informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 13.08.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 23

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 13.08.2008 [13.08.2008] Marazm i spadki na GPW. Pogorszenie sytuacji na światowych rynkach oraz zaskakująco słabe wyniki spółki PGNIG w drugim kwartale skutecznie zepsuły inwestorom nastroje na początku sesji... (info)


ZIBI S.A. wypływa na głębokie wody

ZIBI S.A. wypływa na głębokie wody [13.08.2008] Po raz drugi Firma ZIBI S.A. postanowiła obrandować łodzie pływające po Krainie Wielkich Jezior Mazurskich.Pomysł wiąże się z promocją wszystkich sportowych kolekcji, które posiadają m.in. takie funkcje jak Yacht Timer... (info)

Nowy klient z agencją Infocontrol Public Relations [13.08.2008] Agencja Infocontrol Public Relations zdobyła nowego Klienta. Współpracę z warszawską agencją nawiązał Powszechny Dom Kredytowy we Wrocławiu S.A. (PDK)... (info)


Video Veet. Odkrywamy tajemnice depilacji.

Video Veet. Odkrywamy tajemnice depilacji. [13.08.2008] Jeśli chcesz poznać wszystkie sekrety depilacji, odwiedź nową stronę marki Veet, eksperta w dziedzinie depilacji. Znajdziesz tam serię filmów instruktażowych, które pokazują krok po kroku, jak właściwie wykonać depilację... (info)


Sposób na domowe SPA

Sposób na domowe SPA [13.08.2008] Świat pędzi do przodu, z każdym dniem coraz szybciej. Praca, obowiązki domowe, zajęcia dodatkowe, wszystko to sprawia, że mamy coraz mniej czasu dla siebie... (info)


Nowe Centrum Targowo-Kongresowe w Warszawie

Nowe Centrum Targowo-Kongresowe w Warszawie [13.08.2008] Jesienią swą działalność zainauguruje Centrum Targowo-Kongresowe MT Polska. Na ten nowoczesny kompleks składa się, m.in. hala targowa, centrum konferencyjne oraz naziemny i podziemny parking. Obiekt pod swym dachem może zgromadzić nawet 10 tys. osób... (info)

Rosnąca sprzedaż Lubawy SA - raport za II kwartał 2008 roku [13.08.2008] 4 sierpnia 2008 roku spółka giełdowa Lubawa SA – producent m.in. konfekcji technicznej dla służb mundurowych, ogłosiła raport finansowy za II kwartał 2008 roku... (info)


Świdnicka sałatka z makaronem Siła Serca

Świdnicka sałatka z makaronem Siła Serca [13.08.2008] Świadomość, że prawidłowe odżywianie jest podstawą naszego zdrowia wciąż rośnie w naszym społeczeństwie. Coraz częściej zastanawiamy się nad układaniem naszego menu oraz doborem odpowiednich składników i ograniczeniem tych niepożądanych... (info)


Postaw na kontakt!

Postaw na kontakt! [13.08.2008] Gniazdka elektryczne i kontakty to problematyczne punkty każdego domu. Są niezbędne, ale ich użytkowanie często przysparza kłopotów. Wiele osób poszukuje inspiracji jak zagospodarować przestrzeń wokół kontaktów... (info)


Zabawne zasłony prysznicowe Sealskin

Zabawne zasłony prysznicowe Sealskin [13.08.2008] Na zasłonach prysznicowych i dywanikach firmy Sealskin można znaleźć tak niecodzienne dekoracje jak zielone żaby, złote rybki, egzotyczne motyle lub ślady mokrych stóp. Można też obejrzeć zabawny komiks, który rozgrywa się w łazienkowej scenerii... (info)

Lato w kuchni z AGDMedia.pl [13.08.2008] Lato, to w kuchni najpiękniejsza pora roku. Maliny, jagody, borówki... tylko przez kilka miesiący można rozkoszować się smakiem świeżych owoców i tylko przez krótką chwilę można zamienić stół w prawdziwe bogactwo witamin i kolorów... (info)


Dotknięcie dźwięków z Geniusem

Dotknięcie dźwięków z Geniusem [13.08.2008] Tym razem mamy przyjemność zaprezentować 3-częściowe głośniki marki Genius o nazwie SW-T 2.1 1800. Najnowszy zestaw tego tajwańskiego producenta został wyposażony w unikalny panel dotykowy LCD... (info)

Frost & Sullivan: Wideoanalityka — monitorowanie bardziej inteligentne [13.08.2008] Wideoanalityka wprowadza zupełnie nowy poziom monitorowania: może służyć do identyfikowania porzuconych obiektów, wykrywania ruchu czy analizy ruchu ulicznego. Jest użyteczna zarówno dla bezpieczeństwa jak i do celów zarządzania... (info)

IMR advertising by PR i linie lotnicze [13.08.2008] Agencja na zlecenie Przedstawicielstwa Linii Lotniczych w Polsce – BARIP – opracuje szatę graficzną, zredaguje teksty i zajmie się drukiem "Biuletynu Lobbingowego" zatytułowanego "Propozycja zmiany ustawy Prawo lotnicze w zakresie opłat lotniskowych".. (info)


Mikrofibra Stella pack AUTO - nowy sposób na czysty samochód

Mikrofibra Stella pack AUTO - nowy sposób na czysty samochód [13.08.2008] Cztery nowe produkty z mikrofibry z nowej linii mikrofibr AUTO marki Stella pack: rękawica, pucerka zakładana na dłoń, ściereczka i dwustronna gąbka z kurczliwymi frędzlami to nowy sposób na łatwe i wygodne czyszczenie auta... (info)


Najciekawszy projekt inspirowany Bombay Sapphire

Najciekawszy projekt inspirowany Bombay Sapphire [13.08.2008] Finaliści konkursu Bombay Sapphire Designer Glass Competition 2008 zostali wybrani. Oprócz nagrody głównej, młodzi projektanci walczą o Międzynarodową Nagrodę Publiczności. Swój głos można oddać na stronie www.bombaysapphire.com od 11 sierpnia do 15 września... (info)


Rafamet odzyskuje rynek rosyjski

Rafamet odzyskuje rynek rosyjski [13.08.2008] Rozwój rosyjskiego rynku, szczególnie w sektorze kolejowym, to bardzo dobra wiadomość dla Fabryki Obrabiarek RAFAMET S.A. z Kuźni Raciborskiej, która już od kilku miesięcy zbiera zamówienia na swoje wyroby... (info)


Gips zamiast siarki

Gips zamiast siarki [13.08.2008] Oddana w lipcu do użytku instalacja odsiarczania spalin z dwóch kotłów w Elektrowni Jaworzno III wykonana została w rekordowo krótkim czasie 12 miesięcy... (info)

Śnieżka rośnie w drugim kwartale [13.08.2008] Zysk netto Grupy Śnieżka SA po sześciu miesiącach br. ukształtował się na poziomie 19,8 mln zł, co w porównaniu do analogicznego okresu roku poprzedniego, kiedy wyniósł on 16,9 mln zł, oznacza wzrost o 17,2%... (info)


Regularnie na wakacjach

Regularnie na wakacjach [13.08.2008] Planowanie, wielkie pakowanie, podróż, nowe miejsce, nowe widoki, nowa kuchnia, czasem nawet nowa strefa czasowa i nagle stop! Przystanek ubikacja. I problem z jej opuszczeniem na wyjeździe... (info)


17. Rajd Rzeszowski - zakończony

17. Rajd Rzeszowski - zakończony [13.08.2008] W dniach 7-9 sierpnia na podkarpackich trasach w okolicach Rzeszowa stawiła się czołówka polskich kierowców rajdowych, aby rozegrać 6. rundę Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski... (info)

BCC wspiera wdrożenie SAP HR w Winkhaus Polska [13.08.2008] Czołowy producent i dystrybutor okuć okiennych i drzwiowych wybrał BCC jako partnera we wdrożeniu systemu wspomagającego zarządzanie kapitałem ludzkim SAP HR... (info)

Kaspersky Lab pomaga holenderskiej policji rozpracować botnet Shadow [13.08.2008] Holenderski Wydział ds. Zwalczania Przestępstw z Wykorzystaniem Zaawansowanej Technologii zidentyfikował duży botnet (sieć zainfekowanych komputerów), po tym jak w zeszłym tygodniu aresztował 19-letniego Holendra... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...