informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 12.11.2008 r.ilość opublikowanych tekstów: 33


4Girls.pl – popularny portal dla dziewczyn patronuje wydaniu „Plotkary” na DVD

4Girls.pl – popularny portal dla dziewczyn patronuje wydaniu „Plotkary” na DVD [12.11.2008] 4Girls.pl – popularny Portal społecznościowy dla dziewczyn patronuje polskiemu wydaniu „Plotkary” - produkcji uznanej przez New York Magazine za najlepszy serial wszech czasów... (info)


Luksus w wersji mini

Luksus w wersji mini [12.11.2008] Dobranie właściwego wyposażenia do niewielkiej łazienki to duże wyzwanie. Wnętrze, w którym liczy się każdy centymetr, należy urządzić nie tylko w atrakcyjny, ale przede wszystkim funkcjonalny i wygodny sposób... (info)

Komentarz Gold Finance do sesji giełdowej 12.11.2008 [12.11.2008] GPW: Spadki przyszły z opóźnieniem. Sytuacja na GPW od samego początku dnia była naprawdę trudna. Pogorszenie nastrojów na światowych parkietach i brak wczorajszej sesji na warszawskim parkiecie sprawił,.. (info)


Nowa siedziba Selena SA – bo priorytetem jest rozwój

Nowa siedziba Selena SA – bo priorytetem jest rozwój [12.11.2008] Pod koniec października firma SELENA S.A., polska spółka międzynarodowego holidngu Grupy Selena, zmieniła siedzibę swojego głównego biura. Producent i dystrybutor chemii budowlanej przeniósł się do obiektu przy ulicy Wyścigowej we Wrocławiu... (info)


Ściereczki z mikrofibry Polish Star Paclan – świąteczne porządki bez wysiłku

Ściereczki z mikrofibry Polish Star Paclan – świąteczne porządki bez wysiłku [12.11.2008] Święta to czas relaksu. To również czas wielkich porządków. Każda szanująca się pani domu wie ile czasu i pracy kosztuje wypucowanie mieszkania na błysk. Warto zatem zaopatrzyć się w ściereczkę z mikrofibry Polish Star marki Paclan... (info)


Koszty drukowania w firmie - co zrobić by zaoszczędzić?

Koszty drukowania w firmie - co zrobić by zaoszczędzić? [12.11.2008] W świecie, w którym każda informacja jest na wagę złota, obrastamy w tonę papierów.Arkusze, kartki, papiery, świstki, analizy, raporty i zestawienia –komunikaty na nich zawarte są drukowane na potęgę..... (info)


Seler świąteczny

Seler świąteczny "Rolnik" [12.11.2008] Mówi się, że „gdzie kucharek sześć...”. Nic jednak nie sprawia takiej radości, jak przedświąteczne wspólne gotowanie. Firma Rolnik na święta przygotowała nowy produkt – SELER ŚWIĄTECZNY w zalewie... (info)


Donice w minimalistycznym stylu

Donice w minimalistycznym stylu [12.11.2008] Minimalizm jako styl dekoracji wnętrz jest uniwersalny. Proste, skromne donice znakomicie wydobędą urok każdej rośliny. Zarówno w domu, jak i w ogrodzie... (info)


Pokój dla malucha

Pokój dla malucha [12.11.2008] Wraz z przyjściem na świat dziecka, każdy rodzić uświadamia sobie, że małemu człowiekowi trzeba stworzyć odpowiednie warunki do rozwoju fizycznego i umysłowego. „Wicie gniazda” to stworzenie przytulnego miejsca, w którym nasz malec będzie odkrywał świat... (info)


Rolowane okno

Rolowane okno [12.11.2008] Tak jak nie jesteśmy w stanie wyobrazić sobie domu bez okien, tak samo coraz częściej nie do pomyślenia jest okno bez rolety. Dlaczego? Bo człowiek szybko przyzwyczaja się do wygody... (info)


Ogrodowe sprzęty pod kolorowym pancerzem

Ogrodowe sprzęty pod kolorowym pancerzem [12.11.2008] Częste opady deszczu, niskie temperatury to późna jesień - ostatni dzwonek na porządki w ogrodzie. Zimowa aura może zniszczyć drewniane powierzchnie użytkowane na zewnątrz. Obowiązek ich zabezpieczenia, warto połączyć z nadaniem im zupełnie nowego wyglądu... (info)


Nowa osoba w Galposter

Nowa osoba w Galposter [12.11.2008] Tomasz Charmuszko objął stanowisko project coordinatora w dziale Corporate Identity w Galposter. Wcześniej pracował w przedsiębiorstwie inwestycyjno-budowlanym EBJOT – firmie zajmującej się projektowaniem oraz realizacją prac wykończeniowo – budowlanych... (info)


Rajstopy Justyny Steczkowskiej wkraczają do Fashion House

Rajstopy Justyny Steczkowskiej wkraczają do Fashion House [12.11.2008] 15.11.08. w Fashion House w Piasecznie zostanie otwarty sklep marki Gatta, znanej przede wszystkim z eleganckich rajstop. Z tej okazji piaseczyński outlet zaprasza na pokaz mody, który zaprezentuje bogatą kolekcję marki polecanej przez Justynę Steczkowską... (info)

Rozwiązania analityczne Oracle w Polskiej Telefonii Cyfrowej [12.11.2008] W firmie Polska Telefonia Cyfrowa (PTC) rozpoczyna się wdrożenie dwóch produktów klasy Business Intelligence oferowanych przez Oracle: Essbase wersja 11 oraz Hyperion Planning... (info)


Fashion House Outlet Centre w Sosnowcu rozpoczyna dalszą rozbudowę

Fashion House Outlet Centre w Sosnowcu rozpoczyna dalszą rozbudowę [12.11.2008] W Fashion House Outlet Centre w Sosnowcu zakończyła się druga faza inwestycji i jednocześnie rozpoczęła realizacja finalnej rozbudowy obiektu. Sosnowiecki outlet posiada największą ofertę w swojej branży na południu Polski... (info)

15-procentowy wzrost przychodów sieci ECCO Network. [12.11.2008] Według prognoz przedstawionych na zakończonym właśnie spotkaniu członków ECCO Network, sieci firm PR współtworzonej m.in. przez On Board PR, jej łączny przychód będzie w 2008 r. o 15 procent wyższy niż rok wcześniej... (info)

EFL rozpoczął współpracę z siecią VOBIS [12.11.2008] Europejski Fundusz Leasingowy (EFL) podpisał umowę o współpracy z siecią sklepów VOBIS Digital. Dzięki temu, notebooka, drukarkę czy oprogramowanie można teraz wyleasingować szybko i wygodnie na miejscu, w salonie komputerowym... (info)

Likwidacja firmy Remanent likwidacyjny [12.11.2008] Pod względem podatkowym likwidacja firmy jednoosobowej oraz spółki cywilnej przebiega w zasadzie tak samo. Szczególnym uregulowaniom podlegają jedynie kwestie związane z podziałem majątku spółki cywilnej... (info)

Zwolnienie podmiotowe VAT Powrót do zwolnienia podmiotowego [12.11.2008] Podatnik, który: utracił prawo do zwolnienia podmiotowego, albo zrezygnował z tego zwolnienia, może dopiero po upływie 3 lat.. (info)

Jak potwierdzić eksport nie mając SAD 3? [12.11.2008] Aby zastosować stawkę VAT 0% do eksportu towarów niezbędne jest posiadanie potwierdzenia, że towary zostały faktycznie wywiezione poza terytorium Wspólnoty... (info)

Nowe zasady rozliczania ulgi odsetkowej już w zeznaniach za 2008 r. [12.11.2008] Sejm uchwalił i przekazał do rozpatrzenia Senatowi zmianę zasad odliczeń dokonywanych w ramach ulgi odsetkowej. Dzięki tej nowelizacji podatnicy będą mieli możliwość odliczania od dochodu odsetek nie tylko od kredytu (pożyczki) mieszkaniowego... (info)

Komu opłaci się w 2009 roku podatek liniowy, a komu skala PIT [12.11.2008] Zmiany przepisów podatkowych w PIT obowiązujące w 2009 roku, Komu opłaci się w 2009 roku podatek liniowy, a komu skala PIT, dla przedsiębiorców, których roczny dochód od 2009 roku nie przekroczy 85 tys. zł... (info)

Koncert z cyklu: Muzyka na Dworach Europy [12.11.2008] W niedzielę, 16 listopada w krakowskiej Willi Decjusza będzie mieć miejsce kolejny koncert z cyklu „Muzyka na dworach Europy”. Tym razem wnętrza krakowskiej rezydencji rozbrzmiewać będą muzyką odwołującą się do koncertowej tradycji Wiednia... (info)

Nowa, diamentowa TOMA [12.11.2008] Pepsi-Cola General Bottlers wprowadziła na rynek innowacyjne opakowania dla soków i nektarów marki TOMA. Od niedawna soki i nektary TOMA będą dostępne w kartonach Diamond Pure-Pak Curve... (info)


Dom lśniący czystością z Classen Nano Silver

Dom lśniący czystością z Classen Nano Silver [12.11.2008] Święta zbliżają się wielkimi krokami, a wraz z nimi wizja wielkich corocznych porządków. Pranie firanek, mycie okien i szorowanie podłóg na kolanach to zmora każdej gospodyni domowej..... (info)

IMAGIS inwestuje w e-turystykę [12.11.2008] IMAGIS, producent map cyfrowych i systemów GPS, objął 51 procent udziałów w Grupie eholiday.pl, wydawcy między innymi największego polskiego serwisu noclegowego eholiday.pl... (info)


Zbieraj i wygrywaj z Lambi

Zbieraj i wygrywaj z Lambi [12.11.2008] Metsa Tissue, producent artykułów higienicznych, na okres jesienno-zimowy przygotowała dla swoich klientów promocję „Zbieraj i wygrywaj”. Każdy, kto kupi produkty Lambi i wytnie z opakowań żółte znaczki „collect and get” otrzymuje maskotkę - owieczkę Lambi... (info)


60 cali zawsze pod ręką

60 cali zawsze pod ręką [12.11.2008] Optoma Pico to kieszonkowych rozmiarów projektor do telefonów komórkowych, urządzeń PDA, kamer oraz innych rozwiązań mobilnych. Urządzenie waży 115 gramów i może wyświetlać obraz o wielkości 60 cali... (info)


Kasztanki, Malaga i Tiki Taki w nowej szacie

Kasztanki, Malaga i Tiki Taki w nowej szacie [12.11.2008] Kasztanki, Malaga i Tiki Taki pojawiły się w nowych, przyciągających wzrok opakowaniach. Nowe szaty znajdą uznanie zarówno u osób, które od czasu do czasu sięgają po czekoladki, jak i tych, którzy zawsze chcą mieć przy sobie coś słodkiego... (info)

Neoweb stabilizuje YouTube [12.11.2008] PRS, światowy lider w produkcji systemów stabilizacji gruntu, wykorzystuje polski YouTube do prezentacji zastosowań systemu geokomórkowego Neoweb. Dzięki krótkim filmom firma popularyzuje możliwości wykorzystania geosyntetyków w budownictwie... (info)

Grupa BUMA oddaje biurowiec ONYX [12.11.2008] Grupa BUMA, czołowy krakowski deweloper, oddaje do użytku biurowiec ONYX. Budowa czterokondygnacyjnego obiektu klasy B+ o powierzchni 6000m2 trwała 12 miesięcy. ONYX będzie miał dwóch głównych najemców: Electrolux oraz Skanska S.A... (info)

Lokaty strukturyzowane – na co należy zwrócić uwagę [12.11.2008] Niepewna sytuacja utrzymująca się ostatnio na światowych giełdach sprawiła, że inwestorzy zaczęli szukać alternatywnych możliwości dla funduszy inwestycyjnych oraz lokat bankowych... (info)


Szukasz baterii do notebooka. Największa baza baterii i zamienników do laptopów.

Szukasz baterii do notebooka. Największa baza baterii i zamienników do laptopów. [12.11.2008] Potrzebujesz baterii do laptopa ? Na www.mobile-energy.pl sprawdzisz jakie baterie są stosowane w twoim notebooku, jakie są kompatybilne, ile kosztują zamienniki i ile kosztować będzie regeneracja twojej starej baterii... (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...