informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 13.02.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 23


Serce nie tylko do kochania

Serce nie tylko do kochania [13.02.2008] Miłosne problemy sercowe są naprawdę niczym w porównaniu z prawdziwymi kłopotami z sercem. Warto więc zadbać o to, aby nasze serce było w jak najlepszej kondycji...pomoże w tym Heart Tea „Czas na Herbatę” herbatka dla serca... (info)

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 13.02.2008 [13.02.2008] GPW w ślad za innymi europejskimi indeksami rozpoczęła dzień od spadków. Byki na atak nie czekały jednak długo. Tuż po otwarciu indeks WIG20 rozpoczął dynamiczną wspinaczkę w okolice 3100 punktów... (info)

Maryla o żałosnych muzykach [13.02.2008] Pozwoliła sobie na bojkot rozdania nagród "Fryderyka". Twierdzi, że naśladowanie amerykańskiego stylu przez polskich muzyków jest żałosne. Maryla Rodowicz w piątek (15 lutego) będzie gościem specjalnym Polskiego Radia Wrocław... (info)


Urządzenia elta zdobywają nagrody branży marketingowej

Urządzenia elta zdobywają nagrody branży marketingowej [13.02.2008] Podczas prestiżowych targów RemaDays 2008 branża marketingowa nagrodziła urządzenia elta Polska. Aż dwa produkty z oferty firmy zdobyły wyróżnienie GIFTS OF THE YEAR przyznane najlepszym gadżetom przez media reklamowe i marketingowe... (info)


Dom – oaza spokoju alergika

Dom – oaza spokoju alergika [13.02.2008] Kurz, roztocza, zarodki pleśni, chemikalia, sierść zwierząt – większość alergenów czyha na nas w domu i najbliższym otoczeniu. W połączeniu ze słabą wentylacją stają się dokuczliwym problemem i źródłem realnego zagrożenia dla zdrowia domowników... (info)


Przyznaj swojego Oscara!

Przyznaj swojego Oscara! [13.02.2008] Ruszył serwis oscary.wp.pl, w nim m.in.: nominacje, zwiastuny, wiadomości i oscarowa zabawa internautów. Każdy może oddać głos na swego faworyta wśród oscarowych nominacji i w kilka chwil sprawdzić, jak głosowali inni internauci... (info)


Kocham Cię, Twój Spammer! - Kaspersky Lab ostrzega

Kocham Cię, Twój Spammer! - Kaspersky Lab ostrzega [13.02.2008] Kaspersky Lab, producent rozwiązań do ochrony danych, wykrył masową wysyłkę spamu walentynkowego. Wiadomość ta stanowi obecnie 5% całego ruchu pocztowego sprawdzanego za pomocą usług Kaspersky Hosted Security Services... (info)

Eko Holding głównym sponsorem akcji „Serce Masz Tylko Jedno” [13.02.2008] „Serce masz tylko jedno” to akcja charytatywna, zorganizowana na rzecz Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii,organizująca zbiórkę funduszy na opracowanie prototypu sztucznych komór wspomagania serca dla dzieci w ramach Programu Budowy Polskiego Sztucznego Serca... (info)

Avaya rekomenduje przełączniki Extreme Networks [13.02.2008] Avaya rekomenduje swoim klientom platformy Extreme Networks z serii BlackDiamond i Summit. Rekomendacja jest związana z faktem zakończenia sprzedaży przełączników z rodziny Avaya Cajun... (info)

Lofty – ziemia obiecana? [13.02.2008] Szare blokowiska, nowoczesne osiedla, szeregowce, domy jednorodzinne, apartamentowce. Rozmaitość form, stylów, dowolny wybór kondygnacji, powierzchni, lokalizacji, a nawet materiałów budowlanych... (info)

Rola i znaczenie innowacyjnych i efektywnych rozwiązań w promocji Polski [13.02.2008] Firma Incentive Concept Poland odpowiedzialna była za część integracyjną VI konferencji European SITE Networking and Educational Programme ESNEP 2007 Warsaw... (info)

Na oka dnie. AMD - plamka z poważnym defektem [13.02.2008] Miło doświadczać przyjemności płynącej z oglądania pięknych krajobrazów, wnętrz, przedmiotów. Ile wiemy o AMD – chorobie, przez którą coraz więcej spośród nas przestaje widzieć... (info)


Zagraniczna audycja w Studenckim Radiu Żak Politechnik Łódzkiej

Zagraniczna audycja w Studenckim Radiu Żak Politechnik Łódzkiej [13.02.2008] Prowadzona w języku angielskim audycja jest transmitowana przez rozgłośnie z całego świata. Można jej słuchać będąc w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Czechach, Danii czy Irlandii, a teraz również w Polsce... (info)

5 tysięcy sprzedanych samochodów w AAA Auto Polska [13.02.2008] Dealer samochodów używanych, który w ciągu ostatnich 16 lat osiągnął mocną pozycję w Czechach, na Słowacji i Węgrzech, od półtora roku stara się także o względy polskiego klienta. Ofertę firmy w Polsce wybrało w tym czasie 5 tysięcy nabywców... (info)

Pascal zaprasza na targi Intourex 2008 [13.02.2008] Podczas imprezy będzie można zdobyć albumy podróżnicze i przewodniki Wydawnictwa Pascal z autografami autorów: Elżbiety Dzikowskiej, Jarosława Kreta oraz Krzysztofa Schramma... (info)

FFCreation wprowadza Top Gear na polski rynek. [13.02.2008] Na początku lutego 2008 r. odsłonieto witrynę www.topgear.com.pl , na której odmierzany jest czas do „godziny zero” – premiery polskiej edycji magazynu Top Gear... (info)


Serce od Alice

Serce od Alice [13.02.2008] Juz wkrótce na walentynkowej mapie świata zaroi się od serc wysyłanych wszędzie tam, gdzie dotarł sympatyczny zwyczaj przekazywania ukochanej osobie dowodu gorących uczuć... (info)

Vistula&Wólczanka S.A. - korzyści z systemu klasy Busines Intelligence – TARGIT [13.02.2008] Vistula & Wólczanka S.A. zakończyła pierwszy etap implementacji i rozpoczęła użytkowanie duńskiego systemu TARGIT – narzędzia klasy Business Intelligence do wielowymiarowej analizy danych.. (info)

Oracle w kwadrancie liderów producentów oprogramowania BI według Gartnera [13.02.2008] Oracle informuje, że w raporcie "Magic Quadrant for Business Intelligence Platforms 2008" Oracle zajmuje silną pozycję w kwadrancie liderów i w porównaniu z innymi producentami otrzymał szczególnie wysoką ocenę za „kompletność wizji”... (info)

Spotler targetowany kontekstowo - nowe możliwości serwowania reklamy mobilnej [13.02.2008] Spotler, reklama graficzna wyświetlająca się użytkownikom telefonów komórkowych podczas pobierania przez nich multimediów na komórkę, wzbogacony został o system kontekstowego targetowania... (info)


Olej do drewna przetestowany w fińskim klimacie

Olej do drewna przetestowany w fińskim klimacie [13.02.2008] Wiosna zbliża się do nas wielkimi krokami. Już niedługo rozpoczniemy długo oczekiwany sezon działkowy. Zazwyczaj zaczynamy go od prac porządkowych, a jedną z najczęstszych czynności jest renowacja elementów drewnianych... (info)


Arbortech AS160 - piła pile nierówna

Arbortech AS160 - piła pile nierówna [13.02.2008] W ofercie firmy Proma Polska jest już dostępna nowoczesna piła wielofunkcyjna Arbortech AS160. Piła Arbortech ma szanse zrewolucjonizować prace instalacyjne, remontowe i renowacyjne, a w rękach profesjonalisty może czynić prawdziwe cuda... (info)


Nowy katalog PROMA – prosto, kompletnie i przejrzyście

Nowy katalog PROMA – prosto, kompletnie i przejrzyście [13.02.2008] Z początkiem lutego 2008 firma Proma wprowadza na rynek nowy katalog, w którym na 140 stronach prezentuje blisko 1.500 produktów wraz z danymi technicznymi i cenami dla klienta detalicznego... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...