informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 12.12.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 32

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 12.12.2008 [12.12.2008] GPW: Tydzień zmienności nastrojów. Sytuacja na parkietach całego świata w piątek były naprawdę trudna. Informacja o tym, że Senat USA odrzucił plan pomocy dla przemysłu motoryzacyjnego mocno pogorszyła nastroje... (info)


Royal Collection cenną polską marką

Royal Collection cenną polską marką [12.12.2008] Sieć salonów Royal Collection zajęła trzecie miejsce w prestiżowym rankingu najcenniejszych polskich marek, który od 5 lat jest organizowany przez dziennik Rzeczpospolita... (info)


Zakupy w Selgros z kartą kredytową Sygma Bank

Zakupy w Selgros z kartą kredytową Sygma Bank [12.12.2008] Od września 2008 roku klienci ogólnopolskiej sieci hurtowni Selgros Cash&Carry mogą realizować bezgotówkowe zakupy za pomocą prywatnej karty kredytowej wydanej we współpracy z Sygma Bank Polska... (info)


iBOX Eclipse – MP4 na długie dystanse z efektem 3D surround

iBOX Eclipse – MP4 na długie dystanse z efektem 3D surround [12.12.2008] O tym jak ważny jest w MP4 pojemny akumulator nie trzeba nikogo przekonywać. Użytkownik iBOX Eclipse nie musi się tym jednak martwić – akumulator Li-poly pozwana na 13 godzin ciągłego użytkowania... (info)


Polscy producenci maszyn górniczych szukają nowych rynków zbytu

Polscy producenci maszyn górniczych szukają nowych rynków zbytu [12.12.2008] Liczne kopalnie rud metali, mocno rozwinięte górnictwo węglowe oraz planowane kolejne inwestycje i szybki wzrost wydobycia, to niewątpliwe atuty indyjskiego rynku dla producentów maszyn górniczych... (info)

Kalendarium wydarzeń 15–19.12.2008 [12.12.2008] Rozwój sytuacji na rynkach finansowych w przyszłym tygodniu może przebiegać w sposób zaskakujący. Z pewnością szczególnie pod koniec tygodnia widoczna będzie duża zmienność... (info)


Duży może więcej

Duży może więcej [12.12.2008] Dynamika sprzedaży, ciągły rozwój, tworzenie nowych miejsc pracy, a także przejrzystość działania to kryteria brane pod uwagę w plebiscycie „Filary Polskiej Gospodarki”. Dolnośląskim zwycięzcą została DFM ZANAM-LEGMET z Polkowic.. (info)


Meble WAJNERT w Ostrowie Wielkopolskim

Meble WAJNERT w Ostrowie Wielkopolskim [12.12.2008] 6 grudnia 2008 roku w Ostrowie Wielkopolskim otwarty został nowy salon Meble WAJNERT. Sklep mieści się w centrum meblowym – „Aleja Wnętrz" Salon o powierzchni 700 mkw. znajduje się na parterze trzykondygnacyjnego budynku... (info)

Optymalizacja kosztów produkcji dokumentów [12.12.2008] Konica Minolta przeprowadzi w Trójmieście, Krakowie, Wrocławiu i Warszawie cykl seminariów poświęconych optymalizacji kosztów druku w firmie. Pierwsze seminarium odbędzie się 16 grudnia w Hotelu Nadmorskim w Gdyni... (info)

10 zasad e-marketingu według agencji NetArch [12.12.2008] "E-marketing dla firm - jak efektywnie sprzedawać przez Internet. Wybór kanału promocji dla produktu, tworzenie przekazu marketingowego, mailingi, pozycjonowanie".. (info)


Drugi weekend akcji charytatywnej „Kochajmy się we Wrocławiu”

Drugi weekend akcji charytatywnej „Kochajmy się we Wrocławiu” [12.12.2008] W najbliższy weekend w Parku Handlowym Auchan Bielany odbędzie się druga część tegorocznej akcji charytatywnej „Kochajmy się we Wrocławiu”. To doskonała okazja, aby okazać serce chorym dzieciom... (info)

Nieprzytomny klient z gorączką… świątecznych zakupów [12.12.2008] Większości z nas przedświąteczny okres zakupów kojarzy się z gorączkowym bieganiem po pasażach i tłumami w galeriach handlowych. Czy tłok i nadmiar ludzi w sklepach wpływa na JAKOŚĆ OBSŁUGI ? Co może spotkać nas podczas świątecznych pospiesznych zakupów?.. (info)


Akcesoria do kompletnego wykończenia dachu

Akcesoria do kompletnego wykończenia dachu [12.12.2008] Fachowe wykonanie każdego dachu obejmuje nie tylko odpowiednio dobrane dachówki podstawowe, ale też cały system akcesoriów dachowych, zapewniający trwałość i estetykę wykończenia dachu... (info)

Jak rozwijać sklep internetowy, aby odnieść sukces? [12.12.2008] Sklep internetowy z soczewkami kontaktowymi szkla.com jest obecnie jednym z największych sklepów w Polsce oraz najdynamiczniej rozwijającym się sklepem internetowym w roku 2008. Dynamika wzrostu osiągnęła w tym roku kilkaset procent. Jak udało się to osiągnąć?.. (info)


Świąteczne obżarstwo bardzo wskazane

Świąteczne obżarstwo bardzo wskazane [12.12.2008] Świąteczny stół ugina się pod ciężarem potraw a ty zamiast jeść do woli martwisz się, że przez świąteczne ucztowanie przybędzie ci centymetrów w pasie? Wiedz, że z Fabacum świąteczne potrawy wcale nie będą takie tuczące... (info)


Najlepsi uczniowie zostali docenieni

Najlepsi uczniowie zostali docenieni [12.12.2008] - Jesteście świadectwem tego, że warto wznieść się ponad przeciętną – powiedział do swoich podopiecznych Kazimierz Szczepanik, dyrektor ZSOT w Kuźni Raciborskiej w trakcie uroczystego wręczenia im stypendiów przyznanych przez Fabrykę Obrabiarek RAFAMET S. A... (info)


Uwaga jutro będą kolejne Prowokacje – również online!!!

Uwaga jutro będą kolejne Prowokacje – również online!!! [12.12.2008] Prowokacje to Wielka Gala Młodych Polskich Projektantów Mody organizowana przez Agencję Artystyczno Reklamową Gambit z Lublina. Prowokacje to impreza podczas której swoje możliwości i wyobraźnię twórczą przedstawiają młodzi polscy kreatorzy mody... (info)

Międzynarodowy turniej pokera online dla bloggerów [12.12.2008] Już 15 grudnia rozpocznie się kolejna edycja World Blogger Championship of Online Poker (WBCOOP), podczas której blogerzy z całego świata będą mogli zmierzyć się w pokerowych umiejętnościach online... (info)

AKJ Investment TFI Inwestuje w branżę medyczną [12.12.2008] AKJ Investment I FIZ, zarządzany przez AKJ Investment TFI, kupił kontrolny pakiet akcji MIFAM, wiodącego dostawcy jednorazowych igieł iniekcyjnych, od funduszu private equity Riverside... (info)


Expander: Najdłuższy kredyt gotówkowy na 8 lat

Expander: Najdłuższy kredyt gotówkowy na 8 lat [12.12.2008] Kredyt gotówkowy można zaciągnąć nawet na 8 lat. Gdy jednak nie ma takiej konieczności wybierajmy kredyty na krótszy okres. Jeśli zamierzamy spłacić kredyt wcześniej możemy na wyborze długiego okresu kredytowania stracić nawet kilkaset złotych... (info)

Komenatrz Expandera: Zmienność stopniowo spada (12.12.2008) [12.12.2008] Diagnoza sytuacji na rynkach finansowych: Powoli, ale coraz bardziej systematycznie, wygasała dynamika wydarzeń na naszym rynku giełdowym w ostatnim czasie. Podobnie jest w Ameryce... (info)


„Inwestuj w siebie” i bądź bezkonkurencyjny na rynku pracy!

„Inwestuj w siebie” i bądź bezkonkurencyjny na rynku pracy! [12.12.2008] Nie wszyscy Dolnoślązacy wiedzą, że to właśnie w zamieszkiwanym przez nich regionie rynek pracy rozwija się niezwykle dynamicznie, stwarzając wiele możliwości zatrudnienia... (info)


Wszyscy kochamy prezenty.

Wszyscy kochamy prezenty. [12.12.2008] Kto z nas nie kocha prezentów czy to dawać czy też je otrzymywać. Ten dreszczyk emocji i pytanie: „Co jest w środku?” lub uśmiech na twarzy osoby, która otrzymała od nas podarunek. Coraz trudniej wybrać coś naprawdę wyjątkowego z całej rynkowej oferty... (info)


Seminarium firmy Jaga

Seminarium firmy Jaga [12.12.2008] Ekologia i wzornictwo zdominowały seminarium firmy Jaga, które odbyło się 4 grudnia br. w Pałacu Prymasowskim w Warszawie. Spotkanie zorganizowane zostało w ramach projektu Jaga Experience World Tour 2008/2009... (info)

Fundusze hedgingowe w listopadzie [12.12.2008] Wyniki inwestycyjne funduszy hedgingowych za listopad 2008 r. stanowią kolejny dowód, że w okresach kryzysu sprawdzają się alternatywne formy inwestowania. Okazuje się, że aktywne inwestowanie bez narzuconych odgórnie obwarowań formalnych przynosi....... (info)

Motywacja handlowca a Business Intelligence – jak pogodzić liczby i relacje [12.12.2008] Motywacja handlowca a Business Intelligence – jak pogodzić liczby i relacje Solemis i Schenk Institute szkolił prezesów i dyrektorów handlowych w Ambasadzie Kanady.. (info)


Istota w prostocie

Istota w prostocie [12.12.2008] Na naszym rynku debiutują właśnie nowe głośniki Altec Lansing FX2020 Expressionist Classic. Ten najmniejszy zestaw PC audio w ofercie firmy jest jednocześnie jednym z najlepszych odtwarzaczy dźwięku w swojej klasie... (info)

Komu rózgę, komu gwiazdę ??? [12.12.2008] „Szanowni Państwo, Państwa firma znalazła się w gronie 100 firm, które w tym roku otrzymały „RÓZGI JAKOŚCI OBSŁUGI”. O przyznaniu „Rózgi” zdecydowali klienci Państwa firmy, zgłaszając obserwacje jakości obsługi na stronie internetowej www.jakoscobslugi.pl.”.. (info)

Dom Development wprowadza przyjazne oferty kredytowe [12.12.2008] Dom Development S.A rozszerzył ofertę dla swoich Klientów o pionierski program pozwalający na uzyskanie kredytu mieszkaniowego na bardzo atrakcyjnych warunkach... (info)

Kryzys mobilizuje firmy [12.12.2008] Wzrasta zainteresowanie outsourcingiem, także dostarczanym jako oprogramowanie „on demand”, czyli dostępnym przez Internet bez konieczności instalacji na komputerach klienta.. (info)

Wyróżnieni za osiągnięcia naukowe [12.12.2008] Dwóch studentów Dolnośląskiej Szkoły Wyższej otrzymało na rok. akadem. 2008/09 stypendia Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego za osiągnięcia w nauce... (info)

Netmedia konsoliduje rynek numizmatyczny w Polsce. [12.12.2008] 10 Grudnia 2008 roku NETMEDIA S.A. podpisała umowę inwestycyjną na mocy której połączą się dwie największe spółki z branży inwestycji alternatywnych: eMonety.pl S.A. i Inwestycje Alternatywne Profit S.A. (IAP)... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...