informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 12.12.2013 r.ilość opublikowanych tekstów: 41


Nowy numer Magazynu Magazyn Spot On już do ściągnięcia na tablety

Nowy numer Magazynu Magazyn Spot On już do ściągnięcia na tablety [12.12.2013] 10 grudnia pojawił się szósty już numer magazynu ekonomiczno-gospodarczego „Spot On”. Darmowy i bez reklam, dostępny jest wyłącznie w wersji na tablety... (info)

Intel napędza FC Barcelona [12.12.2013] Intel Corporation oraz FC Barcelona ogłosiły dzisiaj podpisanie umowy o partnerstwie, które połączy dwie marki, dla których najważniejsze są innowacje oraz doskonałe wyniki... (info)


Magia świąt Bożego Narodzenia

Magia świąt Bożego Narodzenia [12.12.2013] To co jemy ma znaczenie. Dosłownie i w przenośni. Produkty, które są składnikami tradycyjnych wigilijnych potraw mają swoją symbolikę. Przekonaj się jakie „moce” tkwią w maku, orzechach, miodzie oraz grzybach... (info)


Program Rehabilitacji – więcej niż pomoc finansowa dla ofiar wypadków

Program Rehabilitacji – więcej niż pomoc finansowa dla ofiar wypadków [12.12.2013] Właśnie mijają 2 lata od wprowadzenia przez Europ Assistance Polska Programu Rehabilitacji skierowanego do ofiar wypadków... (info)


Dzień Poinsecji - dzień pełen gwiazd

Dzień Poinsecji - dzień pełen gwiazd [12.12.2013] Na całym świecie 12 grudnia obchodzony jest Dzień Poinsecji, święto niezwykłej, zimowej rośliny powszechnie znanej jako gwiazda betlejemska... (info)


Fabryka Pilkington Automotive nagrodzona za bezpieczeństwo pracy

Fabryka Pilkington Automotive nagrodzona za bezpieczeństwo pracy [12.12.2013] Fabryka szyb samochodowych Pilkington Automotive Poland w Chmielowie została nagrodzona w Ogólnopolskim Konkursie Poprawy Warunków Pracy... (info)

Villa Verde z nowoczesną infrastrukturą informatyczną [12.12.2013] Villa Verde zintegrowała system Microsoft Dynamics NAV z systemami partnerów i utworzyła elektroniczną platformę B2B do wymiany danych... (info)


Co kupić w prezencie na Święta?

Co kupić w prezencie na Święta? [12.12.2013] Zbliża się Boże Narodzenie, a wraz z nim okres świątecznych porządków, dekorowania domu, ale również zakupów. Szczególnie ważny jest wybór prezentów dla bliskich, który niestety często sprawia wiele trudności... (info)


Ile jest delikatesów w delikatesach?

Ile jest delikatesów w delikatesach? [12.12.2013] Słownik podaje, że delikatesy to wykwintne, niecodzienne, ekskluzywne czy też wyszukane produkty spożywcze. Dlaczego więc w delikatesach można znaleźć proszek do prania?.. (info)


Nafta: już nie ilość, a jakość. Chemia: rewolucja łupkowa odmienia branżę.

Nafta: już nie ilość, a jakość. Chemia: rewolucja łupkowa odmienia branżę. [12.12.2013] Punkt wyjścia do dalszego rozwoju branży chemicznej i naftowej jest zdaniem ministra skarbu państwa Włodzimierza Karpińskiego całkiem niezły... (info)


Kujawsko-pomorska ochrona zdrowia: wyzwań nie brakuje

Kujawsko-pomorska ochrona zdrowia: wyzwań nie brakuje [12.12.2013] Samorząd woj. kujawsko-pomorskiego nie ma narzędzi do kreowania polityki zdrowotnej w regionie.Priorytetem oddziału NFZ w tym województwie jest m.in. rehabilitacja neurologiczna i kardiologiczna.. (info)

Złóż wniosek konkursowy do 24. edycji Konkursu „Teraz Polska” [12.12.2013] Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego „Teraz Polska” rozpoczyna przyjmowanie wniosków konkursowych do 24. edycji Konkursu „Teraz Polska”... (info)

NOWOŚĆ LISTERINE® PROFESSIONAL 2 warianty profesjonalnych płynów do płukania jamy ustnej [12.12.2013] W ciągu całego życia aż do 69% z nas doświadcza nadwrażliwości zębów , a ponad 80% ma problem z próchnicą lub jej skutkami. Schorzenia te wiążą się często z bólem i dyskomfortem... (info)


Maszyna do szycia w domu – jak wybrać najlepszy sprzęt

Maszyna do szycia w domu – jak wybrać najlepszy sprzęt [12.12.2013] Samodzielne szycie to przyjemność, szczególnie gdy posługujemy się dobrą i funkcjonalną maszyną. Osobom początkującym zakup prostego modelu dobrej marki opłaci się bardziej, niż skomplikowany sprzęt nieznanej firmy... (info)


Jak uzyskać dofinansowanie z gminy na usunięcie azbestu?

Jak uzyskać dofinansowanie z gminy na usunięcie azbestu? [12.12.2013] W ramach przyjętego przez rząd programu utylizacji azbestu, do 2032 roku należy wymienić wszystkie dachy pokryte tym szkodliwym dla zdrowia i środowiska materiałem... (info)


Systemy podtynkowe Viega – optymalne rozwiązanie do każdej łazienki

Systemy podtynkowe Viega – optymalne rozwiązanie do każdej łazienki [12.12.2013] Asortyment Viega obejmuje szeroką gamę rozwiązań podtynkowych, pozwalających zaprojektować łazienkę bez żadnych kompromisów. Oprócz klasycznych stelaży mamy elementy narożne, bloki do zabudowy „na mokro”, czy model z regulacją wysokości miski... (info)


Poznaj najpopularniejsze przedświąteczne potrawy zamawiane online!

Poznaj najpopularniejsze przedświąteczne potrawy zamawiane online! [12.12.2013] Czas Świąt Bożego Narodzenia to wyjątkowy okres w roku. Zmian doświadczają praktycznie wszyscy – centra handlowe, hurtownie, sklepy internetowe, a także portale specjalizujące się w zamówieniach jedzenia przez Internet... (info)

Toruń zmniejsza deficyt i zadłużenie [12.12.2013] Toruń zamknie bieżący rok z o 24 mln zł mniejszym niż planowano deficytem. Jest to efekt niższych kosztów obsługi zadłużenia, zmian wysokości dochodów ze źródeł zewnętrznych, oszczędności i przesunięcia na lata następne wydatków inwestycyjnych... (info)

Panattoni Europe Deweloperem Roku 2013 – nagroda w konkursie Eurobuild Awards [12.12.2013] Panattoni Europe po raz kolejny zdobył nagrodę prestiżowego konkursu Eurobuild Awards. Uroczysta gala wręczenia nagród odbyła się 5.grudnia br. w warszawskim hotelu Hilton... (info)

Świąteczne ekoinspiracje od Stena Recycling [12.12.2013] Kompletowanie prezentów, sprzątanie kątów i ostatnie zmiany w wigilijnym menu. W szale bożonarodzeniowych przygotowań nie zapominajmy, by być eko! Wystarczy dobry pomysł i odrobina chęci... (info)


Czy Katowice wykorzystują swoje możliwości?

Czy Katowice wykorzystują swoje możliwości? [12.12.2013] Duży potencjał pracowników jest najważniejszym atutem rozwojowym województwa śląskiego, a zwłaszcza konurbacji katowickiej... (info)


Dekada współpracy Dachser z AXRO

Dekada współpracy Dachser z AXRO [12.12.2013] Mająca siedzibę w Hamburgu firma AXRO, zajmująca się dystrybucją urządzeń biurowych, korzysta z europejskiej sieci połączeń drobnicowych Dachser już od 10 lat... (info)


Krakowscy artyści napisali i nagrali bajki dla dzieci

Krakowscy artyści napisali i nagrali bajki dla dzieci [12.12.2013] Znani krakowscy artyści i dziennikarze, m.in. Dorota Segda, Renata Przemyk, Adam Grzanka i Marek Balawajder napisali i nagrali bajki dla dzieci. Trafiły one na limitowaną płytę CD „Każdy pluszak to historia”... (info)


ADAM-6051 - Zdalny moduł wejść licznikowych z obsługą protokołu Modbus/TCP firmy Advantech

ADAM-6051 - Zdalny moduł wejść licznikowych z obsługą protokołu Modbus/TCP firmy Advantech [12.12.2013] ADAM-6051 to moduł I/O firmy Advantech dedykowany do sieci Ethernet wyposażony w 12 wejść cyfrowych oraz 2 specjalizowane wejścia licznikowe... (info)

Comarch zbadał polski rynek backupu danych [12.12.2013] Comarch przeanalizował preferencje polskich użytkowników Internetu w zakresie backupu danych w chmurze... (info)

1000 biur rachunkowych w społeczności iKsięgowość24 [12.12.2013] Comarch od wielu lat rozwija i usprawnia swoją ofertę dla biur rachunkowych, które stanowią bardzo ważną grupę klientów dla krakowskiego producenta... (info)

Energia bez granic… Pierwsza edycja targów InEnerg przed nami! [12.12.2013] Niezwykle ambitne zadania stawia przed Unią Europejską przyjęta przez Brukselę strategia energetyczna na lata 2011-2020, opierająca się na realizacji celów 20-20-20... (info)


Polski fotograf wyróżniony przez europejskich browarników

Polski fotograf wyróżniony przez europejskich browarników [12.12.2013] Laureatem III edycji międzynarodowego konkursu fotograficznego Faces of Brewing został Polak, autor zdjęcia „Social Lubricant”. Oficjalnym patronem konkursu były polskie browary zrzeszone w Związku Browary Polskie... (info)

Landingi - polski startup dla marketerów doceniony na arenie międzynarodowej [12.12.2013] Europe VentureSummit to jedna z największych konferencji poświęconych startupom. Mimo obecnie niesprzyjającej sytuacji politycznej na Ukrainie, tegoroczna edycja odbyła się 4 i 5 grudnia w Kijowie bez żadnych zakłóceń... (info)


Zainspiruj się zimą! Oryginalne ozdoby Villeroy & Boch na Święta

Zainspiruj się zimą! Oryginalne ozdoby Villeroy & Boch na Święta [12.12.2013] Za oknem błękitne niebo i oprószone śniegiem drzewa. Na szybach domów srebrzyste pióropusze namalowane przez mróz. Tak wygląda bożonarodzeniowa sceneria! A we wnętrzu? Świąteczny czas umilą oryginalne dekoracje ze szkła Villeroy & Boch i… wyobraźni!.. (info)


Majka Jeżowska w Centrum Handlowym NoVa Park

Majka Jeżowska w Centrum Handlowym NoVa Park [12.12.2013] Już w najbliższy piątek, 13 grudnia, na klientów gorzowskiego Centrum Handlowego NoVa Park czeka niespodzianka – koncert znanej polskiej piosenkarki Majki Jeżowskiej!.. (info)


Z Piccolo dodasz blasku swojemu dziecku!

Z Piccolo dodasz blasku swojemu dziecku! [12.12.2013] Noś odblaski od Piccolo i pokoloruj jesienną szarugę! Radosne dzieciństwo i bezpieczeństwo najmłodszych są najważniejsze. Dlatego w tym sezonie do Piccolo - ulubionego dziecięcego napoju musującego - dołączona jest kolorowa, odblaskowa opaska... (info)

Na whisky można zarobić. Podsumowanie sytuacji na rynku [12.12.2013] Zyski z inwestowania w whisky nadal są wysokie. Inwestorzy od początku roku zarobili kilkanaście proc., a w ciągu ostatnich pięciu lat aż 160 proc, informuje Whisky Highland. Ta forma inwestycji jest odporna na kryzys i coraz ..... (info)


Podręcznik do NX 9.0 dostępny już za chwilę!

Podręcznik do NX 9.0 dostępny już za chwilę! [12.12.2013] Firma GM System przygotowała kolejną książkę z serii wydawniczej „CAx DLA PRAKTYKÓW”: NX 9.0 Ćwiczenia „Od koncepcji do wytwarzania – krok po kroku” i już pod koniec roku będzie ona dostępna w sprzedaży... (info)


Systemy IT – na zdrowie!

Systemy IT – na zdrowie! [12.12.2013] Nowe urządzenia, programy czy systemy IT stwarzają ogromne możliwości dla nowoczesnego rynku zdrowia. Dzięki coraz powszechniejszemu dostępowi do internetu monitorowanie parametrów życiowych pacjentów jest przeprowadzane w czasie rzeczywistym... (info)


Avans.pl – złote godło KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2013

Avans.pl – złote godło KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2013 [12.12.2013] Sklep internetowy Avans.pl został nagrodzony złotym godłem KONSUMENCKI LIDER JAKOŚCI 2013. Avans.pl zajął pierwsze miejsce w kategorii „Internetowe sklepy RTV-AGD”... (info)


Chroń rury przed lodem – zestaw przeciwoblodzeniowy firmy Armacell

Chroń rury przed lodem – zestaw przeciwoblodzeniowy firmy Armacell [12.12.2013] Zima, a wraz z nią siarczyste mrozy, już na dobre zagościły za naszymi oknami. Większość z nas prawdopodobnie zapewniła już swoim domom i sobie samym odpowiednią ochronę przed niskimi temperaturami... (info)


Zdążyć przed zimą – ostatni dzwonek na zadbanie o dach

Zdążyć przed zimą – ostatni dzwonek na zadbanie o dach [12.12.2013] Zbliżająca się wielkimi krokami zima może i cieszy najmłodszych, jednak wielu posiadaczy domów na pewno myśli o niej z pewną obawą... (info)

Specjaliści IT poszukiwani - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – październik 2013 r. [12.12.2013] Ponad połowa ofert pracy opublikowanych w październiku na portalu monsterpolska.pl dotyczyła stanowisk z branży IT... (info)


Podsumowanie roku w firmie Roto

Podsumowanie roku w firmie Roto [12.12.2013] Kontynuacja dobrej passy Bruksela/Leinfelden-Echterdingen – (rp) Zgodnie z przewidywaniami zarządu zawartymi w zeszłorocznej prognozie, rok 2013 okazał się rzeczywiście trudny na ważnych dla Roto rynkach.. (info)


TERMBLOQ – nowa marka Grupy Prefabet

TERMBLOQ – nowa marka Grupy Prefabet [12.12.2013] Grupa Prefabet, lider w produkcji betonu komórkowego, wprowadza nową nazwę dla wszystkich swoich wyrobów. Cała linia produktowa będzie obecnie dostępna pod marką TERMBLOQ... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...