informacje prasowe, wiadomościnewsy, teksty, ciekawostki
jak nadsyłać informacje?  archiwum informacji prasowych


Polecamy:

Sprzedawaj i kupuj zdjęcia Royalty Free
Opony - TANIO

informacje prasowe:

współpraca z agencjami Public Relations
informacje prasowe firm
informacje prasowe instytucji i uczelni

najczęściej czytane:


informacje z dnia: 12.11.2005 r.ilość opublikowanych tekstów: 6

Melandri po raz drugi z rzędu wygrał wyścig MotoGP [12.11.2005] Marco Melandri, kierowca wspieranego przez firmę Castrol zespołu MoviStar Honda, po raz drugi z rzędu wygrał wyścig Moto GP... (info)

Nowy regulamin rekrutacji do SGH [12.11.2005] W środę, 9 listopada, Senat Akademicki SGH uchwalił poprawiony regulamin przyjęć na I rok studiów w SGH... (info)

Narodowe Święto Niepodległości na Jasnej Górze [12.11.2005] W narodowe Święto Niepodległości - 11 listopada, w 87. rocznicę odzyskania przez Polskę wolności, Mszy św. w intencji Ojczyzny przewodniczył o godz. 15.30 w Kaplicy Matki Bożej o. Zachariasz Jabłoński, paulin... (info)

Michał Poniż osiemnasty w światowym finale Volvo Masters Amateur [12.11.2005] W dniach 27-31 października w Club de Golf Valderrama w hiszpańskiej Andaluzji rozegrany został światowy finał jednego z najbardziej prestiżowych turniejów golfowych – Volvo Masters Amateur Word Final... (info)

Takich opcji jeszcze nie było! [12.11.2005] Jak zacząć zarabiać na spadkach? Jak w inwestowaniu wykorzystać dźwignię finansową nie biorąc kredytu? Jak ograniczyć potencjalne straty?.. (info)

Największy na świecie telewizor Sharp AQUOS już pod koniec roku dostępny w Polsce [12.11.2005] Splendor, fascynacja i luksus gigantycznego kina domowego w salonie, a wszystko dzięki koncernowi Sharp Electronics, który pod koniec roku wprowadza na rynek polski i europejski gigantyczny 65-calowy telewizor LCD Sharp AQUOS LC-65GD1E.. (info)kolejne dni:poprzednie dni:
warto przeczytać:

Przymierz prawdziwe diamenty!
Unikatowa w światowej skali wirtualna przymierzalnia jest już dostępna. Na początek diamenty. Wersja Beta projektu proponuje przymiarkę kolczyków z prawdziwymi diamentami znanej firmy jubilerskiej Apart.

ostatnio dodane:

Czy na Fotolia można kupować szybciej?
Czy na eBay można kupować szybciej?
HUAWEI TE40 - Ekonomiczny terminal wideokonferencyjny
Jak dbać o drewno w domu - linia Tikkurila Nostalgia
Budowa osiedla Park Ostrobramska nagrodzona przez PIP
Makijaż na Sylwestra i karnawał!!
Zasłużeni dla Torunia
Rynek szuka programistów - analiza ofert pracy monsterpolska.pl – listopad 2013r.
Zmiana pracy – jak się do niej przygotować?
Przerwa świąteczna w pracy nie taka straszna
Luxan - Batalia surowców
Świet(l)ne rozwiązanie
Bardziej czysto, bezpiecznie i nowocześnie!
DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket
50 lat usług assistance na świecie
więcej...