informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 13.06.2005 r.ilość opublikowanych tekstów: 10

Seminarium - Nowoczesny system do zarządzania i księgowości oparty o technologię Microsoft.NET [13.06.2005] Firma Soneta – producent zintegrowanego systemu do zarządzania przedsiębiorstwem enova – wspólnie ze swoim wrocławskim partnerem, firmą Sistema, organizuje seminarium "Nowoczesny system do zarządzania i księgowości oparty o technologię Microsoft.NET"... (info)

Premiery Sony Ericsson [13.06.2005] Po prezentacji Nokii, również firma Sony Ericsson pokazała nową kolekcję telefonów komórkowych... (info)

Klucz do kariery w Hollywood? Komunikator internetowy! [13.06.2005] Amerykańscy producenci filmowi, reżyserzy, aktorzy i członkowie ekip technicznych znaleźli nowe zastosowanie dla komunikatorów internetowych... (info)

Nowa siódemka Nokii [13.06.2005] W poniedziałek odbyła się premiera siedmiu nowych modeli telefonów komórkowych fińskiego producenta: Nokia 6280, Nokia 6270, Nokia 6111, Nokia 6060, Nokia 6265, Nokia 2255 i Nokia 2125... (info)

Ponad 18 mld nagranych płyt [13.06.2005] Prezes firmy U-Tech Media, największego tajwańskiego wytwórcy nagranych dysków optycznych, ujawnił statystyki dotyczące tego rynku. W minionym roku na całym świecie wyprodukowano 18,2 mld sztuk płyt z danymi, muzyką i filmami... (info)

Kolejny darmowy weekend w Idea POP [13.06.2005] Rozmawiaj do woli i to całkowicie za darmo w sieci Idea w najbliższy weekend 18-19 czerwca 2005 r... (info)

Sam decyduj, co jest grane! Sklep muzyczny Pepsi na www.pepsi.pl ruszył [13.06.2005] "Twój Wybór Twoja Muza" pod tym hasłem ruszyła wielka nowatorska akcja organizowana przez Pepsi-Cola General Bottlers Poland Sp. z o.o. Kampania została wykreowana z myślą o młodych ludziach, poszukujących wciąż świeżych, niestandardowych rozwiązań, tematycznie powiązana jest z kluczową częscią ich życia – MUZYKĄ... (info)

Czerwcowe mRabatki [13.06.2005] Do końca czerwca Klienci mBanku mogą korzystać z nawet 60% rabatu na produkty odzieżowe marki TOP SECRET... (info)

mojeauto.pl nawiązuje współpracę z PAIiIZ [13.06.2005] Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A. (PAIiIZ), która odpowiada za promocję polskiej gospodarki oraz działa na rzecz zwiększania napływu bezpośrednich inwestycji zagranicznych do naszego kraju, objęła swoim patronatem projekt: Mapa Polskiej Motoryzacji, dostępny na stronach platformy internetowej mojeauto.pl.. (info)

Nowe usługi Brutto.pl - platforma z biznesowym wsparciem dla MSP [13.06.2005] Platforma internetowa Brutto.pl udostępniła nowe usługi wspomagające efektywne prowadzenie działalności biznesowej przez polskich przedsiębiorców... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...