informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 13.04.2006 r.ilość opublikowanych tekstów: 24

Microsoft Security Summit - nowości w zakresie bezpieczeństwa informatycznego [13.04.2006] Microsoft, podczas odbywającej się dziś i jutro w Warszawie konferencji Microsoft Security Summit, zaprezentuje nową rodzinę produktów z zakresu bezpieczeństwa informatycznego, które planuje wprowadzić do swojej oferty jeszcze w tym roku... (info)

Columbus IT – największy partner Microsoft w rozwiązaniach dla firm [13.04.2006] Na rynku oprogramowania B2B miało miejsce spektakularne przejęcie... (info)

Columbus wprowadza nowe systemy b2b [13.04.2006] Columbus wprowadza na polski rynek nowoczesne kompleksowe oprogramowanie Retail Suite do zastosowania w sieciach sprzedaży detalicznej... (info)

Zostawiaj puste koperty, Warszawo! [13.04.2006] Maksymilian Jabłecki, uczeń III klasy Szkoły Podstawowej nr 321 w Warszawie, zwyciężył w konkursie plastycznym „Mamo, Tato nie parkuj na tym miejscu”... (info)

CampuS ExplorerS Laos 2006 - część II [13.04.2006] Kolejna relacja Jacka Kudłatego z wyprawy wspinaczkowej do Laosu... (info)

Salon Cloree w Blue City [13.04.2006] 18 kwietnia 2006r. w centrum handlowym Blue City zostanie otwarty salon firmowy Cloree oraz pracownia stylizacyjna SILUETE BEAUTY & STYLE... (info)

Budownictwo - rynek rośnie bez pomocy rządu [13.04.2006] Firma analityczna PMR przeprowadziła w marcu tego roku czwartą edycję cyklicznego badania kadry menedżerskiej największych firm budowlanych w Polsce... (info)

Nie krępuj się kablami - rozmawiaj przez telefon i słuchaj muzyki [13.04.2006] Firma Infopolis wprowadza do swej oferty kolejne urządzenie zapewniające komfortową mobilność - słuchawki Anycom Blue Stereo Headset BSH-100 wraz z adapterem Anycom BAG-10 Bluetooth Audio Gateway... (info)

Grupa LOTOS i Shell rozszerzają współpracę [13.04.2006] Umowę o wartości 11 mld złotych dot. dostaw surowców dla instalacji, które powstaną w ramach Programu Kompleksowego Rozwoju Technicznego (PKRT) rafinerii w Gdańsku zawarły dziś LOTOS Ekoenergia, spółka należąca do Grupy LOTOS S.A. oraz firma Shell International Trading and Shipping Company Limited... (info)

Cisco Systems - firmą Odpowiedzialną w Biznesie [13.04.2006] Projekt eSłupsk zrealizowany przez Cisco Systems wyróżniony w Raporcie Odpowiedzialnego Biznesu.. (info)

Sukces Orange w Polsce potwierdza słuszność decyzji o zmianie marki podjętej przez Zarząd PTK Centertel [13.04.2006] Zarząd Polskiej Telefonii Komórkowej Centertel, operatora sieci Orange z wielkim zaskoczeniem przyjął fakt rozpoczęcia śledztwa w sprawie umowy dotyczącej zmiany marki sieci Idea na Orange - w związku z publikacją tzw. „Raportu” Fundacji Centrum im. Adama Smitha przygotowanego pod kierownictwem p. Andrzeja J. Piotrowskiego... (info)

TPM w praktyce na bazie doświadczeń Elektrociepłowni Kraków [13.04.2006] Elektrociepłownia Kraków kończy pięcioletni okres wdrożenia TPM w swoim zakładzie. Z tej okazji zaprasza do udziału w nietypowym przedsięwzięciu, jakim jest konferencja organizowana przez Top Consulting w dniach 10-11 maja 2006 r. w Krakowie... (info)

Nowe ubezpieczenie w ofercie PZU SA [13.04.2006] Wszystkie osoby planujące poddanie się zabiegowi operacyjnemu lub kobiety przygotowujące się do porodu, a także placówki medyczne (szpitale, kliniki, przychodnie, gabinety) mogą ubezpieczyć się na wypadek wystąpienia niekorzystnych następstw takich zabiegów... (info)

Regionalne porty lotnicze [13.04.2006] Ubiegłoroczny wzrost liczby przewozów pasażerskich skierował uwagę wszystkich na strategiczną rolę portów regionalnych w rozwoju lotnictwa cywilnego... (info)

Rolnik poda nam obiad - Rolnik przejął Aardo [13.04.2006] W styczniu 2006 roku została sfinalizowana transakcja sprzedaży zakładu produkcyjnego w Orzeszu należącego do Przedsiębiorstwa Przemysłu Mięsnego Aardo na rzecz firmy Rolnik... (info)

Audi Q7 i A8 zdobyły tytuł Samochodu roku 2006 z napędem na cztery koła [13.04.2006] W głosowaniu czytelników specjalistycznego czasopisma „AUTO BILD alles allrad” dwa modele Audi pokonały konkurentów i zapewniły sobie tytuł „Samochodu roku 2006 z napędem na cztery koła”: Audi Q7 zwyciężyło w kategorii „samochody terenowe i SUVy klasy wyższej”, a Audi A8 quattro – w kategorii „samochody klasy wyższej z napędem na cztery koła”... (info)

Deska barlinecka Classic - piękno rodzimego drewna [13.04.2006] Barlinek S.A. przedstawia wyjątkową serię deski barlineckiej – Classic, którą charakteryzuje szczególne wyeksponowanie naturalnych cech drewna, takich jak różnorodna barwa, czy bogactwo usłojenia... (info)

Opel Astra Classic II w wyjątkowej cenie [13.04.2006] General Motors Poland rozpoczął działania wspierające model Astra Classic II... (info)

Kolorowe Święta Wielkanocne [13.04.2006] Święta Wielkanocne zbliżają się wielkimi krokami. Już niedługo kupimy bazie i zaczniemy przygotowywać kolorowe pisanki... (info)

BenQ DW1670: wieloformatowa nagrywarka DVD z obsługą płyt DVD-RAM [13.04.2006] Nowa nagrywarka BenQ DW1670 zapisuje dane w trzech formatach DVD i CD.. (info)

Tablice interaktywne Hitachi StarBoard FX - skuteczna komunikacja i wygodna obsługa [13.04.2006] Firma Image Recording Solutions wprowadziła do oferty nowe tablice interaktywne Hitachi StarBoard z serii FX, które są połączeniem tradycyjnej wersji suchościeralnej oraz jej elektronicznego odpowiednika, wyposażonego w funkcje przetwarzania nanoszonych danych... (info)

D - Age i Redefine w Twoim domowym SPA [13.04.2006] Wiosenna propozycja marki [ comfort zone ] to jędrne i gładkie ciało. Zapewnią je produkty domowe oraz profesjonalne zabiegi na ciało D – Age i Redefine... (info)

MONTICELLI MUD - błoto z Monticelli - wyszczuplający i detoksyfikujący zabieg na ciało [13.04.2006] Wyszczuplający i detoksyfikujący zabieg SPA bazujący na zastosowaniu błota Monticelli, delikatnego i kremowego błota, wzbogaconego o włoskie wody termalne z Monticelli... (info)

Nowa marka na polskim rynku SPA - [ comfort zone ] [13.04.2006] [ comfort zone ] jest innowacyjną marką w dziedzinie piękna i dobrego samopoczucia, wprowadzoną na rynek w 1993 roku przez włoską firmę Davines S.p.a... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...