informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 13.02.2007 r.ilość opublikowanych tekstów: 19


Wkładki Linell Everyday Ultra – wygoda i komfort każdego dnia

Wkładki Linell Everyday Ultra – wygoda i komfort każdego dnia [13.02.2007] Firma Hygienika wprowadza na rynek super cienkie wkładki higieniczne Linell Everyday Ultra, które doskonale dopasowują się do budowy anatomicznej kobiety zapewniając jej komfort i bezpieczeństwo każdego dnia... (info)

Zostań ekspertem ds. e-learningu z Akademią PARP [13.02.2007] Na początku marca rozpoczyna się kolejna odsłona projektu Akademii PARP, organizowanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości, realizowanego przez konsorcjum Estakada.pl-Betacom S.A. W ramach tego projektu, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego, zrealizowany zostanie między innymi ogólnopolski cykl szkoleń stacjonarnych dotyczących e-learningu... (info)

GPS Asisstance, Inter Partner Assistance i MapaMap – Alians technologii i usług [13.02.2007] Inter Partner Assistance Polska S.A. i MapaMap podpisały umowę na wspólny program dla wymagających kierowców... (info)

Inter Partner Assistance dla III Rajdu Magurskiego [13.02.2007] Inter Partner Assistance Polska S.A. lider w dziecinie assistance samochodowego wspierał III Rajd Magurski, który odbył się 2-3 luty 2007 roku... (info)

Propozycja na Walentynki [13.02.2007] Zbliża się 14 lutego - Święto Zakochanych. Drobny upominek z pewnością sprawi przyjemność bliskiej osobie, zwłaszcza jeśli będzie niebanalny... (info)


DrayTek wybiera wyłącznego dystrybutora w Polsce

DrayTek wybiera wyłącznego dystrybutora w Polsce [13.02.2007] DrayTek - wiodący na świecie producent urządzeń sieciowych i innowator technologii VoIP - wybrał firmę Brinet na wyłącznego dystrybutora swoich produktów w Polsce... (info)


Hakerzy uderzają w bank!

Hakerzy uderzają w bank! [13.02.2007] Hakerzy, którzy szukali luk i błędów w systemie FreecoNet, teraz będą mogli sprawdzić swoje umiejętności na systemach bankowych. Zaprosił ich do tego jeden z największych polskich banków, który chce, by hakerzy przetestowali jego zabezpieczenia. Będą mogli zrobić to zupełnie legalnie, a do tego czeka ich odpowiednia gratyfikacja... (info)


Nowoczesna gospodarka magazynowa

Nowoczesna gospodarka magazynowa [13.02.2007] W zdecydowanej większości polskich firm gospodarka narzędziowa oparta jest na prowadzonych ręcznie kartach narzędziowych i książeczkach pracownika. Uzyskanie podstawowych informacji takich jak stan wszystkich narzędzi na półce i wypożyczonych, obrót narzędziami w zadanym okresie czasu to już zadania wymagające czasami wielu dni ciężkiej pracy... (info)


Pierwsza jaskółka w IMR advertising by PR

Pierwsza jaskółka w IMR advertising by PR [13.02.2007] Wiosna tuż za pasem, więc warto przygotować się do jej nadejścia. Zaczynamy od porządków, pozbywamy się zbędnych kilogramów i wzmacniamy nasze organizmy. W tym wszystkim dopomogą nam naturalne preparaty, które powstały z myślą o kompleksowym zaspokajaniu potrzeb naszego ciała... (info)


Portal 4GIRLS patronem medialnym konkursu HOOK Fashion Look 2007

Portal 4GIRLS patronem medialnym konkursu HOOK Fashion Look 2007 [13.02.2007] Konkurs HOOK Fashion Look 2007 organizowany jest przez poznańską Agencję Modelek HOOK już po raz czwarty. Dla wielu uczestniczek okazał się początkiem drogi do sukcesu na polskich i międzynarodowych wybiegach... (info)


Walentynkowy zawrót głowy, czyli horoskopy dla zakochanych

Walentynkowy zawrót głowy, czyli horoskopy dla zakochanych [13.02.2007] Walentynkowy poradnik uczuciowy, horoskop zakochanych i miłosne talizmany w serwisie Horoskop.wp.pl.. (info)

Klasa średnia i średnia niższa najpopularniejsze [13.02.2007] Zmiana roku zazwyczaj pociąga za sobą sporo nowego. Zazwyczaj, lecz nie zawsze. Ranking najbardziej popularnych samochodów używanych serwisu GEpard pozostał w styczniu praktycznie bez zmian. Najczęściej wyszukiwanym modelem wciąż jest Volkswagen Passat... (info)

Duże inwestycje pokrywają deficyt [13.02.2007] Mimo grudniowego wyskoku deficyt obrotów bieżących w 2006 r. był dość niski. Dwukrotnie pokryły go rekordowe inwestycje bezpośrednie... (info)

Krajowi producenci aut na wrakowisku [13.02.2007] Producenci samochodów, którzy nie stworzyli sieci demontażu wraków, zapłacą spore kary. Czyli praktycznie wszyscy... (info)

Mini-BPH nie cieszy się wzięciem [13.02.2007] Najwięksi gracze — Raiffeisen i KBC — nie złożą oferty. Zostali mali. Dlaczego tylko oni?.. (info)

10 mld zł zaleje portfele [13.02.2007] Rekordowa oferta spółki energetycznej z politycznym podtekstem. Skarb sprzeda na giełdzie jedną trzecią akcji Polskiej Grupy Energetycznej. Wystarczy, by ustanowić nowy rekord wartości emisji. Na lata... (info)


Program magazynowy Narzędziownia - korzyści z zastosowania

Program magazynowy Narzędziownia - korzyści z zastosowania [13.02.2007] Kto z Państwa chciałby nie mieć problemów z prowadzeniem magazynu ? Pewnie już wiele razy zadawałeś sobie pytanie: "Jak inni dają sobie radę z zapanowaniem nad tym wszystkim?” Podobne pytanie stawiało sobie wielu naszych klientów zanim wdrożyli specjalistyczne oprogramowanie do zarządzania wypożyczalnią... (info)


Zarządzanie gospodarka materiałowa

Zarządzanie gospodarka materiałowa [13.02.2007] Zastosowanie programu Narzędziownia do ewidencji wyrobów w zakładzie produkcyjnym... (info)


Elektroniczna identyfikacja pracowników

Elektroniczna identyfikacja pracowników [13.02.2007] Elektroniczna identyfikacja pracowników stosowana jest w celu szybkiego i jednoznacznego odszukania pracownika w bazie danych programu magazynowego, oraz aby uzyskać jego podpis elektroniczny. Eliminuje to konieczność drukowania i magazynowania tysięcy stron dokumentów Rw i Zw dokumentujących rozchód wewnętrzny i zwrot wewnętrzny... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...