informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 13.03.2007 r.ilość opublikowanych tekstów: 10

saludo.pl - nowy sklep z cygarami [13.03.2007] Cygara wyłącznie ręcznie zwijane. Wysoko specjalizowana oferta skierowana do wąskiej grupy odbiorców... (info)


Wygraj wideokonferencje z eGospodarka.pl

Wygraj wideokonferencje z eGospodarka.pl [13.03.2007] eGospodarka.pl - praktyczny poradnik Internetu dla małych i średnich firm, organizuje wraz z serwisem VidCom.pl konkurs, w którym można wygrać roczny abonament na konta w systemie VidCom.pl, pozwalające na prowadzenie profesjonalnych wideokonferencji w Internecie. Łączna wartość nagród w konkursie to ponad 13 tysięcy złotych!.. (info)

Fajnie łoją te gitary [13.03.2007] Kiedy zaprosili do studia Jerzego Połomskiego, piosenkarz patrzył na nich jak na wariatów. Muzycy zespołu Big Cyc wspominają jednak, że do gustu przypadła mu rockowa wersja przeboju „Bo z dziewczynami”. Big Cyc, cykliczni laureaci plebiscytu „Świr Roku”, będą w piątek (16 marca) gośćmi specjalnymi Polskiego Radia Wrocław... (info)

Structura partnerem katowickiej edycji „Tygodnia Młodego Kina Niemieckiego” [13.03.2007] Sześć filmów pełno- i sześć krótko metrażowych zostanie zaprezentowane podczas katowickiej edycji Tygodnia Kina Niemieckiego w dniach 12- 17 marca 2007. Tematem przewodnim tegorocznej, szóstej juz edycji będą "przemiany"... (info)


Datera wydaje przewodnik po centralach IP-PBX

Datera wydaje przewodnik po centralach IP-PBX [13.03.2007] „Centrale telefoniczne IP-PBX” - to tytuł przygotowanego przez Datera Sp. z o.o. przewodnika dla firm, które zainteresowane są wdrożeniem telefonii IP w oparciu o centrale IP-PBX... (info)


Nowe korporacyjne oblicze Primy

Nowe korporacyjne oblicze Primy [13.03.2007] Od stycznia 2007 roku Przedsiębiorstwo Prima S.A. zmieniło nazwę na Prima - Sara Lee Coffee and Tea Poland S.A... (info)

Mojeauto.pl najpopularniejszym kanałem RSS [13.03.2007] W lutym użytkownicy Cafe News poszukujący informacji na temat motoryzacji najczęściej korzystali z kanału mojeauto.pl... (info)

Niezbyt udana sesja [13.03.2007] Pierwszą w tym tygodniu sesję na GPW zakończyliśmy na niewielkich plusach. WIG20 wzrósł o 0,13% do 3 274,16 pkt, a WIG zyskał 0,27% do 53 053,52 pkt. Obroty na rynku kasowym wyniosły 1,5 mld zł. Mimo wzrostów wczorajszą sesję trudno zaliczyć do udanych... (info)


Profesjonalista „pod ręką”, na co dzień

Profesjonalista „pod ręką”, na co dzień [13.03.2007] Drobne naprawy w łazienkach najczęściej nie wymagają obecności fachowca-wykonawcy. W takich przypadkach zazwyczaj staramy się poradzić sobie samodzielnie. Najczęściej są to niewielkie usterki, które z upływem czasu mogą przerodzić się w większy problem np.: cieknąca za umywalkę lub za wannę woda, odklejający się wieszak lub płytka ceramiczna. Prace te chcemy wykonać szybko, trwale i bez bałaganu... (info)


HealthWay obsłuży kompleksowo 2 marki dla Lek Polska

HealthWay obsłuży kompleksowo 2 marki dla Lek Polska [13.03.2007] Agencja marketingu medycznego HealthWay wygrała przetarg na roczną obsługę reklamową 2 marek z kategorii środków przeciwbólowych do stosowania miejscowego firmy Lek Polska Sp. z o.o.. W ramach wygranego przetargu HealthWay zajmie się opracowaniem i realizacją kompleksowej strategii komunikacji dla marek - Ketonal Lek oraz Diclac LipoGel... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...