informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 13.03.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 24


Wielkanocna uczta Felco

Wielkanocna uczta Felco [13.03.2008] Tradycyjna wielkanocna biesiada wcale nie musi kojarzyć się z ciężkostrawnymi posiłkami! Producent mrożonek marki Felco proponuje świąteczne potrawy z ożywczym akcentem warzyw... (info)

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 13.03.2008 [13.03.2008] Po wzrostach nie ma już śladu. Czwartkowa sesja na warszawskim parkiecie upłynęła pod znakiem mocnej przeceny wszystkich indeksów. Wśród inwestorów nie było już śladu optymizmu po wtorkowej decyzji FED. Indeks WIG20 stracił na zamknięciu 3,16%... (info)


CAM Mega Format na nowych lokalizacjach

CAM Mega Format na nowych lokalizacjach [13.03.2008] Dział Mega Format agencji CAM Media, którym od lutego zarządza Joanna Hutnik pozyskał nowe lokalizacje nośników wielkoformatowych. Jeden z nich wykorzystano już dla potrzeb kampanii promocyjnej British Airways... (info)


Buk parzony – źródło ciepła w domu

Buk parzony – źródło ciepła w domu [13.03.2008] Gdy aura nie rozpieszcza warto pomyśleć o pogodnym wystroju mieszkania, którego ciepłe tonacje będą ładować nasze akumulatory przez cały rok. Podłogą o dużym potencjale pozytywnej energii jest deska barlinecka buk parzony... (info)

TelArena z interaktywnym obliczem w Internecie [13.03.2008] TelArena – usługa platformy telefonii internetowej FreecoNet – ma już swoją własną stronę w Internecie (www.telarena.pl). Największą uwagę przyciąga interaktywny cennik oraz rozbudowany dział statystyk... (info)

Nowości elta na targach Forum Wentylacja – Salon Klimatyzacja [13.03.2008] Podczas zbliżających się targów Forum Wentylacja – Salon Klimatyzacja elta Polska zaprezentuje najnowsze urządzenia ze swojej oferty. Najciekawsze propozycje firmy to szafa klimatyzacyjna elta EK-48SHSK oraz wentylator kolumnowy elta 9096... (info)


Podłoże z Endomikoryzą do kwiatów Kwazar- 5m2 wiosny

Podłoże z Endomikoryzą do kwiatów Kwazar- 5m2 wiosny [13.03.2008] Piękny, przestronny ogród to marzenie niejednego mieszczucha. Przebywanie wśród roślin uspokaja i relaksuje, dlatego mieszkając w betonowej dżungli warto jest wygospodarować choćby 5m2 balkonu dla zieleni... (info)


Zestaw wypoczynkowy BARCELONA - kompozycja spokoju i temperamentu

Zestaw wypoczynkowy BARCELONA - kompozycja spokoju i temperamentu [13.03.2008] Zestaw wypoczynkowy Barcelona to najnowsza propozycja producenta mebli Gawin. Swym wzorem nawiązuje do hiszpańskiego klimatu, który zawsze zadziwiał nas idealnym połączeniem żywiołowego temperamentu z harmonijnym spokojem..... (info)


Komfortowy dom przez cały rok

Komfortowy dom przez cały rok [13.03.2008] Kiedy robi się gorąco, marzymy o klimatyzacji, która schłodzi nasze rozgrzane słońcem domy. Zimą natomiast myślimy o urządzeniu, zapewniającym ciągły nawiew ciepłego powietrza... (info)

Nowe programy Grupy Europ Assistance na świecie [13.03.2008] Społeczna ocena jakości systemu zdrowia w raporcie Europ Assistance Group.Europ Assistance Group przeprowadziło badanie na temat roli ubezpieczeń i usług assistance w systemie ochrony zdrowia w Europie Zachodniej... (info)

Nowe programy Europ Assistance w Polsce [13.03.2008] Usługi Europ Assistance Polska w kartach „BZ WBK ASSISTANCE FOR FRIENDS”. Concordia i Europ Assistance Polska wprowadzają nową usługę assistance- Program„Twoja Opieka Medyczna”.Assistance dla posiadaczy samochodów Gaz Gazela i Gaz Sobol... (info)


Opryskiwacz Venus firmy Kwazar- ogród rozkwita z zachwytu!

Opryskiwacz Venus firmy Kwazar- ogród rozkwita z zachwytu! [13.03.2008] Uwielbiasz gdy Twój balkon, taras czy działkę zalewa morze różnobarwnych kwiatów? Opryskiwacz cisnieniowy Venus, firmy Kwazar to proste i skuteczne rozwiązanie dla miłośników zieleni, którzy cenią sobie funkcjonalnośc i wygodę... (info)

Bankassistance, jako istotny element w strategii utrzymania klienta [13.03.2008] Analitycy zjawiska migracji klientów definiują wskaźnik churn, jako liczbę osób, która przestała korzystać z danego produktu czy usługi w określonym czasie, podzielona przez średnią liczbę ogólnych użytkowników wspomnianego produktu lub usługi... (info)

PR Solutions o digital signage dla Veracomp SA [13.03.2008] Agencja public relations PR Solutions przygotowała dla Veracomp SA informację wideo, która prezentuje zastosowania technologii digital signage na przykładzie wystawy - „Stanisława Wyspiańskiego Teatr Ogromny”. Jej organizatorem było Muzeum Narodowe w Krakowie... (info)

Zakupy.wp.pl znów kuszą sklepy internetowe [13.03.2008] Atrakcyjne promocje, uproszczony mechanizm afiliacji i nowy system rozliczeń – porównywarka cen Wirtualnej Polski wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów... (info)


Uroczysta prezentacja Revelation Bombay Sapphire w Londynie

Uroczysta prezentacja Revelation Bombay Sapphire w Londynie [13.03.2008] Revelation, kolekcja pięciu ekskluzywnych kryształowych karafek, inspirowanych marką Bombay Sapphire, została zaprezentowana lutym 2008 roku w prestiżowym domu jubilerskim Garrard w Londynie... (info)

Kapitał ekonomiczny i proces ICAAP w banku [13.03.2008] Szkolenie omawia kluczowe kwestie jakie powinny być zaadresowane i rozstrzygnięte w spójnie zaprojektowanym i zintegrowanym procesie zarządzania ryzykiem... (info)

ALPHA - mieszkania dla młodych [13.03.2008] Większość ze 197 mieszkań, które będą oddane w pierwszym etapie realizacji osiedla ALPHA w warszawskim Ursusie we wrześniu 2009 r. trafi do młodych ludzi. To głównie do nich skierowana jest oferta RED - Real Estate Development prowadzącego budowę osiedla... (info)


Digel sięga po telewizję!

Digel sięga po telewizję! [13.03.2008] W marcu pod hasłem „Digel – the menswear concept” rozpoczęła się kampania marketingowa firmy Digel. Celem akcji jest wzmocnienie wizerunku i rozpoznawalności marki, a jednocześnie zwiększenie jej popularności... (info)


Serwery QNAP z polskim oprogramowaniem już dostępne !

Serwery QNAP z polskim oprogramowaniem już dostępne ! [13.03.2008] EPA Systemy jako wyłączny Dystrybutor serwerów plików firmy QNAP ma przyjemność poinformować o wprowadzeniu na polski rynek serwerów QNAP z całkowicie spolonizowanym interfejsem użytkownika... (info)


Eniro Polska od lat solidna!

Eniro Polska od lat solidna! [13.03.2008] Eniro Polska - wydawca Panoramy Firm - po raz kolejny zdobyła tytuł Solidnej Firmy. Jednym z kryteriów w konkursie było terminowe regulowanie wszelkich zobowiązań biznesowych oraz poszanowanie ekologii i praw konsumenckich.. (info)


Country Style Super Dąb Cavallo – w zgodzie z naturą

Country Style Super Dąb Cavallo – w zgodzie z naturą [13.03.2008] Dąb Cavallo to najnowszy wzór paneli podłogowych marki Classen, oddający naturalny charakter pięknej drewnianej podłogi. Chłodny koloryt paneli nadaje wytworny wygląd nowoczesnym i surowym pomieszczeniom... (info)


Spalinowa piła łańcuchowa FPCS – 45CC – szybkie i łatwe cięcie

Spalinowa piła łańcuchowa FPCS – 45CC – szybkie i łatwe cięcie [13.03.2008] Piła spalinowa z linii produktowej Ferm Florin jest doskonałym narzędziem do pracy w ogrodzie, w gospodarstwie i na działce. Dzięki niej zadbamy o wygląd i zdrowy rozwój powierzchni zielonych w naszym otoczeniu, jak i o ciepło w naszym domowym kominku... (info)

Zachowaj młodość umysłu [13.03.2008] Rusza IX edycja bezpłatnych Warsztatów Pamięci dla osób po 50 roku życia w Centrum Naukowo-Społecznym GSK. Poznańscy Seniorzy nie muszą obawiać się tzw. sklerozy... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...