetne pomysły, a ich realizacja potrwa tylko chwilę... (info)


Vitosol 200-T, ciepło w prezencie od słońca

Vitosol 200-T, ciepło w prezencie od słońca [13.08.2009] Vitosol 200-T-nowy typ próżniowego kolektora rurowego firmy Viessmann. Absorber z powłoką Sol Titan umożliwia pochłanianie dużych ilości promieni słonecznych. Dodatkowo istnieje możliwość optymalnego ustawienia rur wzgędem słońca... (info)


Nowe oprogramowanie CodeTwo rozszerza możliwości Microsoft Exchange

Nowe oprogramowanie CodeTwo rozszerza możliwości Microsoft Exchange [13.08.2009] Łatwiejsze zarządzanie przepływem danych, przyspieszenie wymiany informacji i usprawnienie komunikacji w firmie zapewnia najnowsza aplikacja spółki CodeTwo. Program Exchange Sync został właśnie udostępniony klientom... (info)


Nowy system identyfikacji wizualnej CodeTwo

Nowy system identyfikacji wizualnej CodeTwo [13.08.2009] Debiut niemieckojęzycznej wersji strony internetowej zakończył wdrożenie nowoczesnego systemu identyfikacji wizualnej w spółce programistycznej CodeTwo... (info)


NOWOŚĆ! krem Divine z linii Immortelle

NOWOŚĆ! krem Divine z linii Immortelle [13.08.2009] Kompleksowa pielęgnacja przeciw starzeniu się skóry. Zwalcza wszelkie oznaki starzenia się skóry, dzięki czemu możesz z całkowitym spokojem stawić czoło upływającemu czasowi... (info)


Lakiery China Glaze Nowoczesna elegancja

Lakiery China Glaze Nowoczesna elegancja [13.08.2009] Marka China Glaze proponuje cztery, wyjątkowe lakiery One Love, które przywodzą na myśl rytmy reggae. Ciepły klimat, miłość, wolność i radosne kolory..... (info)


Dance to the musique - zatańcz pośród barw jesieni!

Dance to the musique - zatańcz pośród barw jesieni! [13.08.2009] Color Club proponuje wyjątkową kolekcję Dance To The Musique, która składa się z sześciu przepięknych barw. Przywodzą one na myśl blask słońca wśród kolorowych liści... (info)


Wygrać z problemem niżu demograficznego

Wygrać z problemem niżu demograficznego [13.08.2009] Pomimo niżu demograficznego Wyższa Szkoła Pedagogiczna TWP w Warszawie rozpoczyna nowe inwestycje w kadre i infrastrukturę, dzięki wsparciu w wysokości 27 000 000 zł z środków Europejskiego Funduszu Społecznego... (info)

Extreme party w Lucid [13.08.2009] Wszyscy, którzy pojawią się na Extreme Party VI 29 sierpnia w klubie Lucid, będą mogli wziąć udział w mnóstwie konkursów i turniejów, a także poznać najnowsze premiery gier video... (info)


Koła pokrętne w wersji INOX - w standardzie

Koła pokrętne w wersji INOX - w standardzie [13.08.2009] Piaseczno, 13 sierpnia 2009 r. -- W odpowiedzi na wiele zapytań ze strony klientów firmy ELESA i GANTER wprowadziły do standardowej oferty koła pokrętne w wykonaniach odpornych na działanie czynników atmosferycznych, wilgoci i różnego typu środków chemicznych... (info)

Nowości w Monaco Fashion Store [13.08.2009] Autorski butik japońskiego projektanta Tadashi Shoji – Monaco Fashion Store zmienił nie tylko swój wystrój wnętrza i lokalizację w Blue City, ale też zaprezentował swoją najnowszą kolekcję... (info)

Trening personalny z Pure Health & Fitness [13.08.2009] Trener personalny to ktoś, kto dobierze nam ćwiczenia, doradzi w kwestii diety, i zmotywuje, gdy zabraknie nam sił. Pure w warszawskim Blue City proponuje swoim klientom 12-tygodniowy trening personalny, który przyniesie same korzyści... (info)


Nowe nożyce Stanley przetną każdy pręt

Nowe nożyce Stanley przetną każdy pręt [13.08.2009] Stanley przedstawia nowość ze swojego katalogu – model nożyc do prętów z rurowymi rękojeściami. Ich szczęki umożliwiające cięcie materiałów o średnicy do 14 mm wykuto ze stali chromowo-molibdenowej... (info)


„Best Partner 2008” dla FEN od PQI

„Best Partner 2008” dla FEN od PQI [13.08.2009] Power Quotient International (PQI) - jeden z największych na świecie producentów przenośnych modułów pamięci - wyróżnił Konsorcjum FEN tytułem „Best Partner 2008”. To już czwarta z rzędu nagroda dla polskiego dystrybutora PQI... (info)

JCommerce wyróżnione tytułem IBM Value-Added Reseller [13.08.2009] Światowy lider w dziedzinie dostarczania nowoczesnych technologii informatycznych – IBM docenił kwalifikacje zespołu JCommerce. W ten sposób firma przystąpiła do programu IBM Software ValueNet i zyskała status IBM Value-Added Reseller... (info)


Niekończąca się promocja!

Niekończąca się promocja! [13.08.2009] Łowcy okazji już mogą szykować się na nie lada gratkę – niedługo nastąpi odsłona pierwszego polskiego portalu wyprzedażowego www.OutletCenter.com.pl. Portal wychodzi naprzeciw oczekiwaniom wielu internautów, którzy coraz częściej decydują się na zakupy w sieci... (info)


Przećwicz swoją dietę… dosłownie

Przećwicz swoją dietę… dosłownie [13.08.2009] Jeżeli zaczynamy odchudzać się na szybko, z biegu i bez przemyślanego planu, walka ze zbędnymi kilogramami przypomina syzyfową pracę. Dieta wymaga wsparcia doświadczonego trenera – z pomocą przychodzi Cidrex Plus Vitany... (info)

Henkel odnotowuje pozytywny trend w wynikach za drugi kwartał roku [13.08.2009] • Spadek sprzedaży o 5,0 procent do 3,485 mld euro • Spadek sprzedaży organicznej o 5,3 procent • Zysk operacyjny wzrasta z 113 mln euro do 279 mln euro • Skorygowany zysk operacyjny spada o 17,2 procent do 308 mln euro.. (info)


ATOM Media Interaktywne dla L’atelier de francaise

ATOM Media Interaktywne dla L’atelier de francaise [13.08.2009] Agencja interaktywna ATOM zakończyła prace nad projektem nowej witryny internetowej jednej z najpopularniejszych szkół języka francuskiego w Warszawie – L’atelier de francaise... (info)


Cyfrowe dane w biurowej szafie

Cyfrowe dane w biurowej szafie [13.08.2009] Nowe produkty firmy APC by Schneider Electric z serii NetShelter pozwalają firmom na instalację infrastruktury sieciowej i serwerowej bezpośrednio w przestrzeni biurowej.. (info)


Hity lata 2009 już wybrane!

Hity lata 2009 już wybrane! [13.08.2009] Sopot Hit Festiwal 2009 już za nami. Przez dwa dni wybieraliśmy polski i zagraniczny hit lata 2009 czyli utwory, które nucić będzie cała Polska, a trzeciego dnia wraz z Budką Suflera obchodziliśmy 35-lecie istnienia grupy... (info)


cyberstudio uruchamia serwis internetowy dla swojej marki abeon

cyberstudio uruchamia serwis internetowy dla swojej marki abeon [13.08.2009] abeon.pl został powołany do życia w celu zaprezentowania innowacyjnych rozwiązań, które od lat,wdraża cyberstudio. Za pomocą serwisu można zapoznać się z ofertą rozwiązań abeon, a także skorzystać z konsultacji dotyczących możliwości ich wdrożenia... (info)


Nowe 19

Nowe 19" szafy BECATUS i FlatCab w ofercie ELMAT Group [13.08.2009] ELMAT Group poszerza swoją ofertę o nowe wykonania 19" szaf teleinformatycznych stojących i wiszących BECATUS oraz wprowadza do cennika 2009 nową linię serwerowych szaf skręcanych FlatCab... (info)


OpenMedia Group - swoboda transmisji na żywo w Internecie

OpenMedia Group - swoboda transmisji na żywo w Internecie [13.08.2009] OpenMedia Group, jednostka utworzona w ramach redakcji serwisów ERP-VIEW.pl, MagazynIT.pl oraz ERP24.pl, wprowadza do swojej oferty usługi związane z realizacją szkoleń i konferencji online, a także innych transmisji online obrazu i dźwięku w Internecie... (info)


Najwyższa technika w przystępnej cenie

Najwyższa technika w przystępnej cenie [13.08.2009] Rejestratory cyfrowe ULTIMAX-104 i ULTIMAX-204 to nowe modele w rodzinie rejestratorów 3Generacji ULTIMAX, operujące kompresją H.264, wyposażone w polskie menu, o niewielkich gabarytach i w przystępnej cenie... (info)

Oracle w grupie liderów w dziedzinie zarządzania danymi podstawowymi MDM [13.08.2009] W raporcie „Magic Quadrant for Master Data Management for Customer Data” firma Gartner umieściła produkt Oracle Siebel Universal Customer Master (UCM) w polu liderów... (info)


Interactive Intelligence w rankingu magazynu Fortune Small Business

Interactive Intelligence w rankingu magazynu Fortune Small Business [13.08.2009] Firma Interactive Intelligence znalazła się w rankingu najszybciej rozwijających się małych spółek giełdowych w Stanach Zjednoczonych magazynu Fortune Small Business. Firma zajęła 16. miejsce w klasyfikacji ogólnej oraz 5. pozycję wśród firm technologicznych... (info)

Strzeż się, Pingwinie! - nowy artykuł Kaspersky Lab [13.08.2009] Kaspersky Lab publikuje artykuł "Szkodliwe programy spoza środowiska Vista oraz XP", który analizuje szkodliwe oprogramowanie działające w systemach innych niż Windows... (info)


Dziedzictwo Chopina: Opowiadania z lasów pól i łąk

Dziedzictwo Chopina: Opowiadania z lasów pól i łąk [13.08.2009] W ramach programu Dziedzictwo Chopina Stowarzyszenie Willa Decjusza zaprasza na koncert pt. Opowiadania z lasów pól i łąk, drugi z mini – cyklu koncertów wokalnych w wykonaniu Katarzyny Sloty Marciniec – sopran i Emilii Bernackiej-Głowali – fortepian... (info)


Koncert wokalny w Willi Decjusza

Koncert wokalny w Willi Decjusza [13.08.2009] Stowarzyszenie Willa Decjusza oraz Krakowskie Konserwatorium im. Witolda Lutosławskiego, w ramach 8. Letniej Międzynarodowej Akademii Sztuki, zapraszają na koncert wokalny w wykonaniu międzynarodowych artystów... (info)


Igloo Pop oraz O Zoo le Mio po polsku

Igloo Pop oraz O Zoo le Mio po polsku [13.08.2009] Jeszcze tych wakacji wydawnictwo G3 będzie miało przyjemność zaprezentować dwa zupełnie nowe tytuły! Dzięki wspaniałej współpracy z niemieckim wydawcą Zoch Verlag do nadwiślańskich sklepów trafią polskie wydania gier O zoo le mio! oraz Igloo Pop!.. (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...