informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 13.01.2009 r.ilość opublikowanych tekstów: 20

Terapia przez sztukę [13.01.2009] O arteterapii, czyli terapii przez sztukę, formy pomocy psychologicznej, wspomagającej proces leczenia i rehabilitacji będą w Dolnośląskiej Szkole Wyższej przez dwa dni (14-15 stycznia) rozmawiać naukowcy z Europy... (info)

Interactive Intelligence liderem w raporcie Gartnera [13.01.2009] Interactive Intelligence (Nasdaq: ININ), międzynarodowy dostawca zintegrowanych rozwiązań z zakresu komunikacji IP dla biznesu, znalazł się w kwadrancie liderów przygotowanego przez Gartnera raportu „2008 Contact Center Infrastructure, Worldwide Magic Quadrant”... (info)


Ruszyła strona www.crosspointlodz.pl

Ruszyła strona www.crosspointlodz.pl [13.01.2009] Mermaid Properties - jedna z wiodących firm z sektora rynku nieruchomości, specjalizująca się w budowie i rewitalizacji budynków mieszkalnych oraz biurowych, uruchomiła witrynę WWW dla inwestycji Cross Point Łódź... (info)


Polycom podaje przewidywane wyniki za czwarty kwartał 2008 roku

Polycom podaje przewidywane wyniki za czwarty kwartał 2008 roku [13.01.2009] Światowy lider w dziedzinie technologii telepresence, jak również rozwiązań z zakresu komunikacji głosowej i video wprowadza plan restrukturyzacji w celu optymalizacji kosztów... (info)

Routing i Switching na szkoleniu FEN i Cisco [13.01.2009] Bezpłatne szkolenie z routingu i switchingu odbędzie się już w najbliższy czwartek, 15 stycznia. Dawkę teoretycznej i praktycznej wiedzy przekażą wspólnie specjaliści Konsorcjum FEN i Cisco... (info)


Najnowsza linia marki Miran stworzona z miłości do kobiecego ciała.

Najnowsza linia marki Miran stworzona z miłości do kobiecego ciała. [13.01.2009] Miran to producent bielizny nocnej, firma ta jest przykładem tego, że bielizna nocna produkowana w Polsce posiada doskonałą jakość. Bogactwo fasonów i piękna formę, dzięki zastosowaniu w produkcji..... (info)


Dania z Dworu Soplicy

Dania z Dworu Soplicy [13.01.2009] Nowa linia dań gotowych marki „Kucharz Doskonały” to kontynuacja najlepszych tradycji polskiego stołu. Inspiracją do powstania tej linii dań, była jedna z pierwszych polskich książek kucharskich autorstwa Wojciecha W. Wielądko... (info)


Przestrzenne słuchawki Geniusa

Przestrzenne słuchawki Geniusa [13.01.2009] GHP-05 Live to najnowsze słuchawki Genius przeznaczone dla domowych systemów Hi-Fi. Wbudowany system dźwięku surround DRD® 3D wzmacnia poziom niskich tonów oraz tworzy zdumiewający zasięg akustyczny, zwłaszcza w przypadku muzyki klasycznej i wokalnej... (info)

Karnawałowe szaleństwo z O`Ccaffe [13.01.2009] Jeżeli masz w planie zabawę przez cały karnawał zaopatrz się w duże opakowanie oryginalnej włoskiej kawy O’ccaffe Royal Espresso Bar, która dodaje energii, ma wielką moc i cudowny smak... (info)

Podsumowanie rankingu funduszy inwestycyjnych [13.01.2009] Przez ostatnie tygodnie mieli Państwo okazję zapoznać się z wynikami porównania funduszy inwestycyjnych w dziesięciu wybranych krajach świata. Analiza została przeprowadzona na podstawie oficjalnych źródeł Lipper Reuters... (info)


Noworoczne zmiany w Portalu 4Girls.pl – styczeń 2009

Noworoczne zmiany w Portalu 4Girls.pl – styczeń 2009 [13.01.2009] Nadejście Nowego Roku kalendarzowego sprzyja nowościom. Od stycznia 2009 użytkowniczki najlepiej znanego portalu dla dziewczyn w Polsce mogą korzystać z unowocześnionej wersji witryny... (info)


Laborka II, czyli jak zrealizować swój pomysł w Internecie?

Laborka II, czyli jak zrealizować swój pomysł w Internecie? [13.01.2009] Ruszyła druga edycja konkursu „Laborka” Wirtualnej Polski. Każdy, kto ma pomysł na projekt internetowy, może zgłaszać się do WP. Portal aktywizuje użytkowników Sieci, szuka talentów i potencjalnych partnerów biznesowych... (info)

Nowy Klient Badog PR [13.01.2009] Badog PR zawarł umowę o współpracy ze Spółką informatyczną Denco Logic S.A. Badog PR jest odpowiedzialny za działania komunikacyjne związane z planowanym debiutem spółki na rynku NewConnect... (info)

Ekspansja punktów sprzedaży pudełek prezentowych Wonderbox. [13.01.2009] Zgodnie z zapowiedzią firmy, ekspansja sieci sprzedaży pełnego emocji i zaskakujących niespodzianek pudełka prezentowego Wonderbox trwa.W sprzedaży dostępny jest cały asortyment wyjątkowych pudełek prezentowych Wonderbox... (info)


Poorya Nazari wygrywa PokerStars Caribbean Adventure

Poorya Nazari wygrywa PokerStars Caribbean Adventure [13.01.2009] 11 stycznia br. zakończył się największy turniej pokera poza Stanami Zjednoczonymi - PokerStars Caribbean Adventure. Zwycięzcą został 22-letni kanadyjczyk - Poorya Nazari. Za zdobycie pierwszego miejsca Nazari otrzymal 3.000.000$... (info)

Oracle rozszerza zakres funkcji pakietu Oracle Enterprise Manager [13.01.2009] Nowa konsola zmiany konfiguracji rozszerza funkcjonalność mechanizmów wykrywania zmian konfiguracji w czasie rzeczywistym, tworzenia raportów oraz automatyzacji zgodności infrastruktury informatycznej... (info)

Expander: Ubiegłoroczne dołki coraz wyraźniej na horyzoncie (13.01.2009) [13.01.2009] Diagnoza sytuacji na rynkach finansowych: Coraz bardziej w niepamięć odchodzą wspomnienia pierwszych tegorocznych sesji, które były dla posiadaczy bardzo udane... (info)


Kryzys sprzyja dopłatom

Kryzys sprzyja dopłatom [13.01.2009] Obniżenie zdolności kredytowej wielu osób spowodowało, wzrost zainteresowania kredytami z państwową dopłatą, udzielanymi na tańsze mieszkania. Co to oznacza w praktyce?.. (info)

Analiza rynku i perspektywy inwestycyjne - 2008 [13.01.2009] Rok 2008 przyniósł rozszerzający się globalny kryzys pewności siebie wśród inwestorów, który pociągnął rynki na niewidziane do tej pory poziomy zmienności rynkowej... (info)


Konica Minolta społecznie odpowiedzialna

Konica Minolta społecznie odpowiedzialna [13.01.2009] Firma Konica Minolta, jako globalny dostawca sprzętu drukującego oraz kompleksowych rozwiązań dla biznesu, realizuje swoją misję tworzenia nowej wartości..... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...