informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 13.04.2007 r.ilość opublikowanych tekstów: 17


Dni Otwarte dla Ziemi w I.A.S.

Dni Otwarte dla Ziemi w I.A.S. [13.04.2007] International American School, na warszawskich Kabatach, zaprasza na obchody „Dnia Ziemi”... (info)


Zaproszenie na Targi Intertelecom w Łodzi

Zaproszenie na Targi Intertelecom w Łodzi [13.04.2007] CellAntenna Corporation wprowadza na rynek Polski innowacyjne urządzenia w branży telekomunikacyjnej... (info)

Srebrny medal dla Telefonicznej Agencji Informacyjnej [13.04.2007] Telefoniczna Agencja Informacyjna Sp. z o.o. została uhonorowana Srebrnym Medalem w kategorii Zakład Pracy Chronionej w Regionalnym Etapie Konkursu LODOŁAMACZE 2007... (info)


AVG Anti-Rootkit Free – nowy, darmowy produkt w ofercie Grisoft.

AVG Anti-Rootkit Free – nowy, darmowy produkt w ofercie Grisoft. [13.04.2007] Przedsiębiorstwo Informatyczne CORE, importer i autoryzowany reseller oprogramowania firmy Grisoft na terenie Polski zamieścił ..... (info)


Otard Best Mid Amateur

Otard Best Mid Amateur [13.04.2007] 28 marca w warszawskim klubie Melodia odbyła się doroczna Gala Golfa Polskiego Związku Golfowego – uroczystość podsumowująca zeszłoroczny sezon golfowy i otwierająca sezon 2007... (info)

„Styl Życia” Wirtualnej Polski [13.04.2007] W rankingu serwisów tematycznych badania Megapanel PBI/Gemius, w kategorii Styl Życia, najchętniej czytanymi treściami są te, prezentowane w Stylu Życia Wirtualnej Polski... (info)

ICG ekspertem we wdrażaniu Adobe Intelligent Forms. [13.04.2007] Umowa partnerska z Microinput podpisana. Wspólna wizja automatyzacji i upłynniania informacji zawartych w dokumentach sprawiła, że ICON Consulting Group i Microinput zdecydowały się na współpracę... (info)

Jak zoptymalizować proces zaopatrzenia - Amica Vendor Information System [13.04.2007] Firma Amica Wronki, największy krajowy producent sprzętu AGD, przeprowadził kolejne prace w sektorze logistycznym... (info)

Szkolenia ABAP do 80% taniej - Rozpoczęły się szkolenia ICG dofinansowane z EFS [13.04.2007] Już 19 marca, w ramach unijnego programu podnoszącego kwalifikacje kadr, ICON Consulting Group rozpoczyna szkolenia ABAP... (info)

Academic Day w Wyższej Szkole Komunikacji i Zarządzania [13.04.2007] We wtorek 17 kwietnia, w ramach „Miesiąca Informatyki WSKiZ”, odbędzie się WSKiZ Academic Day... (info)


Szkolenie agroturystyczne - podnoszenie kwalifikacji mieszkańców podkrakowskich gmin.

Szkolenie agroturystyczne - podnoszenie kwalifikacji mieszkańców podkrakowskich gmin. [13.04.2007] Ponad 30 osób wzięło udział w szkoleniu poświęconym zagadnieniom agroturystyki zorganizowanym w Urzędzie Gminy Wielka Wieś... (info)

Urządzenia VoIP prawie za freeco [13.04.2007] FreecoNet rozpoczął dopłacanie do sprzętu VoIP. Bramkę czy router VoIP firm DrayTek lub Linksys, skonfigurowanych do działania we FreecoNet, można mieć nawet za symboliczną złotówkę... (info)


Najważniejsze fakty na temat soczewek kontaktowych

Najważniejsze fakty na temat soczewek kontaktowych [13.04.2007] Dostępne obecnie na rynku soczewki kontaktowe uznawane są za najbardziej nowoczesną metodę korekcji wad wzroku. Są nie tylko wygodne w noszeniu, ale łatwe w zakładaniu, zdejmowaniu i pielęgnacji... (info)

Narasta polaryzacja nastrojów [13.04.2007] Czwartkowa sesja w Warszawie zakończyła się spadkami głównych indeksów. Mizerny styl ustanawiania ostatnich kosmetycznych rekordów na indeksie WIG20 może wskazywać, że rynek dojrzał do głębszej korekty... (info)

Nowe słuchawki ANYCOM w ofercie Elitnet.pl [13.04.2007] Firma Passus, wyłączny przedstawiciel ANYCOM w Polsce, wprowadza do sprzedaży nową serię wysokiej jakości bezprzewodowych słuchawek Bluetooth: ARIS-21, DELOS-14 i BSH-100... (info)


Malware Radar – pierwsza usługa automatycznego audytu bezpieczeństwa dla firm

Malware Radar – pierwsza usługa automatycznego audytu bezpieczeństwa dla firm [13.04.2007] Firma Panda Software udostępniła Malware Radar - nową usługę automatycznego audytu bezpieczeństwa do wykrywania złośliwych programów w firmach... (info)


AVM na targach Intertelecom 2007

AVM na targach Intertelecom 2007 [13.04.2007] AVM prezentuje innowacyjne rozwiązania FRITZ! w dziedzinie szerokopasmowego dostępu do Internetu, wysokiej jakości VoIP oraz bezpiecznych i szybkich sieci WLAN.. (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...