informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 13.06.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 25

Optimum PR współpracuje z Pro-Creation [13.06.2008] Agencja interaktywna Pro-Creation wybrała do współpracy w zakresie public relations agencję Optimum PR. Zadania stawiane przed agencją obejmą kształtowanie wizerunku Pro-Creation wśród kluczowych grup docelowych... (info)


Wonderbox już dostępny w ofercie www.strefaprezentow.pl

Wonderbox już dostępny w ofercie www.strefaprezentow.pl [13.06.2008] Strefaprezentow.pl - to idealne miejsce dla wszystkich, którzy poszukują wyjątkowych prezentów dla swoich bliskich i partnerów biznesowych. Do oferty wprowadziliśmy nowość na polskim rynku – pakiety upominkowe Wonderbox... (info)


Walczmy razem przeciw torturom!

Walczmy razem przeciw torturom! [13.06.2008] Tortury zostawiają na zawsze głębokie ślady w psychice. Mimo, iż większość krajów ratyfikowała już Konwencję Narodów Zjednoczonych wspierającą ofiary tortur, ta praktyka ta dalej jest obecna w wielu państwach... (info)

Powstaje Centrum Innowacji Infovide-Matrix [13.06.2008] Infovide-Matrix SA utworzyła Centrum Innowacji Infovide-Matrix, spółkę której celem będzie prowadzenie prac badawczo-rozwojowych w zakresie innowacji zarządczych, produktowych i strategicznych... (info)

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 13.06.2008 [13.06.2008] Zielony koniec tygodnia. Piątkową sesję na GPW indeksy rozpoczęły poniżej wczorajszego zamknięcia. Indeks WIG20 przed południem utrzymywał się poniżej 2700 punktów i istniało ryzyko, że zejdzie poniżej wczorajszych minimów... (info)


Woreczki na kruszony lód Paclan - przepis na dobrą zabawę

Woreczki na kruszony lód Paclan - przepis na dobrą zabawę [13.06.2008] Jest wiele sposobów na spędzenie czasu w miłym towarzystwie. Można pójść do kina, do teatru, wspólnie udać się na kręgle, bilard, basen, zapisać się do kółka szachowego, do klubu dyskusyjnego, umówić na kawę z przyjaciółmi….. (info)


Grześki Goool w sam raz na mecz!

Grześki Goool w sam raz na mecz! [13.06.2008] Goplana pamięta o kibicach. Specjalnie dla amatorów mocnych, sportowych wrażeń przygotowała limitowaną serię kakaowych Grześków Goool w czekoladzie deserowej... (info)

Auto-Boss na międzynarodowym turnieju tenisa ziemnego w Bytomiu [13.06.2008] Firma Auto-Boss, wielooddziałowy dealer Volvo z województwa śląskiego, wpiera międzynarodowy turniej tenisa ziemnego Polska Energia Open 2008. Widowisko sportowe odbędzie się w Bytomiu w dniach 14-22 czerwca... (info)

Hewitt Associates wprowadza nowe usługi. [13.06.2008] Hewitt Associates, firma doradcza i outsourcingowa specjalizująca się w rozwiązaniach z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, wprowadziła nową ofertę – doradztwo w zakresie zarządzania absencją... (info)

Komentarz Expandera: Odbicie miało tymczasowy charakter (13.06.2008) [13.06.2008] Diagnoza sytuacji na rynkach finansowych: W dalszym ciągu brak przełomu na warszawskiej giełdzie. Nie była nią czwartkowa sesja, ani w Polsce, ani na świecie. Mieliśmy raczej typowy ruch korekcyjny, który nic nie zmienia w ocenie sytuacji... (info)


Przemierzają świat, by walczyć z biedą wśród dzieci

Przemierzają świat, by walczyć z biedą wśród dzieci [13.06.2008] W dniach 11-12 czerwca, zawitali do Polski Dylan i C.J. Wilkinsonowie. Bracia przemierzają świat, by podkreślić wagę problemu biedy wśród dzieci. Sami wywodzą się z biednej rodziny i wiedzą jak trudno uciec od ubóstwa... (info)

Datalogic Mobile Certyfikowanym Partnerem SAP [13.06.2008] Datalogic Mobile uzyskał Certyfikat Integracji z Systemem SAP, gwarantując swoim partnerom kompatybilność ze wszystkimi rozwiązaniami SAP. Centrum Integracji i Certyfikacji SAP przyznało firmie Datalogic Mobile Certyfikat Integracji z Systemem SAP..... (info)


Linia Klasyczna od elta Klima

Linia Klasyczna od elta Klima [13.06.2008] Linia KLASYCZNA to nowa propozycja, która pojawiła się w tegorocznym katalogu elta Klima. Urządzenia, które wyróżnia konkurencyjna cena, wyposażone zostały we wszystkie najważniejsze funkcje... (info)

Dni szalonych cen HP w Vobis [13.06.2008] Sieć sklepów Vobis Digital przygotowała dla swoich klientów atrakcyjną ofertę cenową na notebooki marki HP. Tylko do 17 czerwca trwają w Vobis szalone dni, podczas których wybrane modele można kupić do kilkuset złotych taniej... (info)

Kalendarium wydarzeń 16-20.06.2008 [13.06.2008] Początek tygodnia z punktu widzenia publikacji makroekonomicznych będzie całkiem interesujący. W poniedziałek inwestorzy skupią się głównie na publikacji indeksu NY Empire State, który obrazuje koniunkturę gospodarczą w rejonie Nowego Jorku... (info)


Nowość! Piła prosta Revolver WT401KE marki WORX – lider w swojej klasie

Nowość! Piła prosta Revolver WT401KE marki WORX – lider w swojej klasie [13.06.2008] W ofercie firmy PROMA Polska jest już dostępna nowoczesna piła prosta WT401KE Revolver marki WORX. Należąca do rewolucyjnej linii urządzeń opartych na systemie Revolver sprawi, że komfort pracy nie będzie tylko nieosiągalnym marzeniem... (info)


Powieść „Letni staż” pod patronatem Portalu 4Girls

Powieść „Letni staż” pod patronatem Portalu 4Girls [13.06.2008] W piątek, 13 czerwca w księgarniach ukazała się bestsellerowa powieść Carrie Karasyov i Jill Karman pt.; „Letni staż”. Patronat medialny nad wydaniem objął Portal społecznościowy dla dziewcząt www.4Girls.pl.. (info)


Słomka smakowa do picia mleka SIPAHH – Obudź mleko! Powiedz: ach…co za smak

Słomka smakowa do picia mleka SIPAHH – Obudź mleko! Powiedz: ach…co za smak [13.06.2008] Kiedyś dzieci były prawie zmuszane do picia mleka na dużej przerwie. W szkolnej stołówce rozlewano do kubków gorące mleko z nielubianym „kożuchem”, a nauczyciele pilnowali, czy wszystko zostało wypite. Potem „powtórka” była w domu - tym razem pod okiem rodzica... (info)


Piękne wnętrza w kilka minut!

Piękne wnętrza w kilka minut! [13.06.2008] Największy w Polsce sklep internetowy dekoria.pl pomaga w krótkim czasie odmienić wnętrze domu. Wystarczy klika minut aby złożyć zamówienie i po 7-u dniach mieć nowy dom!.. (info)


Laserowy ploter Nashuatec SPW2470

Laserowy ploter Nashuatec SPW2470 [13.06.2008] Nowa laserowa drukarka wielkoformatowa Nashuatec SPW2470 drukuje z szybkością 2 arkuszy A0 na minutę. Cechą szczególną jest możliwość druku nie tylko na papierze ciągłym, ale również A4 i A3 z kasety... (info)

Członkostwo SSI S.A. w PIGZT z siedzibą w Warszawie [13.06.2008] Zarząd Security System Integration S.A. - przekazuje do publicznej wiadomości, iż spółka została przyjęta w skład Polskiej Izby Gospodarczej Zaawansowanych Technologii w Warszawie... (info)


Stacja Dializ Fresenius NephroCare w Szamotułach

Stacja Dializ Fresenius NephroCare w Szamotułach [13.06.2008] 2 czerwca Centrum Dializ Fresenius NephroCare rozpoczęło dializowanie pacjentów w Szamotułach. W pierwszej stacji w mieście mogą leczyć się już pacjenci z całego powiatu... (info)


Nowy serwis internetowy marki Drewnochron

Nowy serwis internetowy marki Drewnochron [13.06.2008] W nowoczesnym serwisie internetowym marki Drewnochron znajdziemy szereg wyczerpujących informacji na temat doboru odpowiednich produktów do właściwego zabezpieczenia i dekorowania poszczególnych elementów drewnianych... (info)


Duży biust, zero problemu... z biustonoszami marki Kris Line ….

Duży biust, zero problemu... z biustonoszami marki Kris Line …. [13.06.2008] Każda Kobieta wie, że dobór odpowiedniego stanika to spory problem, szczególnie dla kobiet z dużym biustem. Źle dobrany stanik jest powodem wielu poważnych chorób i bardzo nieładnie wygląda na ciele Kobiety... (info)


MASTER TELECOM na Międzynarodowych Targach Contact Center w Warszawie

MASTER TELECOM na Międzynarodowych Targach Contact Center w Warszawie [13.06.2008] Polska Spółka MASTER TELECOM na tegorocznych Międzynarodowych Targach Contact Center chce zmierzyć się ze światowymi producentami zaawansowanych systemów komunikacyjnych... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...