informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 12.12.2007 r.ilość opublikowanych tekstów: 25

Komentarz Gold Finance – do sesji giełdowej 12.12.2007 [12.12.2007] Środa na GPW rozpoczęła się od głębokich spadków. Inwestorzy przestraszyli się wczorajszej reakcji amerykańskich inwestorów na decyzję FED w sprawie obniżki stóp procentowych... (info)


Święta pełne smaku

Święta pełne smaku [12.12.2007] Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowa okazja do spędzenia czasu z rodziną i przyjaciółmi. Spotkania te najczęściej odbywają się przy świątecznym stole, przy którym nie może zabraknąć tradycyjnej polskiej zupy... (info)

Klauzula Napraw przyjęta przez Parlament Europejski [12.12.2007] Parlament Europejski podczas sesji plenarnej w dniu 12 grudnia 2007 r. w Strasburgu, poparł w głosowaniu wniosek Komisji Europejskiej – Klauzulę Napraw, która liberalizuje rynek wtórny części zamiennych... (info)


Kolory Świąt

Kolory Świąt [12.12.2007] Świat, który nas otacza to świat barw, dźwięków, zapachów i smaków. Zazwyczaj nie zastanawiamy się nad ilością otaczających nas doznań. A to właśnie one malują nasze wspomnienia, a przywołane po latach odżywają i przywołują minione chwile... (info)


Naukowcy w Gimnazjum. Akademia ChemiParku rozpoczęta.

Naukowcy w Gimnazjum. Akademia ChemiParku rozpoczęta. [12.12.2007] Jak zrobić mydło czy płyn do naczyń? Wiedzą już o tym uczniowie Gimnazjum nr 1 w Brzegu Dolnym, którzy w czwartek 6 grudnia wzięli udział w pierwszym z cyklu wykładów realizowanych w ramach projektu Akademia ChemiParku... (info)


Freecom MusicPal - ulubiona muzyka zawsze pod ręką

Freecom MusicPal - ulubiona muzyka zawsze pod ręką [12.12.2007] Freecom - producent multimedialnych rozwiązań do magazynowania danych - przedstawił model MusicPal - bezprzewodowe radio internetowe, które obsługuje WiFi, LAN, umożliwia odsłuch własnych plików z muzyką i potrafi odczytać informacje z kanałów RSS... (info)


Skorosze – otwarcie centrum osiedlowego nowej generacji

Skorosze – otwarcie centrum osiedlowego nowej generacji [12.12.2007] 12 grudnia 2007 roku nastąpi otwarcie Centrum Skorosze zlokalizowanego w warszawskim Ursusie. Jest to pierwsze w Polsce centrum handlowe typu convenience shopping centre (czyli centrum wygodnych zakupów)... (info)

Powstał nowy portal www.dzieckokrzywdzone.pl [12.12.2007] Fundacja Dzieci Niczyje zaprasza wszystkich zainteresowanych na pierwszy w Polsce internetowy portal wiedzy o problemie przemocy fizycznej, krzywdzenia emocjonalnego, wykorzystywania seksualnego oraz zaniedbywania dzieci... (info)

Szał świątecznych zakupów - pułapki kredytowe [12.12.2007] Jak co roku przed świętami Bożego Narodzenia nasze portfele są mocno nadwyrężone zarówno z powodu zaplanowanych wydatków, jak i tych niespodziewanych... (info)

Fortis Bank korzysta z rozwiązań GridwiseTech [12.12.2007] GridwiseTech dostarczył do polskiego oddziału grupy bankowej Fortis oprogramowanie służące do zaawansowanego zarządzania przepływem procesów w środowisku SAS... (info)


Tylko jeden ruch by pokonać stres

Tylko jeden ruch by pokonać stres [12.12.2007] Na rynek wchodzi kolejna nowość firmy Olimp Laboratories: preparat z unikalną kompozycją bakterii probiotycznych - Probio’Stick. Preparat redukuje uczucie dyskomfortu jelitowo-żołądkowego wywołanego stresem... (info)


Kobieta pod skrzydłami motyla

Kobieta pod skrzydłami motyla [12.12.2007] Opatentowane formuły, nowatorskie zastosowania i najwyższa jakość produktów tworzonych w oparciu o najnowsze osiągnięcia medycyny i farmacji, a wszystko to w służbie zdrowiu, urody i doskonałego samopoczucia kobiet... (info)

Trendy na rynku kredytów hipotecznych [12.12.2007] Koniec roku jest znakomitą okazją do podsumowań oraz wytyczania nowych planów. Nie inaczej jest na rynku kredytów rynków hipotecznych. Banki upraszczają procedury i liberalizują warunki konieczne do uzyskania zdolności kredytowej klientów... (info)

Depresja i lęk – terapia w Polanie [12.12.2007] Terapia grupowa dla osób zmagających się z depresją i lękami już od 14 stycznia w Ośrodku Polana – zapisy już trwają, można się zgłaszać osobiście i telefonicznie.. (info)


Święta w towarzystwie Gwiazd

Święta w towarzystwie Gwiazd [12.12.2007] Stars for Europe prezentuje prawdziwe oblicze gwiazdy betlejemskiej, jednej z najbardziej popularnych roślin na świecie. W okresie przedświątecznym oraz podczas samego Bożego Narodzenia jest idealnym elementem dekoracyjnym oraz wyjątkowym prezentem... (info)


Okna Adpol - bezpieczna zima 2008 z Maco-Multi Mac

Okna Adpol - bezpieczna zima 2008 z Maco-Multi Mac [12.12.2007] Firma Adpol S.A., producent drewnianej i drewniano-aluminiowej stolarki okiennej wkracza w sezon jesień-zima 2007/2008 nową linią. To OKNA BEZPIECZNE ADPOL... (info)

Centrum Medyczne LIM otrzymało tytuł „Lider Przedsiębiorczości Roku 2007” [12.12.2007] CM LIM zostało docenione w konkursie organizowanym przez Fundację Małych i Średnich Przedsiębiorstw i otrzymało tytuł „Lider Przedsiębiorczości Roku 2007”... (info)

Z FreecoNet łatwiejsza komunikacja z klientami [12.12.2007] „Aplikacja” to najnowsza usługa FreecoNet – platformy VoIP integrującej rozwiązania wielu operatorów. Przeznaczona jest dla biznesu i instytucji, które dzięki niej mogą udostępnić część swoich usług za pośrednictwem zwykłego telefonu... (info)


Imperium Kwiatów

Imperium Kwiatów [12.12.2007] Biuro Kwiatowe Holandia przedstawia wiodące kwiatowe tendencje na zimę 2007. Królować będą motywy stylizowane na dodatki i akcesoria, które dominowały w ubiegłych stuleciach... (info)


Grupa Fresh poznańskim liderem przedsiębiorczości

Grupa Fresh poznańskim liderem przedsiębiorczości [12.12.2007] Agencja reklamowa Fresh została laureatem V edycji konkursu „Poznański Lider Przedsiębiorczości”. Wyniki konkursu zostały ogłoszone 10 grudnia na oficjalnej gali podczas wręczenia statuetek Lidera... (info)

Autor, autor! Spotkanie dziennikarzy i blogerów! [12.12.2007] Już w najbliższy piątek, 14 grudnia 2007, w siedzibie Agory odbędzie się organizowane przez platformę Blox.pl spotkanie znanych blogerów i dziennikarzy... (info)

T4B i Wola Info dla Ministerstwa Finansów [12.12.2007] T4B w konsorcjum z firmą Wola Info zrealizowała projekt dla Ministerstwa Finansów dotyczący dostawy systemu automatycznego rozpoznawania numerów rejestracyjnych pojazdów i kodów kontenerów na wschodniej granicy Polski. Wartość kontraktu wynosiła 1,95 mln euro... (info)

ICG wdrożenia SAP gazelą biznesu [12.12.2007] Firma ICG Wdrożenia SAP dołączyła do grona najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce i zdobyła tytuł Gazeli Biznesu 2007. Udowodniła tym samym, że niezależnie od koniunktury gospodarczej z roku na rok odnotowuje wzrost wyników finansowych... (info)


ICG Wdrożenia SAP stawia na konsulting

ICG Wdrożenia SAP stawia na konsulting [12.12.2007] Firma ICG Wdrożenia SAP zatrudniła 2 nowe osoby. Firma ICG szczególny nacisk położyła na rozwój działu konsultingu zatrudniając od lipca 18 nowych osób.Ostatnio do ICG jako liderzy zespołów dołączyli Krzysztof Krajewski i Dawid Kieroński... (info)

RACJA Polskiej Lewicy: Zostawcie Generała osądowi historii [12.12.2007] Członkowie RACJI Polskiej Lewicy przyjdą pod dom Gen. Wojciecha Jaruzelskiego w dniu 12 grudnia 2007 roku aby zamanifestować, pod hasłem " Zostawcie Generała osadowi historii" , poparcie dla Niego... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...