informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 13.05.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 22

Zysk Grupy Netmedia w 1 kwartale 2008 r. prawie taki jak w całym roku 2007 ! [13.05.2008] W dniu 13 maja 2008 Zarząd NETMEDIA S.A. podał do publicznej wiadaommości raport okresowy za I kwartał 2008 r. Grupa Kapitałowa uzyskała przychód ze sprzedaży w wyskości 25.050 tys zł, a zysk netto wyniósł 1.701 tys zł... (info)


GOSH: Nowość na lato 2008! On Stage Cool Lip Jam

GOSH: Nowość na lato 2008! On Stage Cool Lip Jam [13.05.2008] Gosh On Stage Cool Lip Jam to osiem uwodzicielskich, zmysłowych kolorów nowych błyszczyków w tubkach, o pięknym połysku i przyjemnej konsystencji. Wyjątkowo połyskujący i zmiękczający błyszczyk do ust w tubie z unikalną końcówką do aplikacji... (info)


PARASOL GOSH-a skuteczny zastępca Słońca

PARASOL GOSH-a skuteczny zastępca Słońca [13.05.2008] PARASOL SELF TANNING SPRAY GOSH-a to łatwy i przyjemny w zastosowaniu kosmetyk, dzięki któremu uzyskuje się efekt naturalnej, równomiernej opalenizny... (info)


Ekologiczna elegancja uniwersalne torby na zakupy dołączane do kosmetyków GOSH

Ekologiczna elegancja uniwersalne torby na zakupy dołączane do kosmetyków GOSH [13.05.2008] Eleganckie czarne torby będą nieodpłatnie wręczane klientom kupującym kosmetyki w tych drogeriach i sklepach, które ściśle współpracują z dystrybutorem produktów w ramach tzw. Klubu GOSHa... (info)


LIAN LI ARMORSUIT PC-P80 - więcej niż ponadprzeciętność

LIAN LI ARMORSUIT PC-P80 - więcej niż ponadprzeciętność [13.05.2008] Do sieci salonów Reactor trafił najnowszy model aluminiowej obudowy znanej marki Lian Li - ARMORSUIT PC-P80. Duża przestrzeń wnętrza, znakomite chłodzenie, podświetlane niebieską diodą wiatraki oraz niepowtarzalny kształt stawiają produkt na najwyższej półce... (info)


Zwiększona produkcja tlenu w barlineckim lesie

Zwiększona produkcja tlenu w barlineckim lesie [13.05.2008] Barlinek SA już od 8 lat prowadzi program sadzenia drzew. Podczas tegorocznych, wiosennych nasadzeń przybyło kolejne 400 tysięcy sadzonek. Wytwarzają one około 41 600 tysięcy litrów tlenu dziennie... (info)

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 13.05.2008 [13.05.2008] GPW nadal pogrążona w marazmie. Dzisiejsza sesja rozpoczęła się blisko wczorajszego zamknięcia, jednak indeksy w miarę szybko znalazły się na minusach... (info)

Porozmawiajmy o zdrowiu w Krakowie. LATO PEŁNE ZDROWIA – maj 2008 [13.05.2008] Dnia 28 maja 2008 roku o godzinie o 18:00 w Sali Tarasowej Pałacu Pugetów w Krakowie odbędzie się czwarte już spotkanie z cyklu POROZMAWIAJMY O ZDROWIU... (info)


Radio Wifi elta 3540 – bezprzewodowy odbiór bez ograniczeń

Radio Wifi elta 3540 – bezprzewodowy odbiór bez ograniczeń [13.05.2008] Radio internetowe z Wi-Fi to najnowsza propozycja marki elta. Urządzenie, które w sprzedaży pojawi się już na początku czerwca, umożliwia bezprzewodowy odbiór rozgłośni dostępnych w Internecie... (info)

Muzyczny prezent, który rozwija [13.05.2008] 1 czerwca obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Dziecka. Już teraz warto zastanowić się, jaki prezent sprawi dziecku radość. Jeśli nasze dziecko przejawia zainteresowania artystyczne, zwłaszcza muzyczne, ciekawym prezentem będą dla niego keyboardy Casio... (info)


Płać tylko za sukces w reklamie – relacja z konferencji

Płać tylko za sukces w reklamie – relacja z konferencji [13.05.2008] Blisko 100 uczestników konferencji wysłuchało premierowych prelekcji, wystąpień oraz case studies poświęconych reklamie online, zmianom na tym rynku oraz nowościom – marketingowi rozliczanemu w modelu „Płać za sukces”... (info)

Dzień z Avnetem w Katowicach - 3 czerwiec 2008r. [13.05.2008] Warszawa, 13 maj: Avnet Sp. z o.o. zorganizuje 3 czerwca (wtorek) w Katowicach, w klubie POZIOM 3 (www.poziom3.pl) przy ul. 1-go maja 33, szkolenie dla swoich Biznes Partnerów (również tych potencjalnych)... (info)


TYRE Life, dłuższe życie opon Pirelli!

TYRE Life, dłuższe życie opon Pirelli! [13.05.2008] Na opony Pirelli zawsze można liczyć, ale na polskich drogowców już nie. Dziury, brak poboczy, wysokie krawężniki to polska rzeczywistość i nie sposób się przed nią uchronić... (info)


Nowa srebrna Skoda w podkrakowskim komisariacie

Nowa srebrna Skoda w podkrakowskim komisariacie [13.05.2008] W poniedziałek 12 maja Wójt Gminy Wielka Wieś Tadeusz Wójtowicz przekazał komendantowi, obsługującego teren Gminy Wielka Wieś, komisariatu w Zielonkach kluczyki do samochodu osobowego Skoda Octavia Combi... (info)


Po drugiej stronie globu – zestaw wypoczynkowy Sydney FM Gawin

Po drugiej stronie globu – zestaw wypoczynkowy Sydney FM Gawin [13.05.2008] Spacer po Sydney, mieście uważanym za jedno z najpiękniejszych na świecie, to ciąg zapadających w pamięć widoków, z wizerunkowym, przypominającym rozkwitającą pomarańczę budynkiem Opery na czele..... (info)


Zestawy dla ambitnych grafików 3D

Zestawy dla ambitnych grafików 3D [13.05.2008] Do końca maja wszyscy, którzy pracują z aplikacjami 3D zyskali możliwość podniesienia swoich umiejętności. 3Dconnexion wspólnie z dystrybutorem, firmą Veracomp, przygotował zestawy dla ambitnych złożone z manipulatorów 3D i książek o programie AutoCAD... (info)


www.beckers.pl – inspirująco, praktycznie i na temat

www.beckers.pl – inspirująco, praktycznie i na temat [13.05.2008] Odmieniony serwis internetowy marki Beckers — www.beckers.pl — oferuje profesjonalne porady jak malować, czym malować i jak dobrać najlepsze dla siebie kolory. Wizyta w serwisie może uczynić z internauty eksperta w malowaniu wnętrz... (info)


Cyfrowe ekrany z dźwiękiem kierunkowym

Cyfrowe ekrany z dźwiękiem kierunkowym [13.05.2008] Digital signage, system prezentacji dowolnej treści za pomocą cyfrowych wyświetlaczy, będzie można wzbogacić o dźwięk kierunkowy. Głośniki Panphonics, które emitują sygnał audio słyszalny tylko w określonym miejscu, zaoferuje firmom spółka Veracomp... (info)


Z akademika do

Z akademika do "hotelu". [13.05.2008] Jak przechować rzeczy z akademika lub stancji po zakończeniu roku akademickiego? Sposobem na kłopoty jest City Self-Storage. Studenci mogą wynająć odpowiednie dla siebie pomieszczenie na okres wakacji w atrakcyjnych cenach... (info)


7milowy wkracza do Krakowa

7milowy wkracza do Krakowa [13.05.2008] W kwietniu br. 7milowy, firma specjalizująca się we wdrożeniach systemów ERP i CRM w przedsiębiorstwach średniej wielkości, otworzyła biuro w Krakowie. Jest to pierwsza zamiejscowa placówka firmy... (info)


Pas dla dekarzy Modeco - podręczny warsztat

Pas dla dekarzy Modeco - podręczny warsztat [13.05.2008] W bogatej ofercie firmy Koelner znajduje się szeroka gama produktów przygotowanych z myślą o dekarzach. Poza narzędziami i materiałami budowlanymi uzupełnieniem są proponowane fachowcom akcesoria montażowe... (info)


Nowość! Abizol ST Tytan Professional – klei styropian i izoluje

Nowość! Abizol ST Tytan Professional – klei styropian i izoluje [13.05.2008] Masa asfaltowo – kauczukowa Abizol ST Tytan Professional przeznaczona jest do wykonywania hydroizolacji i przyklejania płyt styropianowych. Preparat należy do nowej generacji Abizoli – doskonale znanych w Polsce środków zabezpieczających przed wilgocią... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...